prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 Vreme
#353150
Počasi se približuje sreda :D

Jaz moram žal sporočiti, da moja poškodba stopala ni ravno tako nedolžna, kot je kazalo na začetku. Tako na žalost moje pohajkovanje po Šentiljski do nadaljnjega odpade (pa še kaj drugega tudi). :( :? :cry: :--( .

Imejte se skrajno lepo, predvsem pa uživajte :lauf:
 Tekačiča
#353155
Vreme napisal/-a:Počasi se približuje sreda :D

Jaz moram žal sporočiti, da moja poškodba stopala ni ravno tako nedolžna, kot je kazalo na začetku. Tako na žalost moje pohajkovanje po Šentiljski do nadaljnjega odpade (pa še kaj drugega tudi). :( :? :cry: :--( .

Imejte se skrajno lepo, predvsem pa uživajte :lauf:


Kdo bo pa zdaj "vodja puta" pohodniške ekipe? :shock:
Uporabniški avatar
 Vreme
#353207
semjul napisal/-a::D

Rajko kakšno je vremensko stanje, je kaj snega zapadlo?
Da vem vzeti bundo ali ne :D


Nič snega, bodo pa potrebni bataškorni :lol:

Pohodniška skupina tudi bo, tako če se bo nam kdo pridružil, štartamo ob 8:00 pri šoli v Sladkem Vrhu. pa da vidimo, kdaj in kje nas bodo tekači dobili :--

Aja, moje stanje z poškodbo stopala je bojše, tako,da upam,da bo zdržalo celo pot.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#353212
Jaz samo upam, da gre Eva z nami ... nekaj se spogleduje s pohodniki ...
pa saj meni bo tudi težko :-)
Uporabniški avatar
 Vreme
#353213
ZdravkoC napisal/-a:Jaz samo upam, da gre Eva z nami ... nekaj se spogleduje s pohodniki ...
pa saj meni bo tudi težko :-)


ZdravkoC, glede na to, da bo to tvoja deseta ti samo uživaj. :cast1:
 Tekačiča
#353220
ZdravkoC napisal/-a:Jaz samo upam, da gre Eva z nami ... nekaj se spogleduje s pohodniki ...
pa saj meni bo tudi težko :-)


Zdravko, moram te razočarati. Sem tekaško čisto na podnu. Mi ni se za vami gnat in trpet. Tokrat grem z pohodniško ekipo, kjer bomo menda ženske v večini. Lahko greš z nami. :--

Vencelj, štart tekaške skupine ob 7,00 pri Belni v Šentilju. Štart pododniške skupine na polovički ob 8,00 v Sladkem vrhu pri šoli. To je to!
Uporabniški avatar
 Vreme
#353229
Štirje pohodniki že zdavnaj doma. Drugo leto opravimo še z drugo polovičko. Mogoče pa se nas nabere še več. Bi znalo tudi to postati tradicionalno tako kot tek, vsak pač ne zmore cele poti v enem dnevu. :wink:

Tekačev je bilo za cel bataljon, dohiteli pa so nas natančno pred Zgornjo Velko :clap: :laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#353254
:laola :laola :TF) danes sem poslal 16 dnevnikov nepremagljive in najštevilčnejše ekipe tekaške družbe:
1. Samo Kojc
2. Borut Rojc
3. Leopold Cencelj
4. Tomas Ivačič
5. Marjan Vukelič
6. Zdravko Čufar
7. Adi Kirbiš
8. Branko Hlade
9. Andrej Kodelja
10. Marko Kos
11. Rajko Zupančič
12. Leon Cestnik
13. Branko Roškar
14. Marjeta Gomilšak
15. Srečko Gomilšak
16. Miro Režonja
:laola :TF) :laola
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 97

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA