prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#129081
Spet stal na zmagovalnih stopnicah na 12 urnem teku v krogu ...pa si nisem zasluzil. Lani sem sem res potrudil letos pa cisto darilo...ocitno slabsa konkurenca...Torej cisto darilo.

Drugace pa je to bil moj najlepsi tek dosedaj in verjetno bo se dolgo naprej...pa ceprav sem imel krize z zelodcem od teh sportnih napitkov pa celo zadremal vmes malo. Lani plesal na pred tribuni letos pa komaj uspel zaploskati ob navijaštvu.


Se dolgo se ga bom spominjal v pozitivnem smislu.
Tako da sem celo organizatorja pozabil vprašati ali naj drugiè jaz prinesem SLO zastavo ( imel je zastave vseh udlezencev razen SLO ).

AMpak sem ze poslal mail organizatorju, da drugo leto jih sponozoriram z eno sLO zastavo.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#129082
Aja še to , sem bral tisto debato o radostih ultramaratona.

Še vedno verjamem da je lažje teèi 12ur v hribih kot pa 12 po asfaltu.

V hribih lahko marsikaj "prešpricaš - tudi z manj treninga se da" po asfaltu se ne moreš prešmudlati poleg tega se pri asfaltu težje prebijaš.
Uporabniški avatar
 zvone
#130045
tek_v_snegu napisal/-a:Spet stal na zmagovalnih stopnicah na 12 urnem teku v krogu ...pa si nisem zasluzil. Lani sem sem res potrudil letos pa cisto darilo...ocitno slabsa konkurenca...Torej cisto darilo.
.


Pozdravljen Ivan!

Čestitam za stopničke in dober nastop.
"Da si jih nisi zaslužil" - je malo "kruta".

Vsekakor dobra priprava za Balaton.

Lep pozdrav in lep dan še naprej1 Zvone
Uporabniški avatar
 shash
#130046
Čestitke še z moje strani. :laola

LP
Uporabniški avatar
 tae
#130048
tek_v_snegu oziroma snežni, kot ti pravimo na forumu, osebno se ne poznava, očitno ti tvoja prehrana ustreza za te ekstremne podvige. Čestitam ti za zmago. Tudi, če bi bil na tekmi sam, bi si zmago zaslužil že s tem, ko si se prijavil. Očitno si preveč samokritičen. Opazil sem tudi, da zate "navadne" tekme, kakršnih se udeležujemo povprečneži, niso zate, zato je vprašenje, če se bova sploh kdaj spoznala. Me pa vseeno zanima še malo več podrobnosti o tej tekmi (kje je bilo, kakšen link, kdaj je bilo,...)

ps: Enkrat si že omenil, da boš ta forum bojkotiral zaradi reklamiranja ubijanja živali (ne bomo pogrevali teme), vendar je lepo, da si še med nami. V osnovi smo tekači vsi dobri ljudje veš, ne glede na to kaj pišemo tu gor.
Uporabniški avatar
 shash
#130052
tae napisal/-a: Me pa vseeno zanima še malo več podrobnosti o tej tekmi (kje je bilo, kakšen link, kdaj je bilo,...)



Mene tudi zanima kaka informacija več.

LP
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#130113
Bravo Ivek, ne skopari toliko z opisom, saj ti pisanje kar leti.
:cast:
Kak se ti da tiste kroge ribat 12 ur. Saj si bil menda spet na Vogau :?:
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#131030
tae napisal/-a:tek_v_snegu oziroma snežni, kot ti pravimo na forumu, osebno se ne poznava, oèitno ti tvoja prehrana ustreza za te ekstremne podvige. Èestitam ti za zmago. Tudi, èe bi bil na tekmi sam, bi si zmago zaslužil že s tem, ko si se prijavil. Oèitno si preveè samokritièen. Opazil sem tudi, da zate "navadne" tekme, kakršnih se udeležujemo povpreèneži, niso zate, zato je vprašenje, èe se bova sploh kdaj spoznala. Me pa vseeno zanima še malo veè podrobnosti o tej tekmi (kje je bilo, kakšen link, kdaj je bilo,...)

ps: Enkrat si že omenil, da boš ta forum bojkotiral zaradi reklamiranja ubijanja živali (ne bomo pogrevali teme), vendar je lepo, da si še med nami. V osnovi smo tekaèi vsi dobri ljudje veš, ne glede na to kaj pišemo tu gor.


Tae,

Tu parles trop des choses que tu ne connais pas.

Un vrai priste de la verite sur l'air.
Uporabniški avatar
 tae
#131045
:o :shock: :o :shock:

Od sedaj naprej se bom dejansko držal pregovora: ČE JEZIK MOLČI, GLAVA NE BOLI.
Uporabniški avatar
 AVI
#131046
....sedaj pa tudi mene že zanima, za kakšno 12 urno tekmo je v tem primeru šlo, vsekakor bi bila kakšna dodatna informacija zelo dobrodošla....
LP
 klopotec
#131048
Tekma je v Avstriji v kraju Wogau. Blizu meje, bila pa je na isti dan kot Maraton treh src. Teče se v krogu, ki je dolg, nevem točno, okoli dva km. Traja 12 ur ali 6 ur, kar izbereš. Potem pa kolko krogov pač pretečeš. Vmes lahko počivaš, ješ piješ, ležiš, sediš. Dobro pa je da čimveč tudi tečeš, he, he. Snežni je veliko tekel. V iskalnik vpiši 12 stunden lauf Wogau pa boš našel njegovo uvrstitev in kilometre. Zavidljivo.
Pridi letos na Sladkih 6 v Sladki vrh (Vreme bo sigurno to organiziral, ker smo se lani tako lepo imeli) in boš videl kako to zgleda.
Uporabniški avatar
 AVI
#131054
...hvala klopotec...glede sladkih....pa moram še pogledati v moj "miškovnik" Slika...ker ne vem še kako bo takrat s časom.... :D

...glede teka...hudo dobro....čestitke za uvrstitev..... :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA