prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 Vreme
#150777
Semjul odličen predlog, če bo za to, sem seveda pripravljen z njim preteči tudi več krogov!
Uporabniški avatar
 Classix
#150783
Tudi jaz toplo pozdravljam to idejo in tudi jaz sem pripravljen z Vandrovcom odteči nekaj krogov.

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 areh
#153117
Drugi dan, v nedeljo, pa ne pozabit priti na vzpon na Pohorje :wink:
lpA
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#153365
@Vandrovc ima najmanj en krog v dobrem pri meni

areh napisal/-a:Drugi dan, v nedeljo, pa ne pozabit priti na vzpon na Pohorje :wink:
lpA

Ponavadi itk ti manjkaš :D
 Giant
#171992
Dobra stvar teh sladkih 6(ne vem,če so glih sladki :lol: ).
Nisem glih tekač,bom pa probal potrenirat do tacajt.Zdravkoc,50 cent......kolko km moram imet do tacajt v nogah(tekaških,ne kolesarskih :lol: )6ur laufanja,noooro :shock:
Uporabniški avatar
 IRA
#171994
Jaz sem tudi za ... lahko tudi več krogov, če je sposoben tečt tako počasi :D
Uporabniški avatar
 Vreme
#172041
Giant seveda je teh 6 ur sladkih. Naše boljše polovice namreč poskrbijo, da se v štartno ciljnem prostoru mize kar šibajo od dobrot :D
Uporabniški avatar
 natasa
#172043
Vreme napisal/-a: da se v štartno ciljnem prostoru mize kar šibajo od dobrot :D


he, he pa še res je, če ti le paše jest med tekom, meni žal ne :cry: , ko 1x začnem jest potem ne morem več teč.

Ampak to je itak SLADKI TEK!!!!
Uporabniški avatar
 AVI
#199787
..fak...fak.... :ignore: :ignore: ...sedajle sem ugotovil, da letošnjih sladkih 6 za mene ne bo....žal se datum ravno pokriva z zaključkom treking lige v Laškem (7.11.2009).... :--( :--( :--( ...ne vem kako bi se repliciral in bil na dveh koncih hkrati....kakšna ideja :?: :?:
Uporabniški avatar
 Sebi
#199791
AVI napisal/-a:..fak...fak.... :ignore: :ignore: ...sedajle sem ugotovil, da letošnjih sladkih 6 za mene ne bo....žal se datum ravno pokriva z zaključkom treking lige v Laškem (7.11.2009).... :--( :--( :--( ...ne vem kako bi se repliciral in bil na dveh koncih hkrati....kakšna ideja :?: :?:


Me tolaži dejstvo, da nisem edina s podobnim problemom :oops:...
Ampak za tretje mesto v skupnem seštevku se nam splača potruditi :wink:. Saj bo Vreme razumel... A ne, da boste, Rajko&family?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA