prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 natasa
#199809
zajc napisal/-a:: Ali se že lahko prijavimo :oops: Ja, eni smo že neučakani :rol:


Mislim, da ne :twisted: , nas pusti čakati :twisted: !

:wink:
Uporabniški avatar
 AVI
#199816
Uroš Sobočan napisal/-a:Bo več placa za nas :--

Samo bomo pa vas pogrešali :(


....jaz sem imel v mislih...da bo kakšna rešitev padla.... :--
Uporabniški avatar
 bernarda
#199820
natasa napisal/-a:
zajc napisal/-a:: Ali se že lahko prijavimo :oops: Ja, eni smo že neučakani :rol:


Mislim, da ne :twisted: , nas pusti čakati :twisted: !

:wink:

Lani je bilo malo pred LM.Verjetno bo letos tudi.Sicer pa mu dajmo malo še mira.Verjetno še slavi, svoj krst maratona :D
Uporabniški avatar
 bernarda
#199827
Uroš Sobočan napisal/-a:No lepo počasi v vrsto! Sem bil prvi letos :twisted: :-- :mrgreen:

Mislim da je to eden najlepših tekov pri nas! Same legende :mrgreen: :clap:



A, dej ,dej, resno si bil prvi v vrsti? :D
 nana
#199830
Uroš Sobočan napisal/-a:Hja če se še pa nobeden ni postavil potem sem prvi ali? :mrgreen: :lol:

Nisi :mrgreen: Prva sva midva z Wego-m. Imava že plačani štartnini :--
Uporabniški avatar
 Classix
#199855
AVI napisal/-a:...ne vem kako bi se repliciral in bil na dveh koncih hkrati....kakšna ideja :?: :?:


Si morda mislil na kloniranje? Bi šlo...bi šlo...tam nekje 2015. AVI senior versus AVI junior.

Samo ena je Dooly press...

LP
Matjaž
 gozdni
#199881
tudi jaz bom manjkal iz istega razloga kot avi-slo treking liga-jo bo treba zaključit za letos-je bila kar uspešna sezona.se pa vidimo na kakšni drugi prireditvi -pa sladek tek vam želim.
Uporabniški avatar
 Vreme
#199886
Vidim, da postajate nestrpni, pa saj sem tudi sam. praktično je vse pripravljeno za raspis, ki bo objavljen jutri. Če povem po pravici se vas je nekaj prijavilo že kar preko vrste tudi iz tujine, pa še razpis ni izšel. :clap:

Sicer pa ni opravičila za vse tiste, ki boste manjkali, kar pomeni, da morate zvečer na zaključno prireditev prinesti dokaze (beri pokale :lauf: ),da ste bili odsotni iz opravičljivih razlogov :--
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA