Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

Uporabniški avatar
 bernarda
#173682
Hoj!


V kolikor ima kdo željo, da bi tekel na 8 km v Sežani, AK Ormož proda prijavo, zaradi poškodbe noge ene od tekačic.


Lp.
Uporabniški avatar
 bernarda
#173696
bernarda napisal/-a:Hoj!


V kolikor ima kdo željo, da bi tekel na 8 km v Sežani, AK Ormož proda prijavo, zaradi poškodbe noge ene od tekačic.


Lp.



Prodano.Hvala!!

Lp. :lol:
#173711
Aleš Filipčič napisal/-a:
BoF napisal/-a:
lojzeP napisal/-a:
BoF napisal/-a:Ker sem se med prvimi prijavil na MKM, pa zadevo čez skupinsko plačilo uredil in plačal, se mi je seveda zgodila nerodnost - moram delati v Planici, od prejšnje sobote sem že gor in bom vključno z naslednjo MKM nedeljo. Če je interesent, lahko pobaše mojo prijavo in številko, na skupinski listi sem pod rednim brojem 3


jest bi prevzel tvoj sedež v kšnem VIP šotoru, ali pa v primerni obedovalnici, kjer imaš rezerviran o :D


No, na moji akreditaciji za Planico ni številk 17, 18 in 19, ki jih imajo novinarji, temveč 1, 2, 3, in 4, kjer so delavni prostori teptačev. Nisem le dežurni popisovalec dogodkov temveč že od prejšnje sobote delam kot Planičar.
Takle 'mamo!

AJA, A KDO ŽELI TEČI NA 21 NAMESTO MENE, AL GRE EVRO NAKAZILO V NIČ?


No kaj bo s tem? Ali je še aktualno?
Uporabniški avatar
 Wega
#173712
Moj znanec sprašuje če če je morda še kakšen ki se je premislil za 8 km.

Če je kdo slučajno naj mi sporoči.
 luzr
#173719
Ksenija napisal/-a:
Samo:-) napisal/-a:Lep pozdrav vsem!

Žal moram sporočiti, da zaradi poškodbe golenice ne bom mogel nastopiti na MKM9. :--(

Mojo prijavo podarim prvemu, ki tukaj izrazi interes. 8)

tudi moja prijava se podarja :-(


Wega, vprašaj Ksenijo.
Uporabniški avatar
 Cormi
#173720
luzr napisal/-a:
Ksenija napisal/-a:
Samo:-) napisal/-a:Lep pozdrav vsem!

Žal moram sporočiti, da zaradi poškodbe golenice ne bom mogel nastopiti na MKM9. :--(

Mojo prijavo podarim prvemu, ki tukaj izrazi interes. 8)

tudi moja prijava se podarja :-(


Wega, vprašaj Ksenijo.


Ne bo šlo
Ksenija napisal/-a:ne sem poklonila prijavo, žal.
Uporabniški avatar
 slovon
#173726
Tudi jaz in moja podarjava prijavo, ker sva prevec fuc, da bi sla laufat :-(
Ce kdo rabi, torej 2x8km na voljo...
Uporabniški avatar
 Laufer
#173728
Wega napisal/-a:Moj znanec sprašuje če če je morda še kakšen ki se je premislil za 8 km.

Če je kdo slučajno naj mi sporoči.


Kot izgleda bomo stvar za legendo uredili :lol:
 Nataša
#173729
Slovon, poslala sem ti ZS. Z Mihom bi vzela prijavi.
#173742
luzr napisal/-a:
Aleš Filipčič napisal/-a:
BoF napisal/-a:
lojzeP napisal/-a:
BoF napisal/-a:Ker sem se med prvimi prijavil na MKM, pa zadevo čez skupinsko plačilo uredil in plačal, se mi je seveda zgodila nerodnost - moram delati v Planici, od prejšnje sobote sem že gor in bom vključno z naslednjo MKM nedeljo. Če je interesent, lahko pobaše mojo prijavo in številko, na skupinski listi sem pod rednim brojem 3


jest bi prevzel tvoj sedež v kšnem VIP šotoru, ali pa v primerni obedovalnici, kjer imaš rezerviran o :D


No, na moji akreditaciji za Planico ni številk 17, 18 in 19, ki jih imajo novinarji, temveč 1, 2, 3, in 4, kjer so delavni prostori teptačev. Nisem le dežurni popisovalec dogodkov temveč že od prejšnje sobote delam kot Planičar.
Takle 'mamo!

AJA, A KDO ŽELI TEČI NA 21 NAMESTO MENE, AL GRE EVRO NAKAZILO V NIČ?


No kaj bo s tem? Ali je še aktualno?


Ja seveda je, samo s Planice sem moral priti na čarunalnik! Lahko je moja prijava tvoja, enkrat ob priliki pa daš za pivo!
Uporabniški avatar
 Ksenija
#173743
CormiWega, vprašaj Ksenijo.[/quote]

Ne bo šlo
[quote="Ksenija napisal/-a:
ne sem poklonila prijavo, žal.
[/quote]
kako sem tole spisala ;)
kseniji je žal da ne bo tekla, prijavo je z veseljem poklonila... moja cifra je že oddana

uživajte!
Uporabniški avatar
 bobr
#173757
Imam eno odstopljeno prijavo na 21km. Ponudbe na ZS, dobi najhitrejši. Pa še lepo štartno cifro ima.

Cena = 0€ :)
Uporabniški avatar
 bobr
#173766
bobr napisal/-a:Imam eno odstopljeno prijavo na 21km. Ponudbe na ZS, dobi najhitrejši. Pa še lepo štartno cifro ima.

Cena = 0€ :)

Oddano!
Uporabniški avatar
 ugor
#173787
Bobr, še enkrat hvala za trud s prijavami!

LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA