Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

Uporabniški avatar
 tae
#171136
U pišuka, kolk se vas je že nabralo. Jutri je pa že sreda. Do jutri se moram nekako odločiti.

Bobr, sorry za smetenje (saj bo tema itak kmalu zaključena :D )
Uporabniški avatar
 Sončka
#171185
tae napisal/-a:U pišuka, kolk se vas je že nabralo. Jutri je pa že sreda. Do jutri se moram nekako odločiti.

Bobr, sorry za smetenje (saj bo tema itak kmalu zaključena :D )


Še jaz malo posmetim (ampak čisto malo): go tae, go!
Uporabniški avatar
 natasa
#171200
Dober tek vam želim :lauf: :TF) !!!

:wink:
Uporabniški avatar
 zajc
#171204
tae napisal/-a:U pišuka, kolk se vas je že nabralo. Jutri je pa že sreda. Do jutri se moram nekako odločiti.


Pridi, verjetno bom potreboval prevoz :twisted:
Uporabniški avatar
 bobr
#171207
Ej dons ste čist znorel s prijavami! Telefon mi stalno blinka zarad mailov in ZSjev :) Pridni ste ni kaj.
In ena statistična, vsi prijavljeni skupaj boste pretekli preko 1000km :!:

Tae: sam zate je bolj značilo da si med taprvimi ne pa zadnji, halooo :lol:
Uporabniški avatar
 tae
#171212
Bobr, mogoče je to posebna taktika, da je zdaj še večji naval, ko sem jih malo spomnil. :D

Po resnici povedano mi Sežana ne leži preveč, zato nisem bil med prvimi. No ja, danes se moram vseeno odločiti. Zvečer.
Uporabniški avatar
 miciM
#171307
jaz se tudi prijavlajm, letos na 8km

:wink:
#171412
Dovolj je bilo tega MKM za letos 8). Če je kdo pozorno spremljal je lahko opazil da se vam je zmešalo v zadnjih dneh, preko 40 prijav v dveh dneh. Da ne začnem koliko administracije mi je to povzročilo :roll:. Ampak ok, če se javim se javim.

Torej seznam je osvežen. Nekaj komentarjev:
- 40 mesto je izbrisano zaradi odpovedi prijave, iqfree pošlji mi detajle in se zmeniva za vračilo denarja.
- Čimprej poravnajte prijavo Igor Škrinjar, Lonely in lojzeP. Dobili boste tudi obvestilo na mail. Denar rabim danes do 20:00! Če ne bo plačila greste s seznama. Če bo denar kasneje vam ga vrnem.
Uporabniški avatar
 bobr
#171702
Prijave so bile uspešno oddane in plačane. Sedaj dajmo organizatorju nekaj dni da vnesejo podatke na njihovo spletno stran. Kdaj točno se bo to zgodilo ne vem, predvidevam da v tem tednu.
Uporabniški avatar
 pershing
#171704
Aha u redu. jest pa sem se že spraševal, zakaj me še ni med prijavljenimi. Ok hvala, se vid'mo! :wink:
Uporabniški avatar
 daks
#172365
A je kdo ze na seznamu, na uradni strani?
Uporabniški avatar
 bobr
#172403
Kot kaže ne. Organizator mi v ponedeljek zagotovil da so plačilo in prijave prejeli. Vprašanje pa je koliko jim bo vzelo časa prenos podatkov na splet. Baje dajo to v roke "računalničarjem" in da moramo čakat.
Na moje vprašanje koliko moramo čakat je gospa na drugi strani gladko rekla "če se ne vidite na seznamu do 19.3. potem pokličite". Tok o organizaciji :roll:.
Uporabniški avatar
 daks
#172406
Ok tnx za info.
Potem mamo pa itak se 11 dni casa :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Loni
#172594
A ni tisti seznam prijav samo seznam online prijav in to posamičnih, ne skupinskih? Jaz sem to tako zastopila. Nikjer ne piše nič o pregledu vseh prijav.
Uporabniški avatar
 RoKo
#172595
Loni napisal/-a:A ni tisti seznam prijav samo seznam online prijav in to posamičnih, ne skupinskih? Jaz sem to tako zastopila. Nikjer ne piše nič o pregledu vseh prijav.


Točno, vse ostale prijave ki niso on-line vnašajo ročno, tako da je potrebno počakati. Nekaj dni pred štartom je vse urejeno, seznam štartnih številk je objavljen pravočasno za vse. Vsi pridemo na vrsto za vnos.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA