Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

 spela*
#173852
IRA napisal/-a:Aja pa, če Larchi ne gre ... nas bo šlo mal več z vlakom :twisted: :twisted:



Tale vlak pa zna biti zanimiva opcija ...
Edino ... zgodaj bi bilo treba od doma, že pred 6. zjutraj. :roll:

Ker ... eni se boste že najedli, ko bomo drugi šele prišli


Verjetno res. ker bom vseeno zelo verjetno tekla le 8 km. Ne vem, če si upam iti na 21. :?
Uporabniški avatar
 lenči
#173853
No, še ne vem točno, ker imamo sopotnika, en prostor za nazaj proti domu se nam bo sprostil, za papico smo pa tudi vedno. Samo ne vem, če bo dovolj prostora v hostilni :lol: :wink: . Aja, točno, se bomo menjavali, tisti, ki bodo prej v cilju, najprej pojejo, potem pa še mi, ta zenovski :lol: .
Uporabniški avatar
 lenči
#173858
Lenči + 2 moška predstavnika :lol: :wink:, ki bodo zeloooo lačni :wink:
Uporabniški avatar
 Arabo
#173859
OK. Potrjeno za mene (arabo) in še sotekačico. Tako kot smo se pogovarjali danes na teku je potrjeno tudi za lonely-ja (poleg ribe), tako, da je ira prijavila nas vse, jaz pa še dodatno eno mesto.
Uporabniški avatar
 miciM
#173860
no tudi moja malenkost bo verjetno lačna, ne vem pa še kako se bo ostala posadka v avtu odzvala

:wink:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#173862
za analizo prijavljam še posadko:
MiciM - se je že na pol sama
Sončka,
Maj,
Raziskovalec.
Uporabniški avatar
 Classix
#173866
Zdej me pa dobro poslušte...( SŽ...in novi generalni ima isto ime kot moj starejši prestolonaslednik, torej Tasič-u, če to bereš se obnašaj temu primerno... to je moja domača firma...da ne bo pomote...) vam nudi takšne prevoze...

LJ 5:53
SE 7:46

V povratku...

SE 15:20
Divača 15:30...takoj prestop

...
Divača 15:32
LJ 17:04

...in potem v roku ene ure zveze na vse konce sveta....

Pa da sedaj ne bi kdo manjkal na Ani in Lizi...sunce vam...vaše!

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 lenči
#173867
Classix napisal/-a:Pa da sedaj ne bi kdo manjkal na Ani in Lizi...sunce vam...vaše!
LP
Matjaž

Pa še v našem avtu je prostor, če kdo zamudi na Tasičev prevoz :wink:
Uporabniški avatar
 Cormi
#173870
Jaz bom tud lačna :evil: Zato prijavljam naju s 5rco na TF pojedino (5rca nima prava glasanja, ker jo jaz vozim :wink: )
Uporabniški avatar
 Laufer
#173872
Če sem prav štel:
25. Cormi
26. 5trca
in gostilna je nabito polna :roll: .
Za zamudnike pa je prostor pri šanku :twisted:
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#173885
Ja, jaz sem verjetno tudi zraven :D, kolikor vidim je že vse zasedeno :shock: :roll:, ker sem spet "najhitrejši" :lol: pri prebiranju postov...ja, nč bom pa sedel pri šanku :D , se ga bom lahko vsaj pošteno napil :nono: :cenz:
V glavnem vidimo se pri šanku...

Lp! :wink:
Uporabniški avatar
 Arabo
#173889
Menim, da bi se morali, poleg tega, če pridemo ali ne, dogovoriti tudi o predvidenem času zbiranja.

Ta hitri so tam lahko že pred 13. uro, a počasni lahko pridemo/jo najprej tam okoli 14.h. če upoštevamo čas za "shladitev", za se preobleč, opraviti formalnosti po teku (čakati na rezultate v telovadnici, pojesti, kar nudi organizator,....), bo predvideni čas za srečanje zagotovo tam okoli 15.h.

Torej?
 spela*
#173891
Arabo napisal/-a:
Ta hitri so tam lahko že pred 13. uro,


Menda ta hitri ne bodo potrebovali celi dve uri za 8 km? :shock: :lol:
Uporabniški avatar
 Arabo
#173892
No, vidiš, sploh nisem pomislil na tiste, ki bodo odtekli 8-ko.

In torej, tisti res najhitrejši in "ta kratki", ne bomo/do tam sedeli in čakali. Ali ja?
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#173894
Jaz bom tako in tako prej pojedel vsaj zame zelo dobro joto :D, počakal na rezultate 8) ter se zabaval na svoj način...tako, mislim, da ni problema, da bi počakal na počasnejše... :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA