Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

 laufar
#35553
Tjaša, a greš ti mar na 21km? :shock: :shock:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#35554
Pa še nekaj:

NE POZABITE NARAVNATI UR :!: :!: :!:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#35555
laufar napisal/-a:Tjaša, a greš ti mar na 21km? :shock: :shock:

Laufar, nč se bat, sam na 8 km, pa še to samo če se kaplje ne bodo skup držale.
Sicer se pa moje mesto med prijavljenimi ne bo premaknilo na drugo lokacijo :wink: - kot vedno :!:
 laufar
#35556
Sm se že ustrašu, ker jest neb upol jet! :oops:
Uporabniški avatar
 lunca
#35557
laufar napisal/-a:Tjaša, a greš ti mar na 21km? :shock: :shock:


Iz njegovih ust v božja ušesa, a ne, Tjaša :!:

Ampak ni več daleč do tehle 21, se mi zdi! :P
 laufar
#35560
Ej, Tjaša, 8km bi pa jest tud upol, pa bi šla skupej, a veš koko bi Lučko hitr okrog 21km prlaufov! :lol:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#35563
laufar napisal/-a:Ej, Tjaša, 8km bi pa jest tud upol, pa bi šla skupej, a veš koko bi Lučko hitr okrog 21km prlaufov! :lol:

Šit, laufar, sej sem vedla, da desci skup držite :twisted: Jaz sem pa mislila, če bi šla midva skupaj, da bi blo to tudi meni v korist :oops:

Ampak ne verjamem, da izpolnjuješ pogoje za tek z menoj - potrebna je večja hitrost govora od teka, vsebina pa mora bit sočna, vabljiva, pretresljiva ... yellow pages :?: Po domač povedan, znat morš opravljat, ha, ha :!:
Uporabniški avatar
 pegaz
#35564
Tjaša napisal/-a:Ampak ne verjamem, da izpolnjuješ pogoje za tek z menoj - potrebna je večja hitrost govora od teka, vsebina pa mora bit sočna, vabljiva, pretresljiva ... yellow pages :?: Po domač povedan, znat morš opravljat, ha, ha :!:

He he Tjaša!
a to je nova kategorija? 21km, 8km, cicihop in rumenočvekotek? ;)
V tej slednji sem prvak.
Vpraš kogarkoli.

Se vidmo jutri! (komaj čakam - pa to je kot novo leto!)
Lep let med kapljami, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Tjaša
#35566
pegaz napisal/-a: a to je nova kategorija? 21km, 8km, cicihop in rumenočvekotek? ;) V tej slednji sem prvak. Vpraš kogarkoli.


Sej verjamem, ampak tu mi pa nikar ne vzet primata - saj vi imate "petek dan za metek!" Bom pa vesela kakšnega novega TF trača!

PS:
:roll: Hči imenuje moje tekaške treninge "trač-tek!" in ko pridem domov se najprej zasliši "kva novga, kva dogaja?" :roll:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#35579
pegaz napisal/-a:a to je nova kategorija? 21km, 8km, cicihop in rumenočvekotek? ;)
V tej slednji sem prvak.
Vpraš kogarkoli.




Ma joj, Andrej, pa ne mi tega delat !!!!! :cry:

Ako nas boš kdaj obiskal na Brdu te bomo prepričali, da se motiti je človeško :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA