Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

Uporabniški avatar
 milkec
#35629
Sortirano je po bruto časih, objavljeni so neto časi, kilometrski časi so po bruto časih!

Drugače se strinjam z Erotom! Tako z grajami kot s pohvalami o hitrosti!
Uporabniški avatar
 pegaz
#35660
milkec napisal/-a:Sortirano je po bruto časih, objavljeni so neto časi, kilometrski časi so po bruto časih!

Hej!
A so tile časi ziher neto? Moj gremlin je pokazal 2 minuti manj, pa sem ga štartal + ustavil ob prehodu obeh tepihkov... :(

Vsekakor bi se počutil bolje, če bi bila objavljena oba časa, pa bi potem vedel, pri čem sem.

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 gregorb
#35663
pegaz napisal/-a:
milkec napisal/-a:Sortirano je po bruto časih, objavljeni so neto časi, kilometrski časi so po bruto časih!

Hej!
A so tile časi ziher neto? Moj gremlin je pokazal 2 minuti manj, pa sem ga štartal + ustavil ob prehodu obeh tepihkov... :(

Vsekakor bi se počutil bolje, če bi bila objavljena oba časa, pa bi potem vedel, pri čem sem.

LL, Pegaz :)


Rileks Pegaz, dve minuti gor al pa dol! :roll: :shock: :lol:
Uporabniški avatar
 pegaz
#35665
OK, mislim, da sem odkril razliko. Imel sem vključeno funkcijo AutoRest, ki mi je samodejno ustavila štoparico med postanki... pa tega nikjer zapisala v zgodovino. Po preračunu trajanja teka iz začetnega in končnega časa je razlika le 5 sekund (namesto 2+ minut), kar je povsem sprejemljivo. Celo izvrstno!

Se opravičujem za zmedo! :oops: :roll:

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 pegaz
#35667
gregorb napisal/-a:Rileks Pegaz, dve minuti gor al pa dol! :roll: :shock: :lol:

He he GregorB
si predstavljam kako takile komentarji učinkujejo na pilote...

"Rileks alfa-tango-siera-fajf, vi don't si ju, bat vi hir ju. Ju si a mauntin gout in a klaud, its not gud. Tris olsou not gud. Bat nou problem, maj šift olmoust ouver. Rodžer det? Gud lak!"
;)
LL, Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA