Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

Uporabniški avatar
 INOT
#62459
raziskovalec napisal/-a:Vlajko, tvoje besede so preroške. Če gremo bližje in k drugim vremenarjem,
dobimo eno bolj optimistično vremenska napoved:
http://www.weathercity.com/it/trieste/
:lol:


Če pa greste bližje štajerski vam povem tole :twisted: :pralo bo mene na 61 pa tud vas na 21... :twisted: :twisted: :twisted:

Optimistično :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#62473
INOT napisal/-a:
raziskovalec napisal/-a:Vlajko, tvoje besede so preroške. Če gremo bližje in k drugim vremenarjem,
dobimo eno bolj optimistično vremenska napoved:
http://www.weathercity.com/it/trieste/
:lol:


Če pa greste bližje štajerski vam povem tole :twisted: :pralo bo mene na 61 pa tud vas na 21... :twisted: :twisted: :twisted:

Optimistično :wink:


Vzameš malce Ariela ali Persila pa ni več blema :lol: :rol: :rol: pol pa imaš občutek ko človek teče v klanec, kot da teče navzdol :lol: :wink: .
Ma sam da bo šino šajn!
ČAO!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#62534
Ne bom izdal, kje sem izvedel, vseeno pa ...

v Sežano obvezno prinesite s seboj:
- kratke tekaške hlače, 8)
- kratko tekaško majico, 8)
- sončna očala, 8)
- no, seveda tudi ... sodček za teran. :rol:

( :D Press ) :wink:
Uporabniški avatar
 mazi
#62540
Lepo kaže... :lol:

Trst je res precej bliže kot, če bi gledali napoved za Ljubljano... :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#62585
Če kdo rabi iz Gorenjskega konca prevoz za Sežano v nedeljo naj se mi javi na ZS, da se domenimo kako in kaj, ma je to fina gorenjska varianta :lol: .Prostora je še za 3neumorne tekače :lol: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 mihaperme
#62625
Se priporočam za prevoz do analize in nazaj do Ljubljane za 2 osebi, če seveda ima kdo še kaj prostora v avtu :wink:

Lp, Miha
Uporabniški avatar
 pettr
#62628
Lažje ponudim prevoz Ljubljana, Sežana, Ljubljana za eno osebo kot za dve. Zadaj imam namreč mulca v stolčku ki pa požre kar nekaj placa. (ma ne otrok, sedež požre!!!)

No ja, če se mata pa zlo rada pa se lohk zarad mene tud stiskata tok fejstn... :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA