Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

#59538
Začeli smo se pogovarjati o Radencih, kul ... 8)

Po mojem je čas, da se spomnimo tudi na tekaški dogodek, ki bo še dva meseca prej, torej sežansko pomladansko budnico. :wink:

Zaenkrat je možnona njihovi spletni straniprebrati le tole:
***********************************************************
Sežana 26.03.2006 ob 11 uri

6. MALI KRAŠKI MARATON

Tek na 21 km in 8 km po slovenskih in italijanskih asfaltnih cestah.

***********************************************************
Zagotovo pa bodo vrli Kraševci prav kmalu objavili vse, kar nas še zanima. :D :wink:
Uporabniški avatar
 kustus
#59613
LP

No seveda je tek ki mi nekaj pomeni saj je bil lani to moj prvi uradni tek, zato bom z veseljem prišel na ta tek.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#59615
CIAO

No jest sem lani bila samo kot navijačica ne tem teku in si niti slučajno nisem mislila da bom že drugo leto tudi sama tekla ta tek. Se vidimo.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#59860
Željeni podatki so na voljo. :D

http://www.sport-sezana.com/maraton2006/default.asp

Prijavno formo sem že preizkusil. Sicer bom zopet član konkurentske ekipe (obveznosti do sponzorja, pač), vseeno pa "skrečem pažnju" na 10% popust ob skupinski prijavi.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#59863
Vem, da danes ni najprimernejši čas, ampak a se vam ne zdi, da je vse skupaj nekam drago :shock: , morda pa se je porušil moj vrednotni sistem :oops:
Uporabniški avatar
 Junc
#59864
Že prijavljen, tako da sem zapečaten na ta datum. Kako pa je kaj ponavadi vreme ta čas za tek (mrzlo, vroče?), je primerljivo z LM?
Uporabniški avatar
 MihaPR
#59866
Težko rečt, lani blo super, razen za tiste, ki so tekli več kot dve uri, potem se je ulilo kot iz škafa.
Uporabniški avatar
 bosin
#59870
Letos je štertnina dražja med drugim tudi zato, ker vsak dobi tekaško majico.
Uporabniški avatar
 mazi
#60943
Ojla! :wink:

Bo tudi letos (kot lani...) skupinska prijava s strani TF? :?:
 Obivankenobi
#61066
Mene tudi zanima, če bomo imeli skupinsko prijavo, ker bi poskusil srečo z 8 km v Sežani :roll: :?: :oops: :lol:

Lep pozdrav!

:wink:
Uporabniški avatar
 kustus
#61074
LP

Tudi tu apeliram na prireditelje da naj nabavijo vsaj eno majico XXXL tako da mi bo končno ena prev. Saj razumete plačam članarino majico pa v omaro rad bi se še kdaj pojavil kje v njej.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#61085
Predlog za vse tiste, ki sprašujete glede skupinske prijave: :arrow:

Samo spraševanje tu ne pomaga kaj prida, kajti dnevi tečejo. Vzemite si za vzgled Bora in Pera, ki nista v zvezi z Ljubljanskim maratonom (Bor) in Palmanovo (Pero) ničesar spraševala, temveč sta zadevo prostovoljno vzela v svoje roke in jo odlično speljala. 8) :wink: :clap:
 Obivankenobi
#61087
Vlajko, po svoje sem takšen odgovor pričakoval :roll: :?:,mene osebno je samo zanimalo če nisem spet kaj spregledal, se pa popolnoma strinjam s teboj, da s spraševanjem ne bo nič storjenega :oops: :shock: in bo pač eden moral pljuniti v roke :lol: ali pa se bomo prijavljali posamično. :twisted: :roll:
Jaz sicer ne vem, če bi zadevo prevzel, ker imam preveč dela in ne bi rad prevzel česa, kar ne bi mogel dobro narediti. :lol: :cenz:
Vsekakor me pa zanimajo ideje oz. predlogi od drugih, kako bi zadevo rešili :?: :arrow:

Torej... :wink:
 nova
#61535
Pozdravljeni.

Mene pa zanima, kako zahteven je Mali kraški maraton v primerjavi z Ljubljanskim na 21km (ki je edini mali maraton, ki sem se do sedaj udelezila). Slišala sem namreč, da je Kraški težji zaradi burje.
Kakšna pa je višinska razlika? Za LJ vem, da je minimalna.
Kakšna je bila temperatura? Vem, da je proti koncu začelo deževati.
Zanima me tudi, če so bili kakšni zapletni na mejnih prehodih.

Hvala za odgovore in še enkrat lep pozdrav!

Mateja
 Nataša
#61537
Živjo, Mateja,

takole je: kraški maraton je mogoče majčkeno težji kot ljubljanski, kar pa je večinoma posledica tega, da je na začetku sezone in smo vsi malo slabše pripravljeni. Proga je tudi malo bolj razgibana kot ljubljanska, pa ne toliko v smislu klancev, ki res niso omembe vredni, ampak bolj glede podlage - nekaj časa je asfalt, proti koncu makadam, v Italiji se teče ob robu ceste, ker ne ustavijo prometa...

na meji ni problemov, razen če česa ne švercaš, tko da mikrovalovko dobro skrij :lol: ne, hecam se, cariniki nam mahajo, mi pa njim nazaj :lol:

Vreme pa - hja, lahko je burja, lahko je dež, lahko je pa čisto sonce in idealna temperatura. V Sežani burje še nisem doživela, sem jo pa v Izoli na martinovem teku in smo tudi preživeli. Vsaka izkušnja je za nekaj dobra, ne se bat slabega vremena, ker je včasih lahko toplo vreme največji zahrbtni sovražnik :wink:

srečno

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA