Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

Uporabniški avatar
 5rca
#60633
Car napisal/-a:bo treba kakšno reči..ups...zlit :pivo: vase na ta račun ja :laola .....pa potem z majčko :idea: obrisati ostanke od smajla... :wink:...bemtiš laufarca nekaj kilometrov sva pa že naredila na račun tega foruma kaj ?..."mislm 8) , stara ej :P , zakon :!: :!: :!: ...a štekaš? :hehe: "


stara mi je reku :--(

(prestaute naju u "Kr neki" k se sama ne znava) :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#60640
5rca napisal/-a:... prestaute naju u "Kr neki" k se sama ne znava ...

Posodim vama svoj "Recycle bin" - gešenk. :wink:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#60665
5rca napisal/-a:
Car napisal/-a:bo treba kakšno reči..ups...zlit :pivo: vase na ta račun ja :laola .....pa potem z majčko :idea: obrisati ostanke od smajla... :wink:...bemtiš laufarca nekaj kilometrov sva pa že naredila na račun tega foruma kaj ?..."mislm 8) , stara ej :P , zakon :!: :!: :!: ...a štekaš? :hehe: "


stara mi je reku :--(

(prestaute naju u "Kr neki" k se sama ne znava) :wink:
Sej to je tko,k se sam rece,ceprav,kjer je dim je tud ogenj,al kaj ze.... :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
Uporabniški avatar
 mirko1
#60678
Prijavnina za polmaraton in Becelov tek na 8 km je v prijavi do 19.3.2006 4.000 SIT (€20). Prijavnine za Cici hop maraton ni. Prijavnino lahko poravnate s položnico. Pri poštni prijavi ali prijavi po faksu je potrebno k pravilno izpolnjenemu obrazcu priložiti fotokopijo potrdila o plačilu. Potrdilo o plačilu hranite in ga prinesite s seboj na dan prireditve. Tako se boste izognili nepotrebnim nevšečnostim na dan prireditve.

Popusti:
- za skupinske prijave, 10 tekmovalcev ali več – 10% (400 SIT)



mene pa zanima, če se kdo javi, da bi zbral prijave za skupno prijavo TF.verjetno nas bi bilo več kot deset,pa bi tako lahko prišparali za eno rundo :D .jaz se ne javim, nimam teh sposobnosti.
lp,mirko

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA