Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

#61804
Pozdrav!
Hura!!!! Mi bomo pa letos koristili 100% popust! Prijavljeni smo že, štirje komadi, 4x4000 = 16.000 oz 14.400 sit preko TF! Pa se spomnim, da je to VEČ KOT 100 % povišanje cene od mojega prvega nastopa na MKM 02! Hvala lepa - zakaj ne 100 % popusta ! Odrekli se bomo majčki, jotici - skoraj nikoli ne jemo, preveč gužve. Za ta denar si bomo privoščili kraljsevsko kosilo v Ribiški koči pri Postojni. Pa nam bo še ostalo - torej še nekaj za Darfur ! Ker tečem zase, mi tudi ni do vpisa mojega imena v rezultatih (tako ali tako so me že zafrknili leta 03 in vpisali pod 8 km namesto pod 21 - popravili niso nikoli), garantira mi nihče da bo pravilno vpisan.
Torej, ko smo vse lepo sešteli smo se odločili, da jih bojkotiramo. Ker pretiravajo in izkoriščajo tekaške navdušence.Ampak tekli pa bomo, tega si pa ne bomo vzeli! Vzdušje na MKM je nepozabno in ti da krila!


Mislim, da bi bila zelo lepa gesta, če se vsi skupaj odpovemu startnini in jo v celoti ali delno namenimo ljudem na forumu, ki so potrebni pomoči.

In seveda tečemo na MKM - v opomin organizatorjem (v informacijo: ukunili so družinsko prijavo, ki je bila še lani mogoča - to me je najbolj razjezilo - ampak nisem več jezna :D )
 Obivankenobi
#61805
Zelo zanimiva zadeva :lol:, bi se takoj pridružil, vendar sem že plačal prijavnino pa tudi me zanima, kako boste tekli brez štartnih številk! :?: :roll: :shock: Je pa res, da se bom prvič udeležil tega maratona, tako, da mogoče česa ne vem :roll: :lol:

Se vidimo torej na MKM-ju 2006!

:wink:
#61807
mojA napisal/-a:Pozdrav!
Hura!!!! Mi bomo pa letos koristili 100% popust! Prijavljeni smo že, štirje komadi, 4x4000 = 16.000 oz 14.400 sit preko TF! Pa se spomnim, da je to VEČ KOT 100 % povišanje cene od mojega prvega nastopa na MKM 02! Hvala lepa - zakaj ne 100 % popusta ! Odrekli se bomo majčki, jotici - skoraj nikoli ne jemo, preveč gužve. Za ta denar si bomo privoščili kraljsevsko kosilo v Ribiški koči pri Postojni. Pa nam bo še ostalo - torej še nekaj za Darfur ! Ker tečem zase, mi tudi ni do vpisa mojega imena v rezultatih (tako ali tako so me že zafrknili leta 03 in vpisali pod 8 km namesto pod 21 - popravili niso nikoli), garantira mi nihče da bo pravilno vpisan.
Torej, ko smo vse lepo sešteli smo se odločili, da jih bojkotiramo. Ker pretiravajo in izkoriščajo tekaške navdušence.Ampak tekli pa bomo, tega si pa ne bomo vzeli! Vzdušje na MKM je nepozabno in ti da krila!


Mislim, da bi bila zelo lepa gesta, če se vsi skupaj odpovemu startnini in jo v celoti ali delno namenimo ljudem na forumu, ki so potrebni pomoči.

In seveda tečemo na MKM - v opomin organizatorjem (v informacijo: ukunili so družinsko prijavo, ki je bila še lani mogoča - to me je najbolj razjezilo - ampak nisem več jezna :D )


Ok, škoda jest sem tudi že postal tak navdušenec in startnino že plaču.Ideja pa ostaja lahko za naslednje prireditve kjer nas bodo organizatorji sigurno še presenecali s podobnimi stvarmi. :)
Uporabniški avatar
 mare
#61829
To pa res ni lepo, da ni družinskih popustov. Ampak se mi vseeno zdi, da goljufanje ni nekaj, s čimer bi se človek ravno javno hvalil.
Uporabniški avatar
 pegaz
#61839
Oh, kakec, MojA.
Jaz se pa tok matram s temi prijavami. Mar bi se to spomnila dva dni prej, pa bi mel dost lažje življenje, aneda.
(kar sm reku sm reku PRESS)
:P

Lep let, Pegaz :)
 Zdravko C
#61859
Čuj, ne vem, če je to čisto OK. Organizator je zakon. On ponudi, pripravi progo, varovanje, prijavi prireditev, organizira start, merjenje časa, prijave, številke, prehrano, napitke, sponzorski srečolov... Zadevo mora marketinško podpreti, udeležba je negotova, na koncu pa bo verjetno že majica vredna 3.600 SIT. Menim, da tekači ne bi smeli biti tisti, ki bi širili negativno propagando. Te prireditve so odvisne od veliko volonterskega dela in ni prav, da ... Pa brez zamere, čuj. Jaz tako mislim, pa čeprav grem prvič na MKM.

Se vidimo
Uporabniški avatar
 Dule
#61885
Zdravko C napisal/-a: Te prireditve so odvisne od veliko volonterskega dela in ni prav, da ...


pa vendar 3600x2000 je koliko :?: Tudi meni se sliši za 8km teka kjer bo veliko mladih startnina 3600 SIT veliko..

Sicer pa organizator ima pravico postavljati startnino kolikor hoče, mi tekači pa pravico izbirat kje bomo tekli..
Se pravi na na koncu bodo sodniki tekači s svojo (ne)udeležbo..
Enostavno kot pasulj.. :D :D Prijeten tek vsem udeležencem MKM :!:
 Bot-sub
#61895
Naj še jaz malo pomirim strasti. :lol:

Torej štartnina je taka kot pač je. Naj pa omenim, da to isto tekaško majico Hervis v maloprodaji podari za 5.000 SIT če štejemo tukaj, da še hrana stane recimo najmanj 500 SIT na tekača + ostala darila ki jih tekači dobijo hitro lahko vidimo, da je štartnina 4.000 SIT bistveno manj kot pa tekač dobi od organizatorja. Tukaj seveda niso všteti stroški organizacije, meritev, sodelujočih, elaboratov zapor in še bi lahko našteval. Razliko v ceni jasno pokrijejo sponzorji.

Zakaj pa se pol sploh splača to delati? Dobiček je, vendar niti od daleč ni tako velik, kot si nekateri mislijo, na koncu ga štejemo v deset tisoč tolarjih in ne v milijonih. Sam dogodek je bolj namenjen druženju ter promociji kraja samega kot pa služenju denarja.

Zaradi tega razloga tudi ni denarnih nagrad (oz. eno leto so bile in smo se odločili, da te napake ne bomo več ponavljali). Kot sem že napisal gre za rekreativni tek in druženje.

Če pa kdo meni, da je bojkot maratona in tek "brez številk" modra odločitev lahko teče vendar le 8km tek, ker za prečkanje meje je potrebna številka. Kontrolirali ne bomo in če se že kdo loti podviga naj vzame v zakup, da ga bodo mogoče na meji preganjali obmejni organi :roll:
 kovit
#61901
Bot-sub napisal/-a:Naj še jaz malo pomirim strasti. :lol:

Torej štartnina je taka kot pač je. Naj pa omenim, da to isto tekaško majico Hervis v maloprodaji podari za 5.000 SIT

Fantje, organizatorji res spostujem napor, ki ga vlagate v organizacijo teka samo drugic brez teh nesrecnih majic prosim, pa bo manjša štartnina, a ne?.Res je malo veliko 3600 za 8 km.
Uporabniški avatar
 GTA
#61907
Štartnina je taka kot pač je in zelo zmerna glede na vse kar ponujajo - ni pa to dobrodelna akcija, normalno - primerjajte s tujino!!!

Če koga kaj moti naj ostane doma - bojkot (mojA) - najbolje za vas in organizatorje!!!

Ne pišite pa neumnosti...kao tekli bomo brez številk, potem pa za ta denar na kosilo ... tecite po prometni cesti, brez varovanja, okrepčevalnic, neorganizirano pa ne bo štartnine...že misel na to je primitivna, ne pa da to še pišeš... sorry, sam nisem mogel bit tiho!
Uporabniški avatar
 Nadj@
#61927
CIAO

Pa zakaj vsi govorite da je preveč za 8 km toliko denarja pol pejte pa na 21 km pa bo cenejše če razdelite na km povprečno sit.
Uporabniški avatar
 lunca
#61929
Se moram oglasit v podporo Moji.

Mislim, da nobeden od vas, ki se jezite na njo, ni razumel bistva njenega prispevka. Seveda se tudi meni, ki tečem edina v družini in se posledično tudi edina udeležujem tekov (pa še jaz bolj malo), štartnina 4000 sit ob vsem, kar zraven nudijo, sploh ne zdi velika. Če pa pomislim, da bi tekli vsi štirje, skupaj hodili na tekme in to še večkrat letno, je to kar velik udarec za družinski proračun.

Zato se mi ne zdi prav, da so ukinili družinsko prijavo, namesto da bi jo podpirali. Mislim, da je v Sloveniji takih družin, kjer tečejo vsi člani kot pri Moji, bolj malo in res bi bilo prav, da bi bili za to "nagrajeni" z družinskim popustom.
Uporabniški avatar
 meduza
#61942
strinjam se s Lunco

Druzinski popust bi moral ostati oz.biti bolj ugoden kot skupinska prijava.

mislim, da nas tokrat ne bo
Uporabniški avatar
 mirko1
#61945
pozdravljeni
moram tudi jaz pokomentirati ta tek
GTA je napisal-a :"Štartnina je taka kot pač je in zelo zmerna glede na vse kar ponujajo - ni pa to dobrodelna akcija, normalno - primerjajte s tujino!!! "

ne strinjam se, da je cena za dolgi in kratki tek ista. pravzaprav je za tek 8 km cena pretirana, in ne zmerna. s tujino bomo pa primerjali, ko bodo tudi plače take, kot so tam. za primerjavo za 2000sit smo že letos lahko tekli na šmarno goro, z odlično speljano organizacijo, prevozom opreme na cilj, na cilju hrane vseh vrst in to dovolj. dobili smo tudi majčko in to ne navadno, ampak tekaško.
da pa je varovanje na cesti zagotovljeno, to je naravnost smešno. ko tečeš po italijanski strani, se ti ves čas teka zdi, da nisi na nekem organiziranem teku, varovanja ni nobenega-0%!
še bi lahko kaj slabega napisal, pa se bojim, da me ne spustijo na start, kajti kljub vsemu sem se že prijavil na tek, da vidim koliko bom poslabšal svoj čas te lepe proge.
pa ne se preveč jezit
lp,mirko
Uporabniški avatar
 GTA
#61963
Prav! Pametno! Ostanite doma - bojkotirajte!

Plače...a so tekaške majice pri nas tudi pol cenejše kot v tujini kjer so plače višje...

Recimo, da drugo leto teka ni...in...in...

Ne sam jamrat, rajš pejte tečt!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA