Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

 jerica
#62471
HOJLA! MENE PA ZANIMA ČE JE DOVOLJENO SPREMSTVO S KOLESOM?
MENI SE ZDI, DA BI BILO SUPER TUDI TO, DA BI TAKO KOT NA LJ MARATONU TUDI TUKAJ BILI "ZAJCKI"KI BI IMELI OZNAČENE RAZLIČNE ČASE TEKOV.SAMA SEM BOLJ TAKO TAKO PRIPRAVLJENA IN BI MI BLO PRAV FAJN,DA BI LAHKO SLEDILA ZAJCKU,KI IMA PODOBEN CAS KOT JAZ.SICER VEM, DA SO NA LJ M BILI ZAJCKI SAMO NA 42 KM, A KER TUKAJ MARATONA NI, BI LAHKO TO PRAKTICIRALI NA 21KM.KAJ SE VAM ZDI? :D LEP POZDRAV DO NEDELJE!!
Uporabniški avatar
 Speedy
#62472
MENI SE ZDI DA MORAŠ NAJPREJ IZKLOPITI "CAPS LOCK", ker nas drugače bolijo ušesa :wink:

Mislim pa, da se na vsakem množičnem teku oblikujejo skupinice, ki potem lepo enkomerno napredujejo proti cilju. Edini napor je skočiti na pravi "vlakec", ker pač nikjer ne piše, kako hitro vleče. Zato prvih nekaj km odteci v svojem ritmu, potem pa samo vrzi sidro na grupo okoli sebe.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#62478
jerica napisal/-a:... MENE PA ZANIMA ČE JE DOVOLJENO SPREMSTVO S KOLESOM? ...

To je potrebno čim strožje prepovedati, ne pa dovoliti. :!: :wink:
 jerica
#62504
se ponižno opravičujem, ker sem si upala pomislit na kaj takega :( :(
sej se bom vseeno pomatrala in prišla čimhitrej do cilja
BREZ ZAJČKA in SPREMSTVA S KOLESOM!!!! 8) 8)
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#62506
jerica napisal/-a:se ponižno opravičujem, ker sem si upala pomislit na kaj takega :( :(
sej se bom vseeno pomatrala in prišla čimhitrej do cilja
BREZ ZAJČKA in SPREMSTVA S KOLESOM!!!! 8) 8)


Jerica, ne se sekirat, ideja o spremstvu je sicer načeloma dobra, a v praksi
na tekmovanjih pač neuporabna in tudi nevarna.
Zajčka si pa lahko na tekmi vseeno izbereš. Če teče prehitro ali prepočasi,
ga pa preprosto zamenjaš :wink: .
 jerica
#62507
ja, saj imaš prav, navsezadnje ti nobeden ne more kej dosti pomagat, če nisi dobro pripravljen.tečeš pač tako kot zmoreš, po izkušnjah pa vem, da se tudi tekmovalci med sabo vzpodbujamo, kar se mi zdi ful v redu. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA