Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

 Bot-sub
#85978
Za vzorec.

Vendar se niti kepat nismo mogli, je že konec veselja :)
Uporabniški avatar
 dasa
#85990
naj tako tudi ostane....
 mak
#85991
V nedeljo se nam obeta burja in nizke temperature. Za mraz me ne skrbi - iščem pa "predtekača" ( velikega, širokega ), da bom lažje tekel v zavetrju! :lol: :lol: :lol:
 Daisy
#85998
Meni je tko hudo, ker je ta sneg pokvaril že tako krasne tople dni, ki so prav vabili ven v naravo, na tek. Jaz upam, da bodo v sežani vsaj temperature nekoliko višje od ničle, tudi če ne bo sonca!!
Uporabniški avatar
 namaste
#86004
ja, js tudi upam, da bodo v sežani razmere znosne
ta teden bo bolj malo (če sploh) možnosti za trening :(
Uporabniški avatar
 zlopi
#86013
Vreme kot je bilo danes je krasno za tek, le progo je treba najti dovolj kopno. Jaz sem na primer tekel na stezi ŽAK-a v Šiški in je bilo zelo prijetno.

lp, zlopi
 hitrohodec
#86025
Pozdrav iz sežanskega konca! Snega tu ni več niti za kepico. Kar se pa tiče verjetne nedeljske burje, se ne plašite preveč, ker bo zavetja precej. Prijavljenih je namreč rekordnih 2300 tekmovalcev (od teh 1200 na malem maratonu) zato boste imeli kar na izbiro razne širine hrbtov! In še obvestilo: kdor se namerava udeležiti tekme v hitri hoji na razdalji 5000m, je čas vpisa do nedelje, eno uro pred startom. Startnina je 10 Evrov, katero poravnate ob dvigu startnih številk, paket pa je isti kot pri malem maratonu (majčka, bon za joto, bon za steklenico terana, vitaminski napitki ter razni gadgeti, ni pa treba chipsa, ker bo tekma na stezi). Nagrajeni bodo prvi trije moški in prve tri ženske na skupni lestvici s kolajnami organizatorjev ter prvi trije moški in prve tri ženske s slovenskim državljanstvom, s kolajnami A.K.Koper, veljavnimi za "1 Grand Prix Slovenije" v hitri hoji. In pa še nekaj kot zanimivost: to je PRVA TEKMA V HITRI HOJI ZA ŽENSKE ODKAR OBSTAJA SLOVENIJA KOT DRŽAVA! Zato korajžno ženske, z vašim nastopom boste prešle v zgodovino slovenske atletike!
Uporabniški avatar
 Junc
#86033
Vreme za trening je super, le malo je velik preskok iz 20 na 0 stopinj. Se človek težko navadi. Sicer pa: a nebi mogel ta teden treninge zmanjšat. Torej te nebi smelo motiti.
Uporabniški avatar
 zz topka
#86036
In pa še nekaj kot zanimivost: to je PRVA TEKMA V HITRI HOJI ZA ŽENSKE ODKAR OBSTAJA SLOVENIJA KOT DRŽAVA! Zato korajžno ženske, z vašim nastopom boste prešle v zgodovino slovenske atletike![/quote]

Približno kako hitro je treba hoditi, da se lahko prijavim brez kakšne posebne sramote na hojo?
Na testu hoje 2 km sem na stadionu enkrat rabila 13.30. Kaj je to zelo prepočasi?
Uporabniški avatar
 RoKo
#86040
zz topka napisal/-a:Približno kako hitro je treba hoditi, da se lahko prijavim brez kakšne posebne sramote na hojo?
Na testu hoje 2 km sem na stadionu enkrat rabila 13.30. Kaj je to zelo prepočasi?


Ponavadi z navadno hojo je okoli 10 minut na km.(po ravnem) Mislim da je tole kar hitro. Medalja bo.
Uporabniški avatar
 zz topka
#86044
Že, že, ampak to sta bila le dva km, kje so pa še ostali trije? Da ne zmrznem na preostalih treh.
P.s. Kako narediš to, da izbereš kar je nekdo napisal in hočeš le tisto pokomentirat?
Meni sploh ne rata!
Uporabniški avatar
 RoKo
#86050
zz topka napisal/-a:Že, že, ampak to sta bila le dva km, kje so pa še ostali trije? Da ne zmrznem na preostalih treh.
P.s. Kako narediš to, da izbereš kar je nekdo napisal in hočeš le tisto pokomentirat?
Meni sploh ne rata!


Desno gumbek citiraj, če hočeš kaj zbrisati zbrišeš v sporočil, moraš pa pustit oklepaj in quote in zaklepaj da ostane samo tisto kar je namenjeo za komentiranje. lahko pa tudi vse. za prvič poizkusti bo najbolj enostavno.
Uporabniški avatar
 zz topka
#86059
[quote
Desno gumbek citiraj, če hočeš kaj zbrisati zbrišeš v sporočil, moraš pa pustit oklepaj in quote in zaklepaj da ostane samo tisto kar je namenjeo za komentiranje. lahko pa tudi vse. za prvič poizkusti bo najbolj enostavno.[/quote]

Da vidmo, če že znam.
Hvala.
Uporabniški avatar
 zz topka
#86060
ma, kaj naredim narobe, da ni v majhni pisavi, tako kot pri tebi?

Ah, ja pamet babja. Že vem!
Uporabniški avatar
 RoKo
#86062
zz topka napisal/-a:Ah, ja pamet babja. Že vem!


A res? , prej ko pošlješ poglej predogled, če je v redu.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA