Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

 kovit
#80870
stari napisal/-a:Ali imaš mogoče tudi glasbeno željo?S seboj pripelji 50 redarjev ,da ti bodo odganjali kolesarje,če tečeš na rezultat se pač pravočasno postaviš na startno črto in čakaš na štart,če pa čakaš na zadnji trenutek in se potem drenjaš v gužvi pa to ni problem organizatorja pač pa tvoj.Pa brez zamere.Zanima me ,če z orgnizatorji v tujini tudi diskutirate kaj naj naredijo da bi ustregli tvojim željam?
V razpisu so določena pravila ,če ti odgovarja greš,če ti ne ,ostaneš doma ali pa se udeležiš teka kjer bodo izpolnili vse tvoje želje.
Lahko pa se lotiš organizacije teka ,ki bo organiziran povsem po tvojih željah.
Imel boš ločene bokse, na progi ne bo kolesarjev, na okrepčevalnicah boš dobil vse kar si želi srce.

Jest bi mel eno glasbeno zeljo: od billy idol - speed , prosim tik pred štartom, da se bom laži prerinu skozi guzvo.Letos bom ze izkusem macek in bom ze v prvem levem ovinku probu sesut vsaj dva do tri ki se mi bojo nastavl na pot. :)
Uporabniški avatar
 RoKo
#80875
kovit napisal/-a:
stari napisal/-a:Ali imaš mogoče tudi glasbeno željo?S seboj pripelji 50 redarjev ,da ti bodo odganjali kolesarje,če tečeš na rezultat se pač pravočasno postaviš na startno črto in čakaš na štart,če pa čakaš na zadnji trenutek in se potem drenjaš v gužvi pa to ni problem organizatorja pač pa tvoj.Pa brez zamere.Zanima me ,če z orgnizatorji v tujini tudi diskutirate kaj naj naredijo da bi ustregli tvojim željam?
V razpisu so določena pravila ,če ti odgovarja greš,če ti ne ,ostaneš doma ali pa se udeležiš teka kjer bodo izpolnili vse tvoje želje.
Lahko pa se lotiš organizacije teka ,ki bo organiziran povsem po tvojih željah.
Imel boš ločene bokse, na progi ne bo kolesarjev, na okrepčevalnicah boš dobil vse kar si želi srce.

Jest bi mel eno glasbeno zeljo: od billy idol - speed , prosim tik pred štartom, da se bom laži prerinu skozi guzvo.Letos bom ze izkusem macek in bom ze v prvem levem ovinku probu sesut vsaj dva do tri ki se mi bojo nastavl na pot. :)



Jaz bi pa My Way :lol: :lol: :lol: :lol: , doplačam pri štartnini 10 evrov štartnina plus 1 evro glasbena želja, če že hočete ideje, ne pa kritiziranje, mimogrede, stari tudi ti samo kritiziraš tiste ki se pritožujejo čez štartnino
Uporabniški avatar
 klatez
#80882
Ima to vse še sploh smisel? Temo je odprl eden od sodelujočih pri organizaciji z namenom, da bi pripravili čimboljšo prireditev. Potem pa...

Torej dajmo organizatorjem kakšno dobro idejo, kaj bi še lahko dodali k prireditvi ter jih opozorimo na morebitne kikse v preteklih letih. Povejmo jim tudi, kaj bi si želeli dobiti ob prijavi kot "darilo"... Pa pustimo jim, da štartnino določijo sami. Bo že "trg" povedal, če je ustrezna!

Sam še nisem bil na tem teku. Mislim pa, da je to ena izmed prireditev, kjer je organiziran tudi "otroški vrtec", kar je zame velik plus.
 kovit
#80885
klatez napisal/-a:Ima to vse še sploh smisel? Temo je odprl eden od sodelujočih pri organizaciji z namenom, da bi pripravili čimboljšo prireditev. Potem pa...

Torej dajmo organizatorjem kakšno dobro idejo, kaj bi še lahko dodali k prireditvi ter jih opozorimo na morebitne kikse v preteklih letih. Povejmo jim tudi, kaj bi si želeli dobiti ob prijavi kot "darilo"... Pa pustimo jim, da štartnino določijo sami. Bo že "trg" povedal, če je ustrezna!

Sam še nisem bil na tem teku. Mislim pa, da je to ena izmed prireditev, kjer je organiziran tudi "otroški vrtec", kar je zame velik plus.

Ja maš prav, lepo da se fantje trudijo pri organizaciji, ampak pri sprejemanju dobronamerne kritike majo nekateri še velik za postoriti v glavah; evo moj predlog pa mislm da še od kakšnega: nujno naj se loči štart na 8 in 21 km.
 ton
#80890
Hja, ko že ravno zbirate kritične predloge:
- ker je ogled zaradi državne meje nekoliko otežen, bi prav prišel kak zemljevid trase, ki ga na uradni strani nisem našel - ni vrag, da bi kdo ne znal ene Googlove mape opremiti še s kilometrskimi oznakami - in
- ne glejte zabodeno (kot ste jeseni), če vam flašo vina kdo vrne: meni pač tek in alkohol nekako ne sedeta skupaj in imam vinograde še rajši, če sadja potem ne pustite, da se pokvari in skisa...
 lebanm
#80943
Jaz sem bolj kot za majcke, ... za kaksno spominsko medaljo k je majcka itak po letu dveh sam se za bicikl pucat
 BRINA
#80960
Jaz bi tudi rekla zelo hvala vsem, ki se trudijo za pripravo katerihkoli tekaških ali ostalih športnih prireditev.

Poznam kar nekaj tekačev, ki pa so jim majice všeč.
Jaz in ostali ženski svet znank pa bi si mogoče želel ženski kroj majic,(ožji kroji ali majice brez rokavov za spremembo ali majice bolj živih barv) navsezadnje, da jih tudi lahko nosiš kadarkoli, tudi za propagando športnega načina življenja v vsakdanu. :roll: Npr enkrat smo na triatlonu prejeli majice lepe modre barve, brez rokavov.
Torej ideje:
1.ženski kroj majic
2.živahnejša barva, ne bela
3.potiskane s nazivom športne prireditve npr, ali kaj podobnega

LP vsem
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#80985
BRINA napisal/-a:Poznam kar nekaj tekačev, ki pa so jim majice všeč.
LP vsem


meni so. najbolj sem žalosten, če ni majice. :--( .
jaz ne grem na tek, če ni majice. res...
Uporabniški avatar
 BoF
#80987
Hmm... :idea: Kaj pa če bi šli vsi na tek brez majic... :roll:

To bi se lovili po trasi in okoliško rastočem grmovju!!!


Dobr' no! :hehe:
Uporabniški avatar
 Cowboy
#81031
matej712 napisal/-a:
RoKo napisal/-a:Več kot 10 EUR štartnina ne bi smela bit.

Se strinjam. Če lahko za 10 EUR izpeljejo SAM (štartnina v predprijavi za 35km), potem lahko za enak denar izpeljejo vsako tekmo!

Če primerjam npr. Palmanovo in Ljubljano. V Palmanovi si se lahko prijavil zadnji dan za 15 EUR, v Lj. so se predprijave zaključile nekaj dni prej (7500 SIT - kar je dobrih 30 EUR). Tako v Ljubljani, kot v Palmanovi smo imeli merjenje s čipi. V Ljubljani smo dobili sponzorsko T-majico, sponzorske nogavice, sponzorski bidon. V Palmanovi smo dobili sponzorsko tekaško majico (vredno vsaj toliko, kot vse tri stvari v Lj). Okrepčevalne postaje ob progi in v cilju so bile primerljivo založene. Vendar smo v Palmanovi dobili makarone po tekmi, v Lj pač ne (v vrečki mandarino, banano in majhno pomarančo). Zakaj taka razlika????


povej kako bi ti pripravil toplo malico za 7k folka????? me res zanima.
mislm da se palmanova po organizacijski plati tud mal ne mora primerjat z LJ maraton.
razen če gledaš samo na to kaj dobiš v svojo vrečko :?
Uporabniški avatar
 matej712
#81032
Cowboy napisal/-a:
povej kako bi ti pripravil toplo malico za 7k folka????? me res zanima.
mislm da se palmanova po organizacijski plati tud mal ne mora primerjat z LJ maraton.
razen če gledaš samo na to kaj dobiš v svojo vrečko :?


v palmanovi nas je bilo 1700 (lani 700), pa so makarone skuhali v 2 velikih loncih. Potem bi na LM potrebovali pač 8 velikih (vojaških) loncev. Lahko bi delili tudi kakšno enolončnico, kar se lahko pripravi vnaprej (npr. v vojašnici).

Ne vem v čem se LM in Palmanova (organizacijsko) tako zelo razlikujeta. No, v Lj sta v nedeljo 2 štarta, v P samo eden. Trasa je na obeh maratonih enako označena in varovana, merjenje je povsod elektronsko, okrepčevalnice in ponudba na njih primerljiva. To, da v Lj dobim sponzorske flajštre, kupone za nakup tekalne steze in cunj v maximarketu in prospekt VW vozil me b.k. Še to - s parkiranjem v Palmanovi ni težav, z WCji tudi ne.
Uporabniški avatar
 RoKo
#81048
Cowboy napisal/-a:
matej712 napisal/-a:
RoKo napisal/-a:Več kot 10 EUR štartnina ne bi smela bit.

Se strinjam. Če lahko za 10 EUR izpeljejo SAM (štartnina v predprijavi za 35km), potem lahko za enak denar izpeljejo vsako tekmo!

Če primerjam npr. Palmanovo in Ljubljano. V Palmanovi si se lahko prijavil zadnji dan za 15 EUR, v Lj. so se predprijave zaključile nekaj dni prej (7500 SIT - kar je dobrih 30 EUR). Tako v Ljubljani, kot v Palmanovi smo imeli merjenje s čipi. V Ljubljani smo dobili sponzorsko T-majico, sponzorske nogavice, sponzorski bidon. V Palmanovi smo dobili sponzorsko tekaško majico (vredno vsaj toliko, kot vse tri stvari v Lj). Okrepčevalne postaje ob progi in v cilju so bile primerljivo založene. Vendar smo v Palmanovi dobili makarone po tekmi, v Lj pač ne (v vrečki mandarino, banano in majhno pomarančo). Zakaj taka razlika????


povej kako bi ti pripravil toplo malico za 7k folka????? me res zanima.
mislm da se palmanova po organizacijski plati tud mal ne mora primerjat z LJ maraton.
razen če gledaš samo na to kaj dobiš v svojo vrečko :?


Odmislimo vrečke in primerjamo. Kje je razlika?Z organizacijo nisem imel težav ne v LJ Ne v Palmanovi. Mislim da je bila Palmanova na nivoju.Edino manj cest morajo zapret, v LJ pa celo mesto. Koliko stane ura zapore-ni ravno poceni, je pa zato sponzorjev ki naj bi bili zraven v LJ neprimerno več in finančno so močnejši-vsaj tako se hvalijo.
Uporabniški avatar
 RoKo
#81049
matej712 napisal/-a:
Cowboy napisal/-a:
povej kako bi ti pripravil toplo malico za 7k folka????? me res zanima.
mislm da se palmanova po organizacijski plati tud mal ne mora primerjat z LJ maraton.
razen če gledaš samo na to kaj dobiš v svojo vrečko :?


v palmanovi nas je bilo 1700 (lani 700), pa so makarone skuhali v 2 velikih loncih. Potem bi na LM potrebovali pač 8 velikih (vojaških) loncev. Lahko bi delili tudi kakšno enolončnico, kar se lahko pripravi vnaprej (npr. v vojašnici).

Ne vem v čem se LM in Palmanova (organizacijsko) tako zelo razlikujeta. No, v Lj sta v nedeljo 2 štarta, v P samo eden. Trasa je na obeh maratonih enako označena in varovana, merjenje je povsod elektronsko, okrepčevalnice in ponudba na njih primerljiva. To, da v Lj dobim sponzorske flajštre, kupone za nakup tekalne steze in cunj v maximarketu in prospekt VW vozil me b.k. Še to - s parkiranjem v Palmanovi ni težav, z WCji tudi ne.


Imeli so 7 ali 8 kuhalnikov, s katerih so menjavali lonce s pašto, ostalo je bilo pripravljeno prej. Šlo je še kar hitro.
Mislim da moramo primerjati teke z približno enakim številom tekačev, npr. Kraški-Palmanova. Tud na Kraškem so uspeli nahraniti vse, organizacija isto dobra, morda bi sponzorji prispevali več denarja za povračilo stroškov zapore ceste, namesto da filajo vrečke.
O LJ pa ko pride čas za 2007.Saj jim ni treba kuhat.
 Darza
#82856
Glede sponzorskih majic se strinjam, da je škoda, da dobimo moški kroj - ker jih potem uglavnem ne nosimo. Lani je imel DM ženski kroj majic. Njihove modre majice sem videla velikokrat - in jo tudi sama nosila.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA