Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

 mojA
#86202
Mal so hecni, res ne veš, kaj bi si mislil. Zgleda, da smo jih zasuli.

Me prav zanima, če mi bo letos tudi tako všeč kot prejšnja leta (navduši me s pozitivno energijo). Lansko leto me ni bilo in mi je bilo celo leto žal, no, da vidimo, če upravičeno.
Uporabniški avatar
 -metka-
#86208
tae napisal/-a:Mislim, halo, ni mi jasno zakaj vas je ta kraški maraton tako obnorel ? :shock: :shock: :shock:


Začetniško navdušenje? :lol:
Uporabniški avatar
 RoKo
#86214
tae napisal/-a:Mislim, halo, ni mi jasno zakaj vas je ta kraški maraton tako obnorel ? :shock: :shock: :shock:


Ko si enkrat zraven, si padu not. neglede na vse pripombe in kritike. Vzdušje na tekih je vedno enkratno, tudi če se z vsem ne strinjamo.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#86215
tae napisal/-a:Mislim, halo, ni mi jasno zakaj vas je ta kraški maraton tako obnorel ? :shock: :shock: :shock:


Zato, ker so na forumu tudi taki s katerimi je super tečt, sploh pa druženje pred in po teku.
Uporabniški avatar
 Junc
#86227
Mislim tae, MKM je čist lepo organiziran tek, eden od 3 velikih v Slo in jaz grem z veseljem tja, da letos spet zame prvič vidim katere face od TF, ki jih že nisem videl dolgo, pa da kako rečemo.

Kako pa veš, da si not v tekmi? Če maš št. številko je ok pol? He he, kakor NY maraton, sam še žreban moraš bit.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#122067
MKM je čist lepo organiziran tek, eden od 3 velikih v Slo ...

Zanimivo, druga dva sta verjetno SAM in Celje-Logarska :wink:

:arrow: MKM je lep primer, kaj lahko naredi marketing
:arrow: res pa je, da nas gre kar nekaj na MKM zato, ker je tam dosti starih znanih fac in je to včasih komu več, kot ... npr. jota :wink:
:arrow: me zanima kako bojo laufale Šiškarce, ki so si privoščile lastni marketing oziroma so pristavile svoj piskrček - čestitke TanjiO
:arrow: se vidimo
Uporabniški avatar
 bobr
#122073
tae napisal/-a:Mislim, halo, ni mi jasno zakaj vas je ta kraški maraton tako obnorel ? :shock: :shock: :shock:

Saj greš ti tudi baje :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#122074
Mislim, da niste opazili, da je začetna tema za lani, se pravi za leto 2007. Nehote po mojem letos privlečena spet na plan.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA