Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

 mojA
#85981
Hojla!
Pripetila se nam je majhna nevšečnost, namreč, hčerka se je prepozno opogumila za nastop na 7.MKM - 8 km.
Če je kdo, ki se je prijavil a ne bo mogel nastopiti, naj se javi, da se zamenjamo. Vkolikor je prijava že plačana nakažem denar za prijavnino na t.r.
LP ! Mojca
Uporabniški avatar
 milkec
#86000
Kakor sem seznanjen niti 700 prijavljenih tekačev, ki pa še niso plačali ne bodo mogli teči zaradi preveliega št. udeležencev :(
Uporabniški avatar
 RoKo
#86057
milkec napisal/-a:Kakor sem seznanjen niti 700 prijavljenih tekačev, ki pa še niso plačali ne bodo mogli teči zaradi preveliega št. udeležencev :(


Mislim da to ni možno. Ni bilo nobene omejitve glede števila udeležencev, kdor je plačal je pač prijavljen in lahko štarta. Če ne, bo pa cirkus.
Uporabniški avatar
 perpetruum
#86108
mojA napisal/-a:Hojla!
Pripetila se nam je majhna nevšečnost, namreč, hčerka se je prepozno opogumila za nastop na 7.MKM - 8 km.
Če je kdo, ki se je prijavil a ne bo mogel nastopiti, naj se javi, da se zamenjamo. Vkolikor je prijava že plačana nakažem denar za prijavnino na t.r.
LP ! Mojca


sem se prijavil, na 8K...plačal pa še ne...če ti kaj pomaga lahko jutri plačam??? pa ti prinesem v nedeljo položnico v Sežano (bom verjetno pazil otroke bratu in njegovi ženi, ko bosta tekla,....)

lp...perpetruum
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#86112
RoKo napisal/-a:
milkec napisal/-a:Kakor sem seznanjen niti 700 prijavljenih tekačev, ki pa še niso plačali ne bodo mogli teči zaradi preveliega št. udeležencev :(


Mislim da to ni možno. Ni bilo nobene omejitve glede števila udeležencev, kdor je plačal je pač prijavljen in lahko štarta. Če ne, bo pa cirkus.


Danes sem plačal, prijavil sem se pravočasno. Če ne bom mogel štartati bo res cirkus. tekel bom pa makar neorganizirano
 Heidi
#86122
Živ
v soboto se odločam ali bom šla na 8KM ali ne. Če te zanima mi sporoči.
 bojanm
#86123
raziskovalec napisal/-a:
Danes sem plačal, prijavil sem se pravočasno. Če ne bom mogel štartati bo res cirkus. tekel bom pa makar neorganizirano


In koliko bo stala vstopnica za cirkus :hehe:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#86128
bojanm napisal/-a:
raziskovalec napisal/-a:
Danes sem plačal, prijavil sem se pravočasno. Če ne bom mogel štartati bo res cirkus. tekel bom pa makar neorganizirano


In koliko bo stala vstopnica za cirkus :hehe:


Mene štartnino, za gledalce pa zastonj.
 mojA
#86163
Hvala, zgleda da bo mogoče še šlo. Problem je pa sedaj ta, da sem jo nekako že potolažila, da bo itak zanič vreme .. padale bodo ušpičene prekle, sneg, dež in sodra, pihala bo divja burja.... v glavnem, sem naredila hudo antireklamo... me je kar sram.... tako, da se zvečer ali pa jutri zjutraj javim, kako se bo odločila.

... kako gre že tisti pregovor: Kakorkoli se obrneš, imaš rit zadaj.

Držmo pesti za vreme.

... drugače pa - med nami - MAGARI UŠPIČENE PREKLE - za ta velke, jasno
Uporabniški avatar
 RoKo
#86165
mojA napisal/-a:... drugače pa - med nami - MAGARI UŠPIČENE PREKLE - za ta velke, jasno


Vreme bo. V soboto slabo, v nedeljo za tek idealno, če je za verjet.
http://povezave.kopa.si/Vreme_takoj.html
 mojA
#86174
perpetruum napisal/-a:
mojA napisal/-a:Hojla!
Pripetila se nam je majhna nevšečnost, namreč, hčerka se je prepozno opogumila za nastop na 7.MKM - 8 km.
Če je kdo, ki se je prijavil a ne bo mogel nastopiti, naj se javi, da se zamenjamo. Vkolikor je prijava že plačana nakažem denar za prijavnino na t.r.
LP ! Mojca


sem se prijavil, na 8K...plačal pa še ne...če ti kaj pomaga lahko jutri plačam??? pa ti prinesem v nedeljo položnico v Sežano (bom verjetno pazil otroke bratu in njegovi ženi, ko bosta tekla,....)

lp...perpetruum


Hojla! Sem preverila na MKM pa pravijo takole:

"Načeloma je s plačilom že zamudil.

Lahko pride na dan maratona in če bodo še kapacitete bomo poizkusili kaj urediti. Ne obljubim pa nič.

LP"

Tako, da raje ne plačevat, če se premisli kdo, ki je že plača pa ne bo tekel, se pa lahko zmenimo.

Vreme izgleda bo res v redu. Moram priznat, do komaj čakam, po svoje me je pa majčkeno strah :shock:
Uporabniški avatar
 -metka-
#86192
a to pomeni, da če smo pravočasno prijavljeni, pa še zmeri cincamo, al bi šli ali ne bi :oops:, pa nismo še plačali, je boljše, da sploh ne plačamo zdaj in poskusimo srečo kar in situ, če je slučajno kdo odpovedal? Ampak, kje je pa pisalo, do kdaj je potrebno plačati? (čist sem zmedena..... začetnik pa to..... pardon :oops: :oops: )
Uporabniški avatar
 zz topka
#86197
Ja, nam pa so rekli, da do 2000 plačanih grejo sigurno naprej, kar je več plačanih, pa še ne vejo ali bojo vračali denar ali... (ni vedela točno, kaj bi rekla)
Uporabniški avatar
 tae
#86201
Mislim, halo, ni mi jasno zakaj vas je ta kraški maraton tako obnorel ? :shock: :shock: :shock:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA