Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

Uporabniški avatar
 Nadj@
#120837
CIAO

se bila na pregledu prijav še ni nas gor. kdaj bo. samo v info
Uporabniški avatar
 pajo
#120839
Prideva z Alenko :D .
Uporabniški avatar
 Laufer
#120881
Nadj@ napisal/-a:CIAO

se bila na pregledu prijav še ni nas gor. kdaj bo. samo v info


Don je zbrana sredstva prenesel na Ciper od tam v nekdanjo bratsko republiko, od koder se je pred 14 dnevi pripeljal z novo črno "mečko".
:rol:
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#120885
Ja, jaz seveda tudi pridem na Analizo (ker bom tako in tako odvisen od Taetovega prevoza) :ignore: :driver: :D
Nadja, kolikor sem jaz slišal, bomo na seznamu takrat ko bomo dobili štartne številke (mislim, da od 18. marca naprej), tako, da nič bat :nono:, možno pa je, da se bo Don v Sežano pripeljal z novo črno "mačko" :bum: :hello:

:rol:
Uporabniški avatar
 bobr
#120889
Nadja odgovor je tukaj:
bobr napisal/-a:Prijave zaključene, urejene, vse plačano in oddano naprej. Skupaj smo zapravili 900€ in privarčevali 100€.
Prvi odgovor s kraškega konca je tukaj:
MKM napisal/-a:Zgleda uredu.
Sicer vas na seznamu spletnih prijav še ne bo, boste pa objavljeni ko bodo dodeljene štartne številke, tako da brez panike :)

LP Borut

Torej prijavljeni smo zdaj samo še počakajmo da bomo vidni na internetu. Se vidimo na Krasu :wink:.

Laufer: o sranje zdaj si me pa razkrinkal :lol:
Uporabniški avatar
 daks
#120996
Kaj pa npr. ce me ne bo ker sem zbolel. :( :(
Lahko najbrz cisto lepo pozabim na denar od prijavnine?
Uporabniški avatar
 bobr
#121007
daks napisal/-a:Kaj pa npr. ce me ne bo ker sem zbolel. :( :(
Lahko najbrz cisto lepo pozabim na denar od prijavnine?

Ojej pozdravi se čimprej.
Denar je poslan in že davno na njihovem računu. Dvomim da ti ga bodo vračali. Moj predlog je da objaviš na forumu odstop-prodajo prijave komu drugemu. Poznam jih nekaj ki se niso prijavili in čakajo do zadnjega...
Uporabniški avatar
 mazi
#121018
Tudi midva z Lili se vam bova pridružila vsaj na teku v Sežani... :toast:
Uporabniški avatar
 daks
#121060
bobr napisal/-a:Moj predlog je da objaviš na forumu odstop-prodajo prijave komu drugemu.


A to je mozno? A potem organizatoji ne komplicirajo, ce pride nekdo drug namesto tebe dvignit startno stevilko?
Uporabniški avatar
 bobr
#121095
daks napisal/-a:
bobr napisal/-a:Moj predlog je da objaviš na forumu odstop-prodajo prijave komu drugemu.


A to je mozno? A potem organizatoji ne komplicirajo, ce pride nekdo drug namesto tebe dvignit startno stevilko?

Jaz sem prepričan da je možno. Če kdo drug prevzame tvojo prijavo in odteče pod tvojim imenom ne vidim problema. Razen če "novi" tekač hoče tečt pod svojim imenom potem se pokliče v sežano in sporoči zamenjavo imena pod tvojo prijavo.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#121115
Laufer napisal/-a:
Nadj@ napisal/-a:CIAO

se bila na pregledu prijav še ni nas gor. kdaj bo. samo v info


Don je zbrana sredstva prenesel na Ciper od tam v nekdanjo bratsko republiko, od koder se je pred 14 dnevi pripeljal z novo črno "mečko".
:rol:



CIAO

No pa saj nisem mislila nič slabega samo vprašala sem in to ne zaradi zlobe ali česa podobnega.
Uporabniški avatar
 bobr
#121118
Nadj@ napisal/-a:No pa saj nisem mislila nič slabega samo vprašala sem in to ne zaradi zlobe ali česa podobnega.

Saj vem, samo Laufer se rad heca.
Uporabniški avatar
 Laufer
#121151
Nadj@ napisal/-a:No pa saj nisem mislila nič slabega samo vprašala sem in to ne zaradi zlobe ali česa podobnega.


Se opravičujem, sicer pa je že Bobr podal privilni odgovor. :wink:
Uporabniški avatar
 daks
#121334
bobr napisal/-a:
daks napisal/-a:
bobr napisal/-a:Moj predlog je da objaviš na forumu odstop-prodajo prijave komu drugemu.


A to je mozno? A potem organizatoji ne komplicirajo, ce pride nekdo drug namesto tebe dvignit startno stevilko?

Jaz sem prepričan da je možno. Če kdo drug prevzame tvojo prijavo in odteče pod tvojim imenom ne vidim problema. Razen če "novi" tekač hoče tečt pod svojim imenom potem se pokliče v sežano in sporoči zamenjavo imena pod tvojo prijavo.


Sem se pozanimal, ce je slucajno moznost da vrnejo denar. Odgovor, je DA, vendar samo v primeru zdravniskega potrdila. To sem jaz danes dobil in jutri klicem v Sezano, da vprasam kako jim ga posljem (posta ali faks).
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA