prostor za dogovore o srečanjih in analizah, pa tudi tekih, za vse iz Logatca in širše okolice

Moderator: Staša

Uporabniški avatar
 Kunec
#33275
Včeraj smo se skupina šterih podali na malo bolj hribovski tek. Snega je bilo preko 50 cm. Ceste so bile kopne, le po pesku so bile snežno obarvane. Tempo pa je bil prilagojen razmeram na cesti. Porabili smo 1 uro in 41 minut.

Naj se še zahvalim vsem tekačem ( Igor, Milan in Robert), za družbo na teku. Bilo je nepozabno :D :D .

LP Darko.
Uporabniški avatar
 Kunec
#36357
Ista posadka (4) kot pozimi smo se podali na lov za iskanje notranjskih biserov. Odtekli smo kar lep krog, saj smo rabili 1 h in 50 min, dolžina cca 20 km. Proga vodi od Skerce proti Grčarevcu, kjer je bila na turistični kmetiji okrepčevalnica, tekli ob robu Planinskega polja - prekrasen razgled, nadaljevali do Tončkovega doma in se vrnili na izhodišče in v zadnjih metrih kar precej, vsak po svojih zmožnostih šprintali. Proga je zelo razgibana in v celoti makedamska. Pot je kar lepo urejena, brez lukenj, tam poteka tudi LKT (Logaška kolesarska transverzala).
Bilo je zelo lepo in čas je v dobri družbi zelo hitro minil. Hvala vsem sotekačem in lep pozdrav.
Uporabniški avatar
 tamy
#36359
Ellow :lol:
Sele zdaj sem opazla Notranjsko podruzico :juhuhu: No sama imam malo drugacne treninge,me pa zanima kaksen tempo greste to?Stasa ti bos ziher znala povedat,kok hitr tecete :lauf: Sama bi sla kdaj tect,sam mislim da bi se vmes izgubila,ker bi vas prevec iskala zaradi mojega pocasnega tempa :ignore:
:hack: Se beremo!
Uporabniški avatar
 Kunec
#53534
Barb napisal/-a:Prosim da se preveri tole

Preverjeno! Meni časovno ne znese.
Uporabniški avatar
 Kunec
#60257
Kmalu bo podružnica Notranjska praznovala prvi rojstni dan. Lepo bi bilo kakšen klometrček skupaj odtečt.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#60262
ciao

no če bo kej nam javi da se po možnosti udeležimo teh nekaj kilometrčkov in prijetnega klepeta.
Uporabniški avatar
 Kunec
#60496
Prvo leto podružnice TF Notranjska se izteka, bilo je lepo :D . Da pa še malo obudimo spomine in aktivno začnemo leto, ki je pred nami, vabljeni vsi iz bližnje okolice na nekaj lahkotnih kilometrčkov. Dobimo se v četrtek 16.2. ob 19.oo v industrijski coni Zapolje, pred bazenom.

Lp Darko
Uporabniški avatar
 kustus
#60548
LP

VSE TANARTABULŠE za vaš prvi rojstni dan.
Uporabniški avatar
 Kunec
#60583
Zaradi dežja, je tek odpovedan.
Uporabniški avatar
 toma
#71143
Hello,
a je tukaj kdo iz Loške doline??
:? :D
LP
Uporabniški avatar
 žure
#71149
Cerknica, pa en iz Lipsenja, za ostale ne vem...
Javite se!
Uporabniški avatar
 pelvis
#71423
Ja na Lipsenju je že kar veliko tekačev, smo pa od Telekoma prezrti in od Grahovega naprej ni hitrejše povezave od ISDNja, kar očitno močno vpliva na zagnanost pri oglašanju na tem forumu :wink:

Za loško dolino pa tudi ne vem kako je kej z internetom... in pismenostjo :lol:
Uporabniški avatar
 EčO
#71430
Halo notranci! A v logatcu se neč več ne dogaja! Nič več ne tečete!? Kakšen let nazaj sm bi še logatčan ampak sem bolj soliral okrog skirce pa po žibršah pa za tale forum nisem vedu in vas nisem najdu.

Zdaj sem pa Unčan pa najdu sem tale forum zdaj ste pa vi utihnal. A še kaj tečete skupi? Se bom včas pridružil! :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA