prostor za dogovore o srečanjih in analizah, pa tudi tekih, za vse iz Logatca in širše okolice

Moderator: Staša

Uporabniški avatar
 magda
#33399
Če bi se pa jaz morala odločiti med suhim in smučarskim tekom, se pa kar ne bi. Pozimi je tek na smučeh na prvem mestu - je eden najlepših športov, drugače pa suh tek, kolesarjenje in hoja. Tako je to. Pa še smučanje, plavanje itd. Vsi športi so lepi in česarkoli se kdo loti, je samo za pozdraviti.
V Logatcu je pa vsak dan lepše. Jaz tam neizmerno uživam. Škoda, da je med tednom tako malo časa - ali se da tudi po 16. ali 17. uri še dobro teči? Mi kar ne da miru, moramo čimprej izkoristiti, dokler je tako lepo zasneženo. Me pa malo moti, ker se tisti, ki skrbijo za proge,tako trudijo, ljudje pa hodijo vse vprek, še najraje kar po sredi prog. Ali bi lahko postavili kakšno tablo, naj ljudje ne hodijo po progah - take table imajo v Ratečah in proge ostanejo dalj časa ohranjene!
Uporabniški avatar
 primus
#33468
Sicer imamo debato o logaških tekaških progah odprto še na enem mestu, pa gre morda v nekolikanj drugačno smer, he, he.
http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?p=33421#33421

Drugače je na teh progah res prelepo, vendar je bilo danes popoldan zzzelo mrrrazzz. Ko je še sijalo sonce, je močno pihalo po ravnini, zato sem se 'zabaval' s klanci zadaj za Sekirico. Ja, ko se je pa sonce skrilo, se je pa še dodatno znižala temperatura. Vztrajal sem do pol šestih in do takrat z vidljivostjo ni problemov.
Toplo :D priporočam !

magda napisal/-a: Ali bi lahko postavili kakšno tablo, naj ljudje ne hodijo po progah - take table imajo v Ratečah in proge ostanejo dalj časa ohranjene!

Magda, tabla je pa žal ne pomaga...

primus

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA