prostor za dogovore o srečanjih in analizah, pa tudi tekih, za vse iz Logatca in širše okolice

Moderator: Staša

Uporabniški avatar
 Staša
#36860
žure napisal/-a:Tamy in Jerca sta potemtakem ZAJČICI :lol: :twisted: :lol:


Hehe, simpatični zajčici sta pravkar v sencah adolecence na nacionalnem radiu povedali, kako bi spremenili šolo. :)

Sem zadovoljna, ker sta pohvalili njunega učitelja za geografijo. ;)

Jerca, daj se javi in sporoči, če si uresničila plan, da boš vmes malce vadila...
Uporabniški avatar
 Tomaž Adam
#36863
Simpa-simpa-tična . . ., no ja tako nekako poje naša Simona (tista k rada poje).

O seveda ga bo, če pravega mislim :roll: , z malo spodbude pa bo :D , ji bo naša Zajčica Tamy pomagala.
 sweety
#36873
heh....ola evo mene se javlam :> ravnokar sem prišla domov iz radia!! seveda bom probala uresničiti načrte :> če mi bosta le čas in šola dopuščala :> drugače pa z vajo in voljo se vse da :P se vidimo in slišimo :> by by jerca
Uporabniški avatar
 tamy
#36875
OoooooOOOOooooo,jerca :cmok: kok sm vesela da si se oglasila :lol:
Stasa,a si poslusala sence adolescence?jooooooooj,kok smo se imeli fajn (spet bom zgresila prvotno temo :cry: ),ampak moram rect da mi je kar lazje pri srcu ko sem zlila duso in povedala vse cez fiziko,pa valda sem pohvalila profesorja za geografijo,ce ga pa mamo vsi radi :pivo:
Uporabniški avatar
 tamy
#36897
Tomaž Adam napisal/-a:Simpatični zajčici :clap:


No no no,o teh zajcicah bi se pa dalo razglabljat :lol:
midve sva bol pocasni zajcici :oops:

SE MALO PA BO JERCA OB TORKIH TEKLA MIMO NAS KOT ZA SALO
:shock:
ker odkar je tekla v torek,je cisto navdusena nad tekom :roll: :wink:
 sweety
#36898
heh tamy no ja tut o tem kako bom jst tekla bi se dal debaterati :P hmm ja na radiju j blo pa res fajn.....smo sam fiziko napadal z vseh strani :> dons pa tek okol sekerca (jst sama) :> :> lepo se mejte
Uporabniški avatar
 Tomaž Adam
#36912
Vse čestitke :laola naši Jerci ( :) ena izmed naših dveh zajčic :) ), saj imaš voljo, zato kar tako naprej . . . :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 žure
#36913
Ja, Tamy pa Sweety, kaj pa imata proti fiziki? Sej to je pa ja ena luštna zadeva...
Sigurno je prfoks od fiske neka starina, geograf pa frišen mladenič, a :twisted:
 sweety
#36978
ne ne ne......za fiziko je ena stara kura ;) k nima pojma o fiziki, pa je kot en duhec pred tablo :> za geogragijo je pa tudi starejši....svetovni popotnik, ki totalno obvlada sceno in ga imamo vsi radi :> sploh pa jst pa tamy :> joooj noga me boli ker sem nekaj čudno stopila pa me boli :( joooj :P...do poroke bo že dobr :>
Uporabniški avatar
 žure
#36982
Jerca, za bolečine si daj gor led, je najbolje za začetek protibolečinske bitke...
Do poroke bo pa najbrž res že zrihtano, razen če se ne poročiš jutri :lol:
 sweety
#36996
no ja....poroka bo pa še mau počakala :> je še velik drugih stavari pred poroko :> najprej je trba izživet mladost... pol pa naprej :> ja upam da z nogo bo bolš :( joooj kje je ta moja tamika :> čist se mi je zgubla na treningu ... :roll:
Uporabniški avatar
 tamy
#36997
ah kje,jst sm pa cist lepo doma :roll: naredla trening danes v Tivoliju 8) 10x60m :lol: FUUUUUUL je blo zakon delat :lol:
Anyway...kako je z nogo, sweety? :wink:

Ta tedn sem pa imela kar 5 treningov,ponavadi mam samo 3 :roll: Bojana (trenerka) si sigurno misli,da se mi je utrgalo :shock: :x
 sweety
#37001
ufff kok si ti pridna :> jst sm tut mela dons trening ...na obisku smo imeli bratrance in sestrični (vsi stari manj od 5let), tako da sem se natekla za njimi :> pa tudi mišice na rokah sm trenerala z dvigovanjem 5kg dojenčkov :> to pa tudi nekaj šteje ?? :>
Uporabniški avatar
 Tomaž Adam
#37077
UUUUU ma danes sem pa našo Jerco srečal. Videti je bilo kot da je na sprehodu, tako da ima voljo in skrbi za gibanje na svežem zraku :juhuhu: , le tako naprej.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA