prostor za dogovore o srečanjih in analizah, pa tudi tekih, za vse iz Logatca in širše okolice

Moderator: Staša

Uporabniški avatar
 primus
#46140
Za razbitje poletnega mrtvila vas v soboto vabim na skupni trening na Vrhniko; tečt začnemo ob 18h. Dobimo se na prakirišču za Hotelom Mantova (ko pridete iz ljubljanske smeri do Vrhnike, greste na semaforju po glavni cesti naravnost in po nekaj metrih je na desni strani omenjeni hotel. Takoj za njihovim vrtom in pred avtobusnim postajališčem je odcep desno in parkirišče).

Proga bo krožna in precej razgibana (Retovje, Štampetov most...), v dolžini cca 11 km. Tempo prilagajamo najpočasnejšemu.

Se vidimo !!!

primus
Uporabniški avatar
 pegaz
#46149
Evo mene!
Primus, kaka dobra ideja. (sam te ne bom dal v TBOTF, da si ne bo kdo kaj mislil). :lol:

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 milkec
#46151
A se da kje tam varno pustiti kolo?
Uporabniški avatar
 pegaz
#46155
milkec napisal/-a:A se da kje tam varno pustiti kolo?

Varno - a to misliš tako, da te ne povozijo?
:lol: :lol: 8)
Uporabniški avatar
 Kunec
#46166
Škoda, bi z veseljem prišel, sam se moram spočit za Grintovec, upam da bo še kakšna ponovitev.
Uporabniški avatar
 Staša
#46168
milkec napisal/-a:A se da kje tam varno pustiti kolo?


Ne. Marostarji so bili vedno mal čudni.. ;)





Juhuhu, moja malenkost pride in se že veseli. :D :D :D
Uporabniški avatar
 primus
#46170
milkec napisal/-a:A se da kje tam varno pustiti kolo?

ja, itak, zaklenemo na njihovem vrtu, se eventuelno še dodatno zmenimo.
 Joan
#46214
No, kako je bilo, čakamo poročilo... Saj bi se vam pridružila, pa sta višinska razlika in dolžina še malo prevelik zalogaj... Uf, sami izgovori so me :-)


Lp Joan
Uporabniški avatar
 Staša
#46215
Joan napisal/-a:No, kako je bilo, čakamo poročilo... Saj bi se vam pridružila, pa sta višinska razlika in dolžina še malo prevelik zalogaj... Uf, sami izgovori so me :-)


Lp Joan


Hja, sem že mislila nekaj reči, pa ne bom. Bom kar tiho, ne bom nič rekla, da halo, od kdaj so marostarji Notranjska?!?!???,ker je bil trening super! :D

Primus me je po 10 dneh sedenja zbezal na en lušten tekec. seveda nas je gnalo proti Logatcu. Med potjo smo si ogledali vse izvire Ljubljanice na Retju (mimogrede, ali veste, da ima ta reka kar 7 imen: na Babnem polju Trbuhovica, v Loškem potoku Loški Obrh, na Cerkniškem polju je Stržen, v Rakovem Škocjanu Rak, v Pivški kotlini, Pivka, na Planinskem polju pa Unica), slavni Štampetov most, medvedje odtise v blatu, šli pod potniki v konzervah na avtocesti, se povzpeli čez železniški mostiček, ki so ga tam ruski ujetniki naredili samo za nas (medtem ko jim je za tlakovanje poti zmanjkalo časa). Po drugi strani smo se počasi vrnili čez Močilnik in naredili lepo krožno pot. Natanko 13 km je izračunala Pegazova povezava z vesoljem, medtem ko je Tinijeva malce odpovedala. :shock: :( Od žalosti nas je zato zapustil in odšel v Koper.

Met tekanjem sva se Pegazom želela najesti še malin, pa sta Primus in Simi prekršila kodeks o tempu najpočasnejšega. V opravičilo nas je Primus potem peljal na sladoled, njegova Polona pa me je razveselila z borovnicami. :D

Zaključili smo v Borovnici na dnevu borovničk. Plesali smo do jutranjih ur ob zvokih ansambla Zupan. Moj soplesalec je bil MihaPR. :) Srečali smo se tudi z žabami Aljo in Tjašo, ki sta mi prinesli čudovit klobuček, ki ga je spletla mama od mojega prijatelja. :)


Fino. Vrhnika je upravičila svojo odločitev, da pripada Notranjski! ;)
 Joan
#46218
Marostarji se imamo za Notranjce samo in izključno na TF...
Ko ste pa tko fajn!
 Nataša
#46238
Staša napisal/-a:Plesali smo do jutranjih ur ob zvokih ansambla Zupan. Moj soplesalec je bil MihaPR. :)


bentiš razvrat :evil: Pridem z morja, samo par dni me ni...in evo! :evil: Ne samo, da mu je "neka bejba" sedela v naročju in nalepila tatu (Tjaša PRESS), zdaj je baje še plesal s Stašo ob zvokih harmonke, česar se sicer priročno "ne spomni" :evil: , ampak tuki je vse črno na belem, kot vidm :evil:

Bajsiiii, vračam se k tebiiiii! :lol:
Uporabniški avatar
 Staša
#46256
Dobrodošla nazaj, Nataša! :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#46262
Jest se res nč ne spomnem, zjutri sm odkril en tatoo na levi roki :?: :?
Uporabniški avatar
 milkec
#46280
MihaPR napisal/-a:Jest se res nč ne spomnem, zjutri sm odkril en tatoo na levi roki :?: :?


Potem sklepam, da nisi šel ob 8.00 kolesarit?!
 Nataša
#46281
milkec napisal/-a:
MihaPR napisal/-a:Jest se res nč ne spomnem, zjutri sm odkril en tatoo na levi roki :?: :?


Potem sklepam, da nisi šel ob 8.00 kolesarit?!


a ker se s tatujem ne da? :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA