prostor za dogovore o srečanjih in analizah, pa tudi tekih, za vse iz Logatca in širše okolice

Moderator: Staša

Uporabniški avatar
 Barb
#69301
Glede na splet okoliščin sem trenutno tek po Rožniku zamenjala s tekom v okolici Vrhnike (kolikor mi pač čas dopušča).
Včeraj, ko sem zvečer tekla v Star maln, sem z veseljem ugotovila da teče zelo veliko Vrhničanov.

Pohvalno :P

No, upam,da je kdo tudi član :TF)
Uporabniški avatar
 Staša
#69302
MAROSTARKA, MAROSTARKA!!! :lol:
Uporabniški avatar
 klaudi
#69304
Jao, kakšne rovte! :roll:
Uporabniški avatar
 rainbow
#69305
O, Barbi, super :!:

Je lepo, ane?!
No, Star maln je moja stalna trening trasa, mogoče se pa v bližnji prihodnosti kaj srečava tam :)

Trenutno sicer še vedno počivam zaradi poškodbe, ampak ravno danes sem se spogledovala z mislijo, da po dveh mesecih počitka spet malce poskusim s tekom. Na izi, jasno :)
Uporabniški avatar
 primus
#69332
pronicljive komentarje lahko komentiram samo še v borščini:

he, he. :D
Uporabniški avatar
 Pero
#69345
Barbara je ratala vzorna Vrhničanka in z veseljem smo jo sprejeli medse! :wink:

Vendar pazi, ko tečeš po cesti, da te kdo ne povozi :)

@Klaudi: Tudi ti pazi da te kdo ne povozi :twisted:

LP
Uporabniški avatar
 Moki
#69356
Khm, Klaudi :evil: rovte ti poimenuješ Cankarjevino :?: ROVTE........bogi Ivan ne more imeti mirnega spanca.

Ti Barb pa če se še spomnš smo včas laufal ob sredah v Tivoliju, bi lohka zdej ob sredah pa v Star Maln :idea: . Organizacija PRESS

Klaudi če se poboljšaš se nm mogoče lohk kdaj prdružš. :roll:
Uporabniški avatar
 Barb
#69359
Moki napisal/-a: Organizacija PRESS

Trenutno lahko organiziram sam kakšno barvanje dnevne sobe :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 simi
#69362
organizator lani zelo uspešnega teka na Vrhniki :wink: mi je prišepnil, da bi se tudi letos znalo zgodit kaj podobnega. Enkrat, ko bo čas zrel za to.

Do takrat bo tudi barb že pobarvala dnevno sobo :lol:
Uporabniški avatar
 pegaz
#69372
Ohhhh, Barbi, naša draga Mama Šefla je vstala od ... no, barvanja, in se spet spravila mal tečt, pa še kej napisat!!!
:clap:

@Simi: mogoče se bo Primusov spet kej zmignil in bo (magar v Borščini) spet kej zorganiziral. No, mi čakamo! (sam lepo lepo prosm če lahk po 15.7.!)

Poletje je tu! Hura! :)
(Spet bo treba enkrat s kolesom iz Lj v Logatec na krpanje zračnic in limonado PRESS)

Lep Let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#69395
Pozdrav!
Barb napisal/-a:Trenutno lahko organiziram sam kakšno barvanje dnevne sobe :lol: :wink:

8) Pa, dobro saj, ko malas dnevno sobo imas vsaj 12 ur frej od enega nanosa do drugega. Morje casa za malo organizirat tole razpusceno bando TF. :D
;) Mama sefla, dobrodosla nazaj med pisoce tekace. :D

lp, oranzni slon (pa Jusuf te tudi pozdravlja in ti cestita)
Uporabniški avatar
 primus
#69398
pegaz napisal/-a:@Simi: mogoče se bo Primusov spet kej zmignil in bo (magar v Borščini) spet kej zorganiziral. No, mi čakamo! (sam lepo lepo prosm če lahk po 15.7.!)

ja, nekaj bomo že spravili skupaj (1x letno je zame kar prava organizatorska frekvenca 8) ).
In kot sedajle kaže znamo še tele datumske želje izpolnit. :wink: :D

zdej pa na morje ! :P
Uporabniški avatar
 klaudi
#69415
Moki napisal/-a:Klaudi če se poboljšaš se nm mogoče lohk kdaj prdružš. :roll:


Evo, sem se ze poboljšala. :mrgreen:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA