prostor za dogovore o srečanjih in analizah, pa tudi tekih, za vse iz Logatca in širše okolice

Moderator: Staša

#70355
Kot pred časom že napovedano, se dobimo na skupnem teku na Vrhniki v ponedeljek 7.8., ob 18h. Zbirno mesto je na parkirišču za hotelom Mantova - torej iz Lj smeri na semaforju naravnost, kmalu je na desni hotel z vrtom, za njim pa parkirišče (se ne da zgrešit :D ).

Tekli bomo približno 1 uro in ker si imamo veliko za povedat bo tempo izrazito pogovoren. Morda ponovimo lanskoletno traso proti Štampetovemu mostu, morda pa se napotimo proti Staremu Malnu in po želji dodajamo klance. Morda pa celo večino poti parlamentiramo, kam bi šli :D.

Računam na močno udeležbo ! še posebej bomo veseli lanskih udeležencev, pa Goladarjev, Kranjčanov in sploh vseh individualcev :D .

če bo hud dež, zadevo prestavimo na naslednji dan.

primus

še vtisi iz lanskega leta - veselice tokrat ni na programu :(
http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?t=3327&start=0
Uporabniški avatar
 Pet5ra
#70383
Kaj praviš, a bo proga prezahtevna za nekoga k je zadnji mesec zabušavou? :oops:

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
 primus
#70384
jaz pravim, da ne.
ampak ni druge, kot da probaš !
:D
Uporabniški avatar
 Pet5ra
#70397
Maš prou, probat je treba!
Če se mi bo tale vikend uspelo kej spravit v superge...se potem v ponedeljek vidmo :D

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
 primus
#70486
Dež je prenehal, popoldan ga sploh ne bo - in trening bo.

Se vidimo ob 18h !

primus
Uporabniški avatar
 Kunec
#70494
Če bodo bogovi naklonjeni, se vam pridružim.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#70502
gre kdo iz ljubljane?
Uporabniški avatar
 primus
#70514
Trening uspel !
Zbralo se nas je sedem, ki smo jo v presenetljivo soparnem vremenu mahnili proti Štampetovemu mostu, pa še malo naprej, pa čez avtocesto, pa potem malo levo, itn. itn.

No ja, nekaj klancev je res bilo - ampak nova definicija je, da je pot malo bolj 'razgibana'. Se je pa splačalo, saj je pot res lepa (sem za vsak slučaj ves čas še dodatno oglaševal :D ).

Po teku se nam ob sladoledu in pijači tudi ni nikamor mudilo - kar pa je konec koncev najpomembnejše.

do prihodnjič !

primus
Uporabniški avatar
 MihaPR
#70522
Huh, je blo pa res soparno. Sem se komaj privlekel v cilj. Je pa res, trening uspel, "malo" bolj razgibana proga pa poskrbela, da sta tista dva brezalkoholna pira hitro zginla iz steklenice. Zanimivo, da pol litra po taki vročini ni več pol litra :)
se vidmo naslednjič :)
Uporabniški avatar
 Barb
#70525
Ja pa smo preživeli tistih nekaj "goreeeee, doleeee" :lol: , sam Primus si bo moral novo uro kupit, ker ta zdej laže :wink:

Primus hvala, da si nas seznanil z še eno lepo traso na Vrhniki. Sedaj bom vedla, kam it tečt, ko bo spet prišel čas "marostarke". :wink:

In kot dober organizator si se izkazal tudi z ana&lizo :arrow: hvala
Uporabniški avatar
 še1PR
#70528
Res!
Pravljično število tekačev po pravljično lepi trasi, ki je kazala na to, da bo pred mene stopil (namesto volka) medved :shock: in najin dialog bi bil: "Alja, zakaj si pa tako rdeča?" "Mi je nerodno :oops: , ker skoz zaostajam!" "Zakaj pa tko globok dihaš :evil: ?" "Ker bi se že na štartu skoraj zjokala :cry: , ko sem zagledala le hardiče in sem edini ZEN softič!..."
So VSI zelo (po)skrbeli, da me ni bilo strah :wink: :wink: ! (beri so me čakali...) HVALA!! :)
Primus, a lahko še kdaj pridem? :roll: :wink: Analiza je bila tudi super! :lol:
Uporabniški avatar
 bosin
#70531
Kakih dvesto metrov od Štampetovega mosta sem jaz lani, sredi dneva, srečal medveda. Pravega.
Uporabniški avatar
 še1PR
#70532
No, mi ga nismo. Pa tudi če bi ga, bi se nas ustrašil! :shock: Si je blo tolk za povedat... :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 simi
#70534
Medvedov res nismo srečali, je pa tek zato več kot uspel (recimo, da pozabim na lansko dodatno ponudbo v bližnjem kraju :wink: ). Ko smo zavili v gozd se mi je spomin takoj povrnil --> prijetno razgiban teren!
No, celo soparno vreme je bilo v taki družbi manj moreče.
Analiza kratka in sladka!

Naslednje leto spet!
 Nataša
#70538
pršu je brez tatuja :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA