prostor za dogovore o srečanjih in analizah, pa tudi tekih, za vse iz Logatca in širše okolice

Moderator: Staša

Uporabniški avatar
 simi
#136123
Glede na dosedanje oglašanje zgleda, da bomo imeli malo bolj obljudeno Golado na Vrhniki, kjer bo mama Šefla vihtela šibo :lol:
Primusa štejemo med Goladarje :lol:

Še vedno velja, da demokratično prideva! Se že veselim :wink:
Uporabniški avatar
 primus
#136169
simi napisal/-a:Primusa štejemo med Goladarje :lol:

jasno! :D
(Golada je stanje duha press)
 spela*
#136176
primus napisal/-a: Ne moremo se zgrešit.


Jaz ne bi bila tako prepričana. :D
Se vidimo.
Uporabniški avatar
 primus
#136230
Fajn je blo!

11 nas je teklo!
Brez Goladarjev bi bilo nekam prazno. :D
Brez Barb bi bila čista stihija. :D
Proga je še vedno razgibana. :D
Žlička je v bodoče del obvezne tekaške opreme. :D
Na analizi še obisk visokih predstavnikov ožjega jedra TF. :D

Se mi pa zdi, da je blo vse ostalo (kaj že?) zelo dobro organiziran :D :D :D

še kdaj !

primus
 Dzoni Wajsmiler
#136245
Vsa slava, vsem skupaj. Sem vas videl med marširanjem na moj tenis in na koncu, ko ste po skupinicah capljali nazaj na parkirišče.
Sem prepričan in upam, da se bo zadeva še kdaj ponovila!
 spela*
#136254
En težak tek je bil to zame (ves čas smo tekli v prašne vrhniške klance), a po zaslugi prijaznih gostiteljev (čokolada ne le na cilju, ampak tudi na vmesni postaji - hvala, Barb :wink: ), sotekačev, ki so bili ali v funkciji preganjanja medvedov (tisti spredaj) ali pa so mi varovali hrbet, in zanimive analize (ki se ni končala tam, kjer se je začela) sem preživela tudi to in se celo smejala.
Se bom pa jutri na Bledu najbrž bolj sprehajala kot tekla.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#136274
Z Lauferjem sva pridrvela zadnji hip pred štartom. Sam sem bil rahlo dehidriran in "decukreran", tako da sem imel v začetku kar nekaj težav. Prvo pomoč mi je nudil Maj. Težave so dokončno minile po intervenciji (ponudbi pregrešno sladkih okrepčil in vode) mame Šefle na prvi postojanki. Potem je šlo še vedno samo navzgor. Tik preden sem mislil, da nas bo Primus pahnil preko kakega klifa na izhodišče (parkirišče), je šlo pa še kratko in strmo navzdol. Kilometrov in pulza tokrat nisem meril (sej ma Laufer vezo s sateliti). Čas pa je bil menda spodoben za ta gorski tek.
Družba je bila pretežno Goladarska, domačini pa so poskrbrbeli za vso organizacijo, tako da twinningi po Pegazovo niso bili potrebni. Porabljene kalorije smo v izogib morebitni švohotnosti (po oranželefondu) za vsak slučaj nadokandili pri Tomažu. Kjer je Pegaz iz tekaških žepov potegnil dve veliki banji sladoleda (obe sta bili odlični) ter ustrezno količino žličk (te po izjavah prič niso bile iz žepov).
Doma sem pojedel še nekaj bolj dolgoizgorevnih ogljikovih hidratov in si rekel, da bo treba po Bledu še malo shujšati, ... ali pa po Bohinju.
Uporabniški avatar
 pegaz
#136285
Dragi moji,

bilo je izvrstno! Vreme! Klanci! Proga! Postojanke! Odsotnost medvedov! Analiza! Pogledi ničhudega slutečih prodajalk na prepotena moška telesa! Planica v banjci! Bajadere Mame Šefle! Primusove modrosti! Sloga Goladarjev! Obisk Lene in Šamana TF, Aleša!

Noro! Pridem spet! Hvala lepa organizatorjem!
Uporabniški avatar
 Barb
#136645
No ja, mal je trajal, ampak važno je, da bodo še slikce kaj povedale.
Men je blo super, upam, da še kdaj ponovimo v večjem številu.
Tule pa kot že rečeno, slikce!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA