povezave na uradne koledarje rekreativnih prireditev, osebni koledarji, ...

Moderator: ero

 TONEK
#353037
V nestrpnem pričakovanju :shock:
 mikha
#353048
Tonek, zakaj pa nisi prisel v nedeljo na Goriško? Sonce, burja, višinci, ni da ni.
 TONEK
#353060
Hvala za prijaznost, @mikha. Vse omenjeno imamo tudi pri nas.
Čakam namreč rezultate torkove seje. Upam, da se ne bo kaljenje (objavljen razpored tekem) zavleklo v pomlad...
 mikha
#353061
Za prva dva teka, lahko jaz 'izdam' datume. :)
Kokos - 18.2. in Sabotin - 26.2.

Pa Učke ni letos.
 TONEK
#353062
Pa ostalih 18?
 mikha
#353063
Vec ali manj tradicionalni datumi. Natancnih ne vem.
Spet se bosta tepla KBK in Caven isti vikend zgleda.
Uporabniški avatar
 vencelj
#353182
Bliža se Valentinov tek na Kokoš, poleg posamične tekme poteka tudi tek dvojic. Kar nekaj časa sem se ukvarjal z razpisom, pa mu nekako ne pridem do konca: kdor želi teči v dvojicah, se tako prijavi in plača 19€ (s popustom!). Je to prijavnina zanj ali za par :?: Znesek je 7€ višji kot za posameznike. Če začneš z izpolnjevanjem obrazca za prijavo dvojice, nikjer ne naletiš na rubriko z imenom drugega tekača oz. tekačice in, npr. z imenom ekipe.
Torej, če se prijaviš kot posameznik, je cena 12€, če hočeš nastopiti v paru, plačaš 7€ več, ampak tvoj nastop šteje tudi za posamično tekmo.
:roll: :roll: :?: :?:
Bi prosil za pojasnila :!:

https://www.krasnadlani.si/akcije/podro ... a-kokos-94
Aja, še tole: za kakšne "kupone" gre :?:
en kupon velja za eno osebo
kupon ni prenosljiv
Uporabniški avatar
 majcka
#353183
Jaz razumem to tako, da s tem kuponom sploh lahko greš na tek dvojic in dobiš spominsko majico in uvrstitev v pokalu (teku) dvojic. Lahko kot posameznik ali sam - saj je cena za enega. Za tistih 7 eur manj, pa majčke ne dobiš in nisi razvrščen v Valentinovem teku, ampak samo pokasiraš točke za PGT.

Dopuščam možnost, da se motim.

Pa še ena cvetka....lani je bil ta kupon 12 ojrov.
Uporabniški avatar
 zz topka
#353185
Tudi meni ni šlo v račun, pa sem jim mal pisala in dobila odgovor, ki me seveda malo žalosti (glede na to, da smo pa lani, če smo tekli štenge 511, imeli Valentinov tek kot par :heart zastonj - ma, luštno pač ne more biti večno :shock: )

Copy paste: Pozdravljena Valentina,
štartnina za PGT je 12 eur na osebo, za tek dvojic pa 19 eur na osebo. Torej v kolikor tekmujete za PGT plačate 12 eur, v kolikor želite tekmovati za PGT in dvojice je štartnina 19 eur.
:--( :--( :--(
Uporabniški avatar
 vencelj
#353190
Če je temu res tako, je treba kar konkretno povedati, kaj dobiš za eno ali drugo oziroma v čem je razlika tistih 7€...pravzaprav 10€ pri polni ceni, osrečili so nas namreč s popustom 3€.
Malce mi diši na to, da so se zadeve lotili profesionalci s področja turizma... :mrgreen:
Uporabniški avatar
 zz topka
#353192
Ja, s kuponom te "potolažijo", da prejmeš za tek parov darilo.
Ne vem, kej komplicirajo. Se spomnim, da je bilo tudi lani nekaj zaj..., a mi ne pride, kaj... :oops:
Kolk dnarja za mal muzike: 15-25 minut. :D Če hitro plešeš, hitro fraj. :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA