povezave na uradne koledarje rekreativnih prireditev, osebni koledarji, ...

Moderator: ero

Velenjski polmaraton se mi zdi

super ideja
29
85%
v Sloveniji sta 2 prava maratona dovolj
4
12%
brez veze
1
3%
#127006
Oj,

V krogu tekaških navdušencev se je porodila ideja o organizaciji Velenjskega polmaratona po vseh pravilih IAAF,
to je dolžina proge 21098 m, merjenje časa s čipi, itd

Kaj mislite o tej ideji?


P.S. Ero če sem zgrešil forum, prestavi temo
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#127007
Ne razumem ankete "v Sloveniji sta dva prava maratona dovolj"
:arrow: Radenci - tri srca
:arrow: Ljubljanski
:arrow: Celje-Logarska (start v Mozirju)
:arrow: Preddvor-Kapla (in obratno)

Če načrtujete Velenjčani polmaraton, je to verjetno bolj primerljivo z ostalimi polmaratoni (Sežana, Ormož, Olimpijski tek v Hrušici, Radenci, Ljubljana, Kralj Matjaž - Črna na Koroškem, Celjski maraton državnosti, ...)

Ideja je pa SUPER, vsaj jaz grem rad na tek v Velenje :D
Uporabniški avatar
 miro
#127019
Tudi v Velenju je že bil organiziran polmaraton, v sklopu akcije Slovenija teče, - luštna progca.
Vi kar organizirajte, mi pa pridemo in odtečemo.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 pajo
#127023
Vi samo glejte, da se isti ali naslednji dan ne bo teklo kje drugje. Kozle za teč pa ni problema dobit. Itak, da nas mika kaj nas pa ne. :D
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#127037
Končno se je eden spomnil! :clap: Super ideja! Sem ZA! 8)

Ta ideja je v moji glavi že kar nekaj časa vendar mi organizacija ne gre preveč od rok. Sem pa pripravljena sodelovati in pomagat. Čeprav bi ga tudi z veseljem odtekla.

V mislih že imam nekaj sponzorjev kjer bi prosila za pomoč. Super Adrian, res dobra ideja! :wink:

Lep pozdrav!

Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 vasko
#127057
Super ideja ja! :D Samo da se z Maratonom državnosti v Celju ne bo preveč pokrival. Z veseljem ga bom prišel odtečt.
Uporabniški avatar
 dexi27
#127112
Itak ideja je super, sploh men je všeč, ker so mi bolj pri srcu daljše razdalje, bi pa blo to namesto zdajšnjega Velenjskega teka ali kaj, ker drgač pa se nam bo itak zvrtelo od količine tekov.

Po moje bo treba začet delat tud mal na kvaliteit prireditev ne samo na količini, no čeravno Velenjski tek je kar dobro organiziran.
Uporabniški avatar
 AVI
#127120
.....zelo podpiram takele ideje...kot so pa že moji predhodniki povedali, je zelo pomembnen termin kdaj bi bila taka tekma na sporedu.....
...vsekakor pa bi bil ambient z jezerom in okolico, superca za tak tek.... :D :D :D
Uporabniški avatar
 JOSEB
#143617
... to pa je ideja in sanje, ki so bile samo v zraku tekačev,

sedaj pa naj se vse to spravi tudi na velenjska knapovska tekaška tla,

ki imajo zelo veliko razgibanega terena za izvedbo takšne prireditve ...


ORGANIZATORJI NA DELO, TEKAČI SMO PRIPRAVLJENI :D
Uporabniški avatar
 lenči
#143632
Če bo termin pravi, do sosedov vedno rada skočim na tek :wink:
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#143997
Še vedno je v glavah in v naših mislih. :lol: Upam, da ga bomo lahko tudi realizirali.

Spoznala sem določene ljudi, ki mi lahko pomagajo pri tem, ker se jim zdi ideja fenomenala, glede na to, da bo mesto Velenje drugo leto praznovalo svojo obletnico in bi bilo zelo dobrodošlo za popestritev programa.

Je pa res, da je treba izbrati pravi datum.

Zanima pa me, koliko tekačev bi prišlo v Velenje na tek? Vam igra vloga koliko je oddaljen kraj maratona od vašega prebivališča?

Zbiram podatke in informacije, da jih posredujem naprej odgovornim za to. Upam, da moja želja ne ostane samo v moji glavi ampak, da se realizira in pripelje do konca.

Glede na to, da sem se preselila v Velenje, bi rada doprinesla kaj dobrega svojemu mestu. Vidim veliko tekačev okoli jezera tako, da upam, da z udeležbo nebi bil problem. Tudi traso imam že približno skicirano v glavi. 8)

Če bo ideja dobro izpeljana bo župan z veseljem priskočil na pomoč, kajne gospod Meh? :oops: :lol:
Upajmo na najboljše.


LP, Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 Z*
#144000
Bi prišla v Velenje, z veseljem, imate krasne tekaške površine in sploh rekreaciji naklonjeno okolje. Želim veliko sreče pri organizacijskih zadevah ...
Kje približno pa bi naj potekala ta (tvoja) trasa?
Pa še eno vprašanje - ali je možno teči tudi okoli večjega (Velenjskega) jezera - tam mimo mastodonta in kampa? Na drugi strani (proti Družmirju in Škalam) je videti tako vabljivo, a nazadnje ko sem bila tam, ni bilo povezave - pravljica se konča pri kampu. Tak krog bi bil najbrž več kot 10 km dolg. To je pa že nekaj, ne?!
Uporabniški avatar
 lenči
#144001
Z veseljem bom prišla, samo pravočasno moram vedeti, da ne bo kakšen drug dogodek že zasedel termina.
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#144002
Z* napisal/-a:Bi prišla v Velenje, z veseljem, imate krasne tekaške površine in sploh rekreaciji naklonjeno okolje. Želim veliko sreče pri organizacijskih zadevah ...
Kje približno pa bi naj potekala ta (tvoja) trasa?
Pa še eno vprašanje - ali je možno teči tudi okoli večjega (Velenjskega) jezera - tam mimo mastodonta in kampa? Na drugi strani (proti Družmirju in Škalam) je videti tako vabljivo, a nazadnje ko sem bila tam, ni bilo povezave - pravljica se konča pri kampu. Tak krog bi bil najbrž več kot 10 km dolg. To je pa že nekaj, ne?!


Me veseli, da se tako pozitivno odzovete. 8)

Odprli so novi krog okrog velenjskega jezera, ne škalskega, meri pa približno 9km. Tudi na drugo stran, mimo kampa, se da prideti. Sicer ni označenih poti, ker naj bi bilo tam območje, kjer kopljejo premog in se ugreza, zato si tam na lastno odgovornost. Pride se pa ven v Šoštanju, in je zelo lepa trasa.

Lahko se zmenive in prideš v Velenje in z veseljem odtečem traso, ki jo opisuješ. 8)

Lp, Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 Z*
#144004
Odprli so novi krog okrog velenjskega jezera, ne škalskega, meri pa približno 9km. Tudi na drugo stran, mimo kampa, se da prideti. Sicer ni označenih poti, ker naj bi bilo tam območje, kjer kopljejo premog in se ugreza, zato si tam na lastno odgovornost. Pride se pa ven v Šoštanju, in je zelo lepa trasa.

Wau, res? :shock: Kako mi je pa tole ušlo? :? Pa sem bila tam v nedeljo, tekla par krogcev, pri mastodontu obrnila, misleč, da naprej itak ne bo šlo ... pih :evil: Bi bilo res fino kdaj v dobri družbi tole odteči ... Če boš razpoložena ... :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA