vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
#183427
...tako, čeprav nisem triatlonec, sem odal naročilo... mislim, da mi bo prav prišlo tako za kolo kot tek.....morda se pa kdaj še v plavanje spustim, čeprav to ravno ni moja disciplina... :) .....ja nikoli ne reci nikoli....glede na debate o velikosti mislim da bo za mojih 185 cm L ravno pravšnja....

LP
#183428
[quote="mazi"][quote="lenči"]Hm, jaz tudi razmišljam o njem. Seveda bi imela pa žepke.[/quote]
Lenči - a lahko malo reklame narediš za drese v Polžji sekciji...?!
Hvala[/quote]
HI, hi, kje me najdete :hehe: . Meni se zdi super, ker bo ščitil moje ledvičke :) tako na kolesu kot pri teku, še posebej pozimi. Kakšnega hudega odziva žal :--(
#183429
[quote="AVI"]...tako, čeprav nisem triatlonec, sem odal naročilo... mislim, da mi bo prav prišlo tako za kolo kot tek.....morda se pa kdaj še v plavanje spustim, čeprav to ravno ni moja disciplina... :) .....ja nikoli ne reci nikoli....glede na debate o velikosti mislim da bo za mojih 185 cm L ravno pravšnja....

LP[/quote] Tudi sam še nisem nobenega triatlona opravil, ampak če ne druzga bom imel dres za tek, kolo pa lahko še zaplavam v njem...
#183430
HI, hi, kje me najdete :hehe: . Meni se zdi super, ker bo ščitil moje ledvičke :) tako na kolesu kot pri teku, še posebej pozimi. Kakšnega hudega odziva žal :--([/quote] Ja saj ravno zato rabimo malo reklame...
#183479
Če sem že sprožil 'žepno dilemo' se spodobi, da naročim en izvod, ne?
Sem pa včeraj videl najmanj 400 triatlonskih dresov od zadaj (take, ki so prehitevali mene, in spet druge, ki sem jih jaz) in VEČINA jih ima žep v taki ali drugačni varianti. Večinsko nad trtico, tahudi (npr Zootovi) tudi ob strani, na nogi.
Ob vseh napojnih postajah je namreč stvar vraževerja in neke možnosti svobodne volje, da pač stisneš tisti gel, tabletko ali ploščico ravno v tapravem trenutku.
Dodajam: videl sem celo modela (tega že na kolesarskem delu), ki mu je iz takega žepka molela PUMPA. Ja, res nas je vseh čudi.
#183502
Kje pa si to bil? Na ironmanu? Poglej doma imam dva tekmovalna dresa (eden od reprezentance in eden od kluba) pa noben od njiju nima žepka, reprezentančni še podloge za kolo nima. Še dve leti nazaj ni imel noben od naših boljših triatloncev žepkov, lahko pa se je v teh dveh letih kar nisem "notri" naredila velika revolucija in so žepki na pohodu. Upam, da bosta obstajali obe varijanti, ker z žepkom dresa jaz nebi rad imel.
#183506
[quote="stena"]Kje pa si to bil? Na ironmanu? Poglej doma imam dva tekmovalna dresa (eden od reprezentance in eden od kluba) pa noben od njiju nima žepka, reprezentančni še podloge za kolo nima. Še dve leti nazaj ni imel noben od naših boljših triatloncev žepkov, lahko pa se je v teh dveh letih kar nisem "notri" naredila velika revolucija in so žepki na pohodu. Upam, da bosta obstajali obe varijanti, ker z žepkom dresa jaz nebi rad imel.[/quote]

očitno smo ljudje različni :), jaz s žepi ne bi ga imel. Imam pa kolesarski dres brez žepov in je čist brez veze. Sto ljudi sto čudi :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA