vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
#182974
[quote="Biz"]Iz radovednosti, ker še nikoli nisem bil na triatlonu. Če imaš tak dres, potem samo natakneš nogavice in čevlje pa si že na kolesu. Najbrž se vmes hitro obrišeš z brisašo, dres se pa posuši medtem ko si na kolesu? Jelenova kožica oz. poli substitut se tudi posuši, čeprav na njem sediš? In nič ne ovira pri teku? Verjamem, da so vprašanja odveč, ker je to triatlonski dres, kaj pa drugega...

Glede menjave velikost in potiska z imenom pa tudi mene bega, kako se lahko to izvede... Jaz sem 185 in 84 kg, pa imam tudi M, tako kot 14 kg in 10 cm nižji Mazi. Je že tako, da je treba bit previden. Ko sem naročil iz livestrong iz amerike velikost M, mi je bila pa še nekoliko mlahava - da nimajo za američane posebnih standardov? :)[/quote] ''Ta hudi'' triatlonci vse opravijo kar brez nogavic - kolesarske čevlje imajo pa že vpete na pedala... Drugače pa za navadne smrtnike je postopek pravi... Velikost M meni paše, najbolje da pišeš Ero -tu da sprobaš M...
#182977
Žepkov na triatlonih ne rabiš. Kar imaš nalepiš na bicikel.

Glede same tekme, rabiš samo ta dres, čelado, št., čevlje za kolo in teniske za tek. Prideš iz vode, tečeš do menjalnega, si nadeneš čelado, št., vzameš kolo in letiš. Brisati se ne rabiš nič (moker si tako ali tako), nogavic prav tako ne rabiš.

Bom pogledal doma, ker se mi zdi, da imam varijanto takega dresa (če ga nisem dal naprej) koliko je številka in se potem lahko zmenimo na kakšnem K-Rozniku.. Načeloma so tako lepo stegljivi, da sem ga jaz nosil pri 85kg in 100kg pri 188cm višine. Problem je edino, če je dres prevelik, ker imaš v vodi balon.
#182996
[quote="stena"]Eno verjetno pride s strani mojega brata, meni žal finance zaenkrat naročila ne dovolijo (študentski lajf pač :) ). JIh še veliko manjka? Mogoče lahko naredim malo reklame ;)[/quote]
To bi bilo super... Tudi sam se trudim na raznih koncih...
#183031
Meni pa ravo zaradi žepka ne diši več toliko kot prej, ker mi žepek ne paše na triatlonski dres (je precej neuporaben, pa še v vodi lahko zavira). Je pa mogoče dobro za kakšen duatlon ali pa samo tek, da imaš kakšen priboljšek kam skriti ;)
#183043
Dober večer.

Ravno sem poskusil vzorčni dres, ki je velikosti M, in se odločil, da bom zase naročil L.

Moji dimenziji sta 182 cm in 72 kg, pa bolj malo čez rame :)

V bistvu bi mi bil vzorčni dres čisto prav, le malce prekratek je.

Miro, mislim, da bo zate M pravi.

Res je, da je menjava velikosti pri dresih, ki imajo natisnjeno ime, problematična. Predlagam, da ob naročilu pripišete svoje dimenzije, če ste v dvomih...

V nedeljo dopoldne bom na teku v Domžalah, start ob 9:30. Vzorčni dres bom imel s seboj. Prosim, da me kandidati za drese pocukate pred startom, ker se mi bo po teku mudilo domov.

Aja, če bi kdo želel kapo TF, naj mi to sporoči na ZS, da jo prinesem v Domžale...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA