vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#268450
Pozdravljene in pozdravljeni!

Vas zanima kvalitetna tekaška majica z dolgimi rokavi in znakom TF? Po Ljubljanskem maratonu je bilo o tem nekaj govora. Rekli ste, da na LM niste tekli v opremi TF, ker ni TF majic z dolgimi rokavi.

Majice bi naročili pri domačem kvalitetnem izdelovalcu športne opreme in perila. Ceno bi bilo treba še preračunat a bi segla do 30 evrov + poštnina.

Povejte, vas zanima? Če vas bo dovolj reklo JA, grem v akcijo :)
Uporabniški avatar
 ROSI64
#268470
ero napisal/-a:ne, ne pogovarjamo se o podobnih majicah, kot na LM. želim boljše :) take, ki jih lahko oblečeš kot edino gornje oblačilo tja do 4 stopinj plusa, za več mraza pa kot gornji del...

Potem sem še bolj ZA
Uporabniški avatar
 trimcek
#268471
[quote="ero"]Pozdravljene in pozdravljeni!

Vas zanima kvalitetna tekaška majica z dolgimi rokavi in znakom TF? Po Ljubljanskem maratonu je bilo o tem nekaj govora. Rekli ste, da na LM niste tekli v opremi TF, ker ni TF majic z dolgimi rokavi.

Majice bi naročili pri domačem kvalitetnem izdelovalcu športne opreme in perila. Ceno bi bilo treba še preračunat a bi segla do 30 evrov + poštnina.

Povejte, vas zanima? Če vas bo dovolj reklo JA, grem v akcijo :)[/quote]


pozdravljeni!

samo predlog za kvalitetnega domačega izdelovalca šprtne opreme: zsport.si

lp trimček
 nana
#268477
Meni je edimo pomembno to, da bi bilo tisto, kar bi bilo mogoče probati (material, velikost) res tisto, kar bi potem dobili.
Material pri majicah s kratkimi rokavi, v končni izvedbi ni bil takšen, kot smo ga probavali. Potem pa tudi velikost izpade čisto nekaj drugega, kot si sprva mislil. In potem ti majica, ki je sicer lepa, leži v predalu.
Mogoče bi malce razmislili tudi o tem? Sicer sem za tudi jaz.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA