vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
#273423
[quote="Loni"]Sem sicer napisala že mejl, ma bom še tule. Moja velecenjena spletna banka zahteva še vnos v polje za referenco, drugače me ne spusti skozi.[/quote]
Pa ne more biti kar nekaj, nekatere ne vzamejo, mora biti določeno št. mest je pa znan problem. "Prepiši" jih s kakšnega drugega računa. :-)
Uporabniški avatar
 Boych
#273430
če plačuješ preko spletne banke z UPN univerzalni plačilni nalog ti ni potrebno vpisat reference, le pri referenci odkljukaš NRC
Uporabniški avatar
 jkarmen
#273556
Živjo,
Zaradi težav s tiskom na rokav majice bomo morali napis ki bi moral biti na rokavu, dati zadaj na hrbet. Upam da sprememba grafike ne bo koga užalostila preveč :) Žal ne gre drugače, ker je ena majica že fuč zaradi vsebine deklaracije, ki kot kaže ni čisto ok napisana.
Uporabniški avatar
 Arabo
#273608
Danes sem prejel na svoj epoštni naslov sporočilo, da so majice narejene in jih bo jutri dvignila in poslala Karmen.

Po epošti sem ji predlagal, da - v koliko je mogoče - uredi prevzem majic v Gorici v nedeljo. V kolikor pa ima možnost to storiti kdo drug, se priporočam.

Izognili bi se kupu poštnih stroškov.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA