vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 bernarda
#272352
[quote="vencelj"]Upam, da sem se prav odločil: L pri višini 184 in teži 82...[/quote]

Sem imela namen naročiti majico, nekje sem zasledila, da so številke manjše od prejšnih....kroj je drugačen.......bom počakala raje,ker nisem po jusu....
 sitrader
#272363
Na firmi so rekli da je kar dobro gledat tisto njihovo tabelo, ker so oznake S,M,L itd... bolj za unisex modele, pri ločenih po spolu pa je bolje gledati številke oz. mere, ker se tudi malo razlikujejo med proizvajalci. Če sem jih prav razumel. Tako da bom upošteval priporočila.
#272459
[quote="jkarmen"][b]Naročilo dolgih TF majic bo potekalo preko maila oprema@tekaskiforum.net med 9. in 16. februarjem - torej časa je 1 teden!
[/b]
Predvidena max cena: 31 € (oziroma 33 € z dotisnjenim imenom)

Ker bo končna cena (variranje zaradi tiska) določena po zbranih naročilih nam pošljite naročilo z vsemi spodaj navedenimi podatki na mail: [b]oprema@tekaskiforum.net.[/b] V predmet (subject) maila napišite naročilo - TF dolga majica

Ko bomo imeli končno številko naročenih majic vam bomo poslali končno ceno in navodila za plačilo!

Podatki ki nam jih posredujete ob vašem naročilu so:

[b]Ime:
Priimek:
Naslov:
Poštna številka:
Kraj: [/b]
[b]Telefon: [/b]
[b]Naročam[/b]: moško/žensko majico
[b]Velikosti:[/b]
Moške: S (48) /M (50)/L (52) / XL(54) / XXL (56)
Ženske: S (38)/ M (40)/ L (42)/ XL (44)/ XXL (46)

[b]Količina: [/b]
[b]Dotisk vašega imena [/b](navedi ime, sicer pusti prazno):[/quote]

Jutri je zadnji dan za oddajo naročil !!!
Uporabniški avatar
 jkarmen
#272566
Tako imamo končno ceno majice s tiskom.

In sicer bo cena majice z logotipi a brez imena - 30 € / z imenom pa 2 € dražje, torej 32 €.

vsi ki ste naročili majice dobite vsa navodila tekom vikenda na mail.
Uporabniški avatar
 ROSI64
#272595
[quote="jkarmen"]Tako imamo končno ceno majice s tiskom.

[b]In sicer bo cena majice z logotipi a brez imena - 30 € / z imenom pa 2 € dražje, torej 32 €.[/b]

vsi ki ste naročili majice dobite vsa navodila tekom vikenda na mail.[/quote]


BRAVO Karmen, kaj bi mi brez tebe
Uporabniški avatar
 jkarmen
#272733
Naročila so zaključena in končna cena majice je sedaj 30 € za 1 kom oz 32 € če ste navedli da želite zadaj dotiskano še vaše ime.

Podatki za plačilo so:
Prejemnik:
ŠPORTNO DRUŠTVO ŠPIC LJUBLJANA
POLANŠKOVA ULICA 6
1231 LJUBLJANA-ČRNUČE

TRR: SI56 6100 0000 1930 162
BIC koda: HDELSI22

Znesek: 30 € ali 32 € ( z dotiskom imena) oziroma x št. naročenih majic

V koliko plačilo ne bo izvedeno z računa osebe ki je navedena v mailu z naročilm, vas prosimo da nam v mailu (oprema@tekaskiforum.net) samo sporočite za koga je bilo plačano (in od koga), da bomo lažje pregledali vsa plačila.

Prosili bi za plačila do 29. 2., saj imamo obljubljeno izdelavo majic do 24.2., tisk pa bo nato tudi urejen v roku parih dni.

Plačilo bo pa možno tudi v soboto (25.2.) na 12 ur Šmarne gore (okoli 9 ure pri štartu) :)
Uporabniški avatar
 ROSI64
#272866
[quote="jkarmen"]Prosili bi za plačila do 29. 2., saj imamo obljubljeno izdelavo majic do 24.2., tisk pa bo nato tudi urejen v roku parih dni.[/quote]



Potem jih bomo ponosno nosili že na polmaratonu v Gorici.
Uporabniški avatar
 Loni
#273420
Sem sicer napisala že mejl, ma bom še tule. Moja velecenjena spletna banka zahteva še vnos v polje za referenco, drugače me ne spusti skozi.
 sitrader
#273421
[quote="Loni"]Sem sicer napisala že mejl, ma bom še tule. Moja velecenjena spletna banka zahteva še vnos v polje za referenco, drugače me ne spusti skozi.[/quote]

Poskusi tako da vneseš 00 v prvo okence. V drugo pa neko številko. Recimo številko računa, ali pa kar 0001 ali kar hočeš.
Če je v prvem okencu 00, pomeni da se dalje številka dodatno ne preverja in služi zgolj za dodatno informacijo naslovniku (ali tebi).

Upam da kaj pomaga.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA