vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 Fotr
#28316
Fotr napisal/-a:Tudi jaz bi majico z dolgimi rokavi. XXL!

Če je še možno odpovedati naročilo majice z dolgimi rokavi, tukaj odpovedujem naročilo... :shock:
Uporabniški avatar
 vidkul
#28318
Živjo!
Jaz pa naročam eno majico z dolgimi rokavi velikost L.

lp Vid
 bine
#28998
Vidim, da veliko stvari zamujam. Sem v penzijonu, "nimam časa za razne čveke", vidim pa tudi resne zadeve. Čas je da realiziram že davno željo po majici TF št.XL.

LP Vsem, ki tečete in slabo ne mislite!
Uporabniški avatar
 gregorb
#29213
No ker sem zadnje case bolj malo visel na Forumu sem spregledal tudi tole! :evil:
Če pa ni prepozno bi pa: ž
2 x dolgi rokav - M
2 x kratki rokav -M
lp
gregor
Uporabniški avatar
 ero
#29242
hoj,

glede majic je takole:

- trenutno so na voljo le T-shirti, kos po 1000 SIT. ostalo jih je še okoli 40 v velikostih od S do XXL. pobite jih pri meni na prireditvah ali pa v službi - a prej se najavite, da majice prinesem od doma

- majice z dolgimi rokavi in drese bomo urejali v novem letu. za to bomo zbirali naročila (količina in velikost) in šele po končanem naročanju šli v izvedbo
 Oli R
#29290
Cav.

A je kaka možnost "predogleda" :shock: majic - v stilu kako velik je logo spredizadi, a potiskamo se kak del rokava (da zgleda extra ql)?

lp

Oli
 tex
#29968
Jaz bi dve s kratkimi rokavi: XL in M. Prevzel bi na Kraškem maratonu.
Uporabniški avatar
 žure
#30010
Jaz tudi naročam dva T-shirta S in L.
Prevzem kot Tex na Kraškem maratonu.
Bo šlo?
Uporabniški avatar
 Kunec
#30032
Naročam eno majico z dolgimi rokavi XL.
 miška
#31062
...jaz bi tudi eno L in eno XL z dolgimi rokavi...PLIIIIIIIZZZZ :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Car
#31173
ojla po dolgem času....... 8)
...minil je veseli december in počasi je spet dozorela odločitev o ponovnem tekanju :lauf: ....in seveda zato potrebujem eno spodobno majčko :!: ..in take še nimam, zato bi naročil eno majčko z dolgimi rokavi, :idea: ki sem jo pripravljen priti iskati v Tivoli....

..pa prijeten dan še naprej...
Uporabniški avatar
 ero
#31230
hoj,

sicer sem tole že nekajkrat napisal a očitno se sporočilo v množici odgovorov enostavno izgubi.

pa ponovimo:

- trenutno so na voljo le kratki T-shirti - dobite jih pri meni na skupnih tekih ali v pisarni v Tivoliju ob predhodnem dogovoru

- dogovarjamo se za dolge majice. več bo znano prihodnji teden, saj smo že skoraj dogovorjeni.

- dogovarjamo se tudi za prave tekaške drese. tudi tu smo se zadeve že lotili

za dolge majice in drese bo pripravljena spletna naročilnica in šele po zaključenem zbiranju naročil bomo robo dejansko naročili. več bo znano v kratkem in objavljeno v samostojni temi.

za kratke majice pa se obrnite name po ZS...
Uporabniški avatar
 Binch
#31443
Ero,

eno tehnicno vprasanj glede ponujenih dolgih majic ... A obstaja kaka moznost preveriti velikosti oz. jih sprobati? Ker S ni vedno S, vcasih je M tako kot je M vcasih skoraj premajhen, ce me razumes?
Uporabniški avatar
 ben
#31693
Tudi jaz naročam eno majico XL :)
Ben

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA