vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 pegaz
#27263
Lučko napisal/-a:No pa poskusimo še enkrat:
Ero, jaz ne bi novih majic, ker imam majic dovolj. Me pa zanima, kje bi lahko na te majice natisnil logo TF :?:A je to možno :?:

Ero, hit udgovor, ta je čist besen, bo kr strelou! Na MZŽ je pol mrtvih, druge pa dpop s hlastavimi zobmi strahuje! Ne se hecat z Lučkotom! :roll: :shock: :lol:
(pegaz teče v kritje...)
Uporabniški avatar
 zulu
#27829
Kdo je avtor logotipa Tekaški forum, kaj je avtorja napeljalo k vzpostavitvi povezave med tekom in logotipom. Kako je avtor razmišljal? Kaj predstavlja rdeča pika, vzhajajoče sonce, kamikaze v supergeh, rdeča pika kot simbol japonskih samurajev, sinonim za vstrajnost, vdanost, odločenost, krog kot simbol združevanja, povezovanja, rdeča pika kot zasledovanje ciljev? Bistvo vsakega logotipa je, da se poistoveti z organizacijo, podjetjem, izdelkom, ki ga predstavlja. V logotipu primeru ni zaznati vidne povezave oglaševalnega pristopa, res pa je da samo oglaševanje umetno ustvarja, poglablja povezavo med izvornim subjektom in tržnim znakom, ki subjekt zastopa. Sedaj, ko je bilo v promocijo vloženo kaj nekaj naporov, ne bi imelo smisla posegati v logotip in ga eventuelno menjati, vendar gledano iz vidika napeljevanja na ciljno delovanje organizacije; foruma, poistovetenja z dejavnostjo, je bilo prvotno načrtovanje logotipa, upoštevajoč teorijo in smernice marketinške zasnove netaktno oziroma zgrešeno. Tako načrtovanje predvideva teorija, v neformalni praksi je seveda lahko vse prosto.
Uporabniški avatar
 pegaz
#27830
Glede na to, da sem se zadnjič tako razkokodajsal na Tupolyewa v bran logotu, se čutim poklicanega, da spet stegnem jezik. Da se debata o tem ne bo razrasla čez vse teme, je tu moj post v originalni temi, v njem pa je link na začetke logota. Nastal je, ko je bilo Forumovcev 12 (?). Danes nas je 861, in vsak prinese dodatne ideje in znanje k hiši. Zato je prav, da se o stvareh, ki zadevajo vse, argumentirano pogovorimo (=skregamo; vsaj tepst se nam ni treba on-line ;) )

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Bor
#27832
pegaz :clap:
Uporabniški avatar
 Manika
#27833
Hm, sej se tukaj še vedno da naročati majice, ne? Prejšnji posti so malce zašli... :?

Torej, jaz bi eno majico s kratkimi rokavi velikosti S. Prevzela bi jo pa v Logarski, če se bo dalo.

Sem pa tudi za majice z dolgimi rokavi, če jih boste naročili.
 Nataša
#27837
pegaz napisal/-a:skregamo; vsaj tepst se nam ni treba on-line ;) )


sem šele zdaj odkrila, da si točno na moj rojstni dan napisu, da sem jest NASILNEŽ!!! pegaz!!!! kako lahko to rečeš???!!!

čaka te motorka :evil: . čeprav se načeloma strinjam s tabo sam nočem zgubit obraza.
 Lučko
#27936
Lučko napisal/-a:
Lučko napisal/-a:Ero,
jaz ne bi novih majic, ker imam majic dovolj. Me pa zanima, kje bi lahko na te majice natisnil logo TF :?: :arrow: A je to možno :?:


No pa poskusimo še enkrat
Ero,
jaz ne bi novih majic, ker imam majic dovolj. Me pa zanima, kje bi lahko na te majice natisnil logo TF :?:A je to možno :?:

:evil: No pa poskusimo še tretjič: :evil:
Ero,
jaz ne bi novih majic, ker imam majic dovolj. Me pa zanima, kje bi lahko na te majice natisnil logo TF :?: A je to možno :?:

PS
V tretje gre rado :lol: , al pa tud ne :roll: :evil:
Uporabniški avatar
 ero
#27999
hoj,

se bomo dogovorili. možnosti za dostisk sta vsaj dve. pri mojstru, ki nam je tiskal zadnje majice in pri gospej, ki je tiskala rutke. Bor, jo lahko povprašaš, koliko bi to prišlo - hvala!
Uporabniški avatar
 Pjotr
#28060
Jst bi tudi imel eno majčko z dolgimi rokavi. Prevzem v Logarski.

LP Pjotr
Uporabniški avatar
 janika
#28103
Jaz bi naročila 1X majico z dolgimi in 1x s kratkimi rokavi (oboje velikost M).

Prevzamem jih lahko v Dolskem. :D

lp
Janika
Uporabniški avatar
 mišk
#28121
Pozdravljeni!
Tudi jaz bi naročil majice, 1X kratki rokav in 1X dolgi rokav,velikost XL. Potem pa še otroški majici kratki rokav za starost 8 let (130 cm) in 4 leta (105 cm).
Za prevzem sem poprosil pershinga. (ali Dolsko)
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#28215
Ero, ali je že/še možno narociti Termal Active majice z dolgimi rokavi?

Rabila bi dva komada velikosti S (ena je za 4.PR, ki je danes zacela teci :lol: ) in en komad velikosti L.

Lep pozdrav vsem (in dober tek) in upam, da se vidimo v Logarski!
Uporabniški avatar
 zagnana
#28259
Hojla!

Tud jaz bi majčko z dolgimi in kratkimi rokavi. Obe (S)

Pozdravček
Jelka
Uporabniški avatar
 Tuareg
#28284
Hoj! Če še nisem prepozen z naročilom majic za Božička:

1 krat kratka in 1 krat dolga izvedba v velikosti L

Predviden prevzem v Dolskem.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA