vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
#31418
hoj,

dogovori glede majic z dolgimi rokavi so že 99% zaključeni in tako lahko objavim, kaj smo vam pripravili. odločili smo se za flis majice z ovratnikom in kratko zadrgo, ki so primerne tudi za tek. prav tako majico si boste lahko pritekli to soboto na Šmarni gori.

majice bodo na voljo v sedmih barvah in v otroških ter unisex velikostih. cena za en kos s tiskom vred bo približno 2.700 SIT, za otroške malce manj in za XXL majico malce več.

na majici bo enobarven znak TF - manjši znak levo spredaj.

tako, osnovne informacije so tu, virtualni ogled je možen tule: odrasle velikosti in otroške velikosti

takoj, ko zvem za dokončno ceno, bom pripravil naročilnico. število naročil na osebo ne bo omejeno, za dostop do naročilnice pa bo potrebno članstvo na forumu.

upam, da se boste na ponudbo odzvali vsaj v takem številu, kot ste že, malce prezgodaj, sporočali v sosednji temi pri T-shirtih.

in prosim vas - NE NAROČAJTE TU - POČAKAJTE NA OBRAZEC Z NAROČILNICO :!:
Nazadnje spremenil ero, dne 14 Feb 2005, 09:52, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#31592
Kar se mene tiče: WELL DONE, Ero :wink: :cast1:
Majice so (po mojem okusu) lepe, cena pa zelo ugodna. :D .

Zdaj čakamo le še tvojo naročilnico, potem pa planemo..... 8)
#31599
majice bodo na voljo v sedmih barvah in v otroških ter unisex velikostih. cena za en kos s tiskom vred bo približno 2.700 SIT, za otroške malce manj in za XXL majico malce več.

Alora Gorenjci vsi ki uporabljate številko XXL če hočete prišparati shujšajte na XL pa bo skonto s tekaškim forumom vam bo uspelo! 8) :wink:
Ja priznam Ero, če bojo pa take majice, te me pa res mikajo, in jo bom imel za kmaš :lol: :wink: .
Veseli me tudi, da boš to stvar tako speljal, kot jo omenjaš.
Sem kandidat za številko ups to moram pa pogledat, ker sem pozabil.
To bom pa naročil dijomijo, mi je všeč!
ČAO!
Uporabniški avatar
 ero
#31654
hoj,

med tem smo se dogovorili tudi za cene (DDV in tisk vključena):

otroška majica 2.300,00 SIT
odrasla majica (S-XL) 2.600,00 SIT
odrasla majica (XXL) 2.800,00 SIT

upam, da bom čez vikend naročilnico vkup spravil :)

imam tri vzorce (odrasle velikosti S, M in L). ogledate si jih lahko v soboto v Tacnu (itak), pri meni v pisarni po dogovoru in kjerkoli drugje, kjer bomo skupaj tekli ...
 miška
#31657
SUUUUUUUPER!!!!
Sem nova med vami, ampak se vseeno priporočam za majčke.
joj, komaj čakam :juhuhu:
mogoče se vam pa še na kakšnem teku pridružim :clap:

se beremo!
Uporabniški avatar
 lunca
#31668
Samo vprašam (ne se jezit name :shock: ): a ne bi bilo mogoče boljše, če bi bila barva majic enotna? Ker logo ima že tri barve - kako bo izgledal na rdečih in črnih majicah?
Uporabniški avatar
 Filipid
#31736
lunca napisal/-a:a ne bi bilo mogoče boljše, če bi bila barva majic enotna? Ker logo ima že tri barve - kako bo izgledal na rdečih in črnih majicah?


Popolnoma se strinjam z lunco :D . Tudi jaz sem zato, da smo kot ena velika ekipa :lol: v majicah enotne barve. Predlagam pa, da se barva majice izbere z glasovanjem.
Uporabniški avatar
 H2O
#32098
sem mogoče spregledala naročilnico? :?
Uporabniški avatar
 Z*
#32115
ero napisal/-a:itak predvidevam, da se bo večina odločila za eno izmed treh barv...

Uf, se spljoh ne strinjam. Nimaš ti pojma, kaki čudaki smo nekateri! :shock: Pri meni so štiri barve v igri! :lol:
Uporabniški avatar
 meduza
#32178
ero je napisal

imam tri vzorce (odrasle velikosti S, M in L). ogledate si jih lahko .....n kjerkoli drugje, kjer bomo skupaj tekli ..



ali lahko prineseš majce na ogled jutri pred/po PST teku /analizo.

+ prosim za eno z kratkimi rokavi xxl

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA