vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#33167
dule - logo bo majhen (širina 8 cm) in enobarven spredaj levo, da boš šel lahko v tej majici tudi k maši :) na novih dresih bo pa semafor spredi in zadi :twisted:

Z* - Krunove majice bodo seveda imele gor varaždinski logotip - razen, če ne bo tiskar kaj zamutil :twisted:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#33180
Ero imam eno vprašanje ali bojo te majice potem še kdaj možno dobiti.Vem da sem pozen za naročilo.Ampak saj sedaj res vsak tolarček nekako obrnem in hranim za vroče kraje :lol: :lol: .
Če bo še kdaj takrat se bom pa potrudil, da jo bom zagaranitirano vzel.
Videl sem da je zelo lepa.In vem da se Ero potrudi za vsako stvar, ki se jo loti.
ČAO!
Uporabniški avatar
 ero
#33187
hoj,

če vas bo več takih, ki bi želeli majice, se bomo zmenili za ponaročilo...

mimogrede - nakazila prihajajo in hvala vsem, ki ste denar že nakazali.

včeraj in danes sta prispeli dve nakazili, pri katerih v opisu knjižbe ni bilo imena. torej zdaj iščem tri kandidate za čestitke:

21.02. 5.200 SIT
23.02. 5.200 SIT opis: PL. RAC.
24.02. 4.900 SIT opis: NAKAZILO

vsi, ki ste ob nakazilu napisali še svoja imena ali mi plačilo sporočili po elektronski pošti, pa itak že veste, da sem vas odkljukal, saj sem v potrditev prejema vsem poslal zasebna sporočila.
Uporabniški avatar
 ero
#33684
hoj,

gornja tri nakazila brez imen smo rešili, zdaj pa čakajo tri nova:

[table][row]datum[col]znesek[col]opis
[row]28.02.2005[col]2.600[col]kdo? 'PLACILO MAJICE'
[row]02.03.2005[col]2.600[col]kdo? 'POLOG'
[row]03.03.2005[col]5.600[col]kdo? 'PL. DOLGA'[/table]
prosim tiste, ki ste izvedli gornja nakazila, da se javite
Uporabniški avatar
 Manika
#33693
Ero, kdaj pa lahko pričakujemo te flise?
Uporabniški avatar
 ero
#33922
hoj,

kot sem rekel - majice so že pri tiskarju. jutri zjutraj me pokličejo in povedo, kakšno je stanje. takrat bo tudi že znano, kdaj bo prevzem.

predvidevam, da boste najbolj neučakani dobili majice že na Socerbu. predlagam pa nekaj - da mi ne bo treba s kamionom prevažati vseh majic. tisti, ki ste naročili majice in ste 100% udeleženci Socerba, mi v sredo pošljite emajl na ervin.sramel@guest.arnes.si. v Socerbu bi vas tako majice že pričakale...

za druge bomo organizirali prevzem na Repkovem teku ali v Piramidi ali po področjih, kjer bomo prevzem uskladili s koordinatorji področnih centrov :)
 Jožko
#35317
Lep pozgrav

Verjetno sem zamudil ze vse roke,pa vseeno beseda ni konj.Ali je mogoče ostala še kakšna majica št.L z oznako TF,ni važno ali je dolgi ali kratki rokav.Z veseljem jo kupim in tudi z veseljem bi jo nosil seveda če niso zato potrebni kakšni posebni pogoji.(članstvo ali kaj podobnega)
Počutim se kod da bi bil član vaše družbe. Jožko
 Jožko
#35319
Hojla
Še enkrat se moram oglasit,zdej sem pregledal forum od spredaj proti koncu tako da vem zakaj se gre.Pa vse eno beseda ni konj.Hvalain Čao Jožko

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA