vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#32414
hja, na tistem dolgem teku, ki ga omenja GaGa, me je v drugem delu res malo zeblo v roke, ker vlaga pač ni šla ven. bi bilo pa verjetno podobno tudi s kako bolj 'tekaško' majico.

danes sem, na primer, tekel v gozdu s kužkoma. na sebi sem imel TermalActive švic majico s kratkimi rokavi in tole oranžno čudo (naš bodoči mikroflis). pri štirih stopinjah je bilo čisto dovolj.

za tek torej načeloma so a za daljše zadeve bi res raje priporočil kako bolj specializirano zadevo...
Uporabniški avatar
 ero
#32511
barvno stanje po tretjem dnevu zbiranja naročil:

white 3
black 11
gold 9
orange 8
fire red 14
baby blue 13
navy 21

skupaj 79

kaže, da moja interna teorija, da bo najmanj naročil za belo in črno, ne drži povsem...
Uporabniški avatar
 Vlajko
#32583
Fotr napisal/-a:......Jaz sem naročil eno zlato in eno oranžno! :shock: :evil: :D :D


Se pravi, da nameravaš igrati za brazilsko reprezentanco....na Mundialu leta 2006 v Nemčiji :!: :wink: :twisted:
Uporabniški avatar
 Fotr
#32591
Vlajko napisal/-a:..Se pravi, da nameravaš igrati za brazilsko reprezentanco....na Mundialu leta 2006 v Nemčiji :!: :wink: :twisted:


Ja, in to v finalu z Nizozemsko prvi polčas za ene, drugi za druge. Zmagali bodo drugi, ker bom za njih igral v drugem polčasu. :D :shock:
Če bodo barve na majicah leta 2006 še še vidne. Če bodo pa obšlesale in spremenile barvo, ima pa možnost še kakšna reprezentanca. 8)

Za boljšo učinkovitost sem na nemških stadionih že pobil nekaj kotov, ker nameravam večino golov doseči iz mrtvih kotov. :evil: Naštudiran imam že poseben način brcanje žoge, nekaj takega kot so uvedli nekdaj Japonci v pink ponk: topspin, pa felše, zavite žoge, zavrtene žoge, lobe, efe, žoge poskakulje, vrteče žoge, skrivne žoge, žoge špijone, žoge viruse, žoge pogajalke, žoge bombe, žoge hinavke, skrite žoge, žoge lažnivke, špic žoge, nevidne žoge, žoge kladiva, žoge čakalke, lene žoge, zarezane žoge, žoge iz ozadja, žoge iz zasede, žoge ponikovalke, žoge osvajalke itd. :roll: Za vse to se že razvijajo posebne vrste čevlji.

Tudi goli ne bodo več goli, ker jih bo zaradi zgražanja mnogih gledalcev sedaj organizator moral obleči, enega v levo, drugega v desno krilo. Če pa zgražanja ne bo, pa bodo namesto golov lahko isto funkcijo opravljali goli moški in ženske. Važno je, da bodo goli, kajti brez golov ni zmage, pa naj bodo goli oblečeni ali goli. :evil:

Vse ne smem izdati, ker tole berejo vsi svetovni selektorji. Moje doživljaje s teka so že vključili v redne treninge reprezentanc. :shock: V posebnih gojilnicah sem že začel vzgajati žive zidove, ker jih bom rabil v obrambi. Glavni vzgojitelj živih zidov je Zinedine Zidane. :lol: Spremenil bom način igre, zamenjal levo in desno krilo za leve in desne hlače in s tem zmedel nasprotnika. :x Prejemam že ponudbe, zato moram skrivnosti skrbno varovati. Vse to se dogaja zaradi majic TF, ker kot pravi Ga-Ga za po teku so špica. In nogomet se igra po teku. :shock: :D :D
Uporabniški avatar
 ero
#32659
trenutno stanje naročil:

102 majici v skupni vrednosti 264.000 SIT. 66.200 SIT ste že nakazali ali prinesli osebno - hvala!

barve:

white 4
black 12
gold 13
orange 9
fire red 20
baby blue 17
navy 27


velikosti:

S 16
M 14
L 26
XL 27
XXL 9
o104 2
o116 1
o128 1
o140 3
o152 1
o164 2

danes imam majice s seboj, tako da jih lahko poskusite v Tivoliju. opozorim naj, da so številke res normalne, neameriške. če ste v dilemi, se zato raje odločite za večjo številko.
Uporabniški avatar
 ero
#32808
takole gre:

121 majic v skupni vrednosti 313.800 SIT. nakazano je že 130.700 SIT - hvala!

barve:
white 4
black 14
gold 14
orange 11
fire red 21
baby blue 28
navy 29

velikosti:
S 18
M 20
L 28
XL 34
XXL 11
o104 2
o116 1
o128 1
o140 3
o152 1
o164 2

prosim še tistega, ki mi je na TRR nakazal 2.600 SIT (nakazilo je prispelo v petek) in ni pripisal imena, da se mi javi na ZS - hvala!
Uporabniški avatar
 Staša
#33110
ero napisal/-a:naročila sprejemam le še do jutri, 24.03. do 09:30!


:)


Ero, pa ti si tolk zmeden!!! Jutri je 24.2.!!! :))))

PS: Mi je všeč, če se tudi šefe kdaj zmoti...:)
Uporabniški avatar
 primus
#33137
Staša napisal/-a: Mi je všeč, če se tudi šefe kdaj zmoti...:)

Staša, zapomni si, šef se nikoli ne zmoti !
(ti morda pride še v življenju prav :D )

Npr. v konkretnem primeru je hotel samo nas preverjati, kako pozorno ga beremo. :D :D :D
Uporabniški avatar
 ero
#33140
:) to je pa tako, če delaš službene zadeve dopoldne in se potem zmotiš pri privatnih :)

saj ste vsi vedeli, za kaj gre, ne?

gre za to, da imate časa za naročanje le še eno uro!

do zdaj sem zbral naročila za 159 majic - včeraj zvečer ste bili kar pridni :)
Uporabniški avatar
 ero
#33156
naročilo za dolge majice je predano in s tem je prvi del te zgodbe zaključen.

gremo dalje, dokler smo v formi! popoldne lahko pričakujete že novo temo z naročilnico za tekaške drese...
Uporabniški avatar
 ero
#33158
hja, naročila niso bila čisto zaključena. zdaj pa so!

dejansko končno stanje je 171 majic za Tekaški forum, poleg tega pa še 61 majic za TK Marathon 95 Varaždin :) skupaj torej 232 dolgih majic. kar lepa številka, ni kaj...
Uporabniški avatar
 Z*
#33163
ero napisal/-a:dejansko končno stanje je 171 majic za Tekaški forum, poleg tega pa še 61 majic za TK Marathon 95 Varaždin :) skupaj torej 232 dolgih majic. kar lepa številka, ni kaj...

Hej, Kruno je pa za hece. A bo kar cel svoj klub oblekel v majice tekaškega foruma? :) :shock:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA