vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
 aleksander
#35488
Ero, kje bo pa naslednja postaja....Primoš,Vipava,Kališče.....no sej se ne mudi,
Uporabniški avatar
 Manika
#36070
Ero in Pia, hvala, ker smo lahko dobili drese že v Sežani! Jaz sem ful zadovoljna z njim. Sem se malo bala, da mi bodo hlačke premajhne, ampak so OK:-). Pa prav fino je, ko imamo nickname gor.

:clap:
 Ninocka
#36101
Zame, če lahko dostava dresov v Vipavo. :D Pa še flisa! Jupi!
Hvala, Ero!
Uporabniški avatar
 Binch
#36109
Flisi so cela zmaga! Cela familija se je doma napalila na njih, tako da komaj cakamo na ponarocilo...pa se TF hlacke sem "ne-vem-zakaj" spustila...so na must-have listi :P Tko da ourajt za ponarocilo.

Od dresa imam samo tekasko majico, pa mi je sicer kul (S velikost), sam se mi zdi mal presiroka v spodnjem delu (ceprov me ni lih mal cez pas)...Tak mal smesen kroj, al se pa sam men zdi :) Vzdevki so pa cela zmaga, v Sezani je bilo prav super, ko sem koncno pravilno povezala vse nicke s pravimi osebami :lol: Pa se med tekom smo bili TF-jevci tako jasno opazni, da sem se celih 8km pocutila "kot doma" :D
 Lučko
#36112
Hoj :lol:
dresi so lepi in to zelo lepi :cast: ...edinooo...majčke (vel. L) so pa mal (pre)majhne (tega sem se mal bal :roll: ).
Uporabniški avatar
 GTA
#36128
Lučko napisal/-a:...dresi so lepi in to zelo lepi :cast: ...edinooo...majčke (vel. L) so pa mal (pre)majhne ...


Res so manjši kot je normalno oz. so tako veliki kot ima Žolna drugače št. M - primerjam po njihovem dresu iz redne prodaje. Men je čisto premajhen(mal je Žolna kriva, največ sem pa sam :) ).
Hlačke pa so OK.
Ja pa lepi so tud men.
Uporabniški avatar
 runner
#36139
dres in flis sta mi majhna (vidi dvojina) :-))
pajkice OK

dedicu je vse OK.
Uporabniški avatar
 haupi
#37324
Zdravo,

vprašal bi o dresih TF . A se bo dalo kakšno ponaročilo še delat, ker mene ste v Sežani tk napalili, da sem dal že keš na stran :wink:

Hvala

Lp
haupi
 Nataša
#37326
Imam majčko XS in flise S in vse mi je prav in kul in fajn :wink:
ženske cifre pri dresih so malo velike, tko da Binch, po moje bi bila tud zate XS prav ok :wink:

Sem za ponaročilo, da bom mela dva različna nicka na majčkah :lol:

Eno vprašanje: bi se dalo dobiti naslednjič še s kratkimi rokavi te dres-majčke? Nočem komplicirat, samo vprašam.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA