vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#37336
[img=right]http://www.tekaskiforum.net/galerija/albums/userpics/10053/thumb_ekipa2.jpg[/img]hojla,

vabim vas, da mi po emajlu ( ervin.sramel@guest.arnes.si ) pošljete vaša naročila za tekaško opremo TF. kako zgleda, veste. kako velike so velikosti, tudi približno. pozanimajte se pri sotekačih podobne postave, če ste v dilemi.

možnosti so:

1. ženska majica (XS - XL)
2. ženske pajkice (XS - XL)
3. moška majica (S - XXL)
4. moške pajkice (S - XXL)
5. moške hlačke (S - XXL)

[img=left]http://www.tekaskiforum.net/galerija/albums/userpics/10959/thumb_P4020077-1.jpg[/img]ne pozabite pripisati, kaj naj piše na hrbtu majic. tudi če napisa ne želite, mi to povejte. in pazite, kako napišete - upošteval bom vse velike in male črke in tudi tipfelerje!

cena za kos je še vedno 3.000,00 SIT. plačilo na TRR 02013-3202514668 za Ervin Šramel, Polanškova 6, 1231 Črnuče. pri namenu plačila obvezno pripišite svoj nick.

zadnji rok za naročila je ponedeljek, 18. april 2005 do 10. ure! ob 10:01 zbrana naročila sporočim na Žolno, da dobimo robo do trojk!

še povezava na temo s prvo rundo naročil in na manekenske fotke, dokler so še gor.

Nataša, se bom pozanimal...
Nazadnje spremenil ero, dne 01 Feb 2006, 10:04, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 ero
#37925
hoj in hvala vsem, ki ste me danes zasuli z naročili :)

ker sem bil ves dan odsoten, bom vaša naročila (prav tako zamenjave flisov) zbral in potrdil jutri zvečer. torej imate še eno dopoldne časa za morebitna naročila dresov TF :D
Uporabniški avatar
 haupi
#38600
Zdravo,

jst bi vprašal če je kaj novega z dresi, ker sploh ne vem a si Ero dobil moje naročilo? Pa še to kdaj jih bomo lahko prevzeli.

Lp
haupi
Uporabniški avatar
 nikec
#39033
ero napisal/-a:hoj in hvala vsem, ki ste me danes zasuli z naročili :)

ker sem bil ves dan odsoten, bom vaša naročila (prav tako zamenjave flisov) zbral in potrdil jutri zvečer. torej imate še eno dopoldne časa za morebitna naročila dresov TF :D


Spet sem zamudu :cry: Naročam 1 kos velikost L z mojim nickom nikec, ob prvi naslednji priložnosti. :lol:
Uporabniški avatar
 mirko1
#39036
jaz bi tudi.en kos,z nickom mirko
.št.- čimmanjši-mislim še shujšat :D
lp,mirko
 žuža
#39049
Živ živ, ero mene pa zanima, če bomo lahko v soboto na teku trojk lahko že tekli v ta novih dresih?
Drugač pa počas in po pamet, da ne bo kej druzga na hrbtu pisal, a ne milkec? :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#39057
Ero???Mene tud zanima! :wink:
 BRINA
#39155
Ero,

mene pa zanima, če je druga runda flisov mogoče šla v naročilo in če jih bo že možno sprejeti v Radencih?

Lp
Uporabniški avatar
 bigfrik
#39277
Ero???A se morda kaj ve,kdaj bo?Bo saj do Radencev?Sorry k tecnarmo! :wink:
 SPRINTER400
#40370
Ero, a je kaj možnosti, da bomo tudi tisti, ki smo naročili drese v drugi rundi, v Radencih zgledali kot manekeni? :lol:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#41271
???Smo odkrili nevidno temo?!?Morda pa sodi v peskovnik? :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 Tomaž Adam
#41333
Tudi mene že zanima, kje so dresi . . . :roll:
Uporabniški avatar
 pershing
#41581
Sem govoril z Ero-m 26.05 v zvezi z prevzemom dresov iz druge runde. Pravi, da se je na Žolni žal :cry: :cry: :cry: zavleklo, da pa nas obvesti, takoj, ko bo kaj novega :wink: :o


A s'm prov povedu Eroooooooooo???


Tudi jest b' ga že rad pokazu...dres seveda, kajti... (če ste misl'l tist' k' ste misl'l, da s'm jest mislu, ste pa vsi povrst svinjareviči ):lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 ero
#41608
hoj in sori, ker se je vsa stvar tako zavlekla. danes sem govoril s Sandijem na Žolni in je šel gor vprašat gospe, ki šivajo, in so pridno šivale naše drese. obljubljeno je, da bojo nared jutri ob 14:00. prevzamem jih jutri popoldne. in plačam tudi...

tu pa nastane majhen problem, ker še nimam zbranih vseh plačil. manjka mi plačilo za 20 kosov opreme. za 3 kose nakazila sicer imam a ne vem, čigava so. se kdo prepozna tule:

[table][row]datum[col]namen[col]znesek
[row]18.04.[col]DRES[col]3.000,00
[row]12.05.[col]PLACILO DRESA TF MAJICA+HLACE[col]6.000,00[/table]
prosim vas, da tisti, ki opreme še niste plačali, to čim prej storite. jutri bom ob prevzemu denar pač založil...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA