vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 bigfrik
#41616
Ero,a te lahko prosim,ce bo jutri,ce lahko men mojega dostavis kar v Grosuplje!Hvala ze vnaprej!Bo takoj uporabljen :wink: !
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#41623
Sam polj ga bo pa treba takoj krstit ob koncu z B-kompleksom :lol: :lol: , ali bi ga kar vmes že požegnali :lol: :lol:
ČAO!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#41738
Tomaz,dej ti kar lepo prnes tale vitamin,pa se bova sproti odlocla! :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#41744
Me veseli da so nekateri ljudje tako funkcionalni :lol: :wink: tako bova lahko naslednjih 12ur probala ali ne sprobala toti zvarek :lol: :lol: .Samo sedaj nevem ali naj bo to ljubljanski ali kozlovska sodba iz Laškega konca :lol: :wink: .Ker jaz se bolj tega reka držim:
"Tujega nočemo, svojega ne damo!"
Tito je dejal:"Odaberi Jovančice, ti samo odaberi!"
"Raja če da plati!" ( PLAKATI PRESS )
po koncu dirke :wink: :lol:
ČAO!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#41830
Mislim da bo oboje kar ustrezalo,ti cist prepustim odlocitev! :wink:
Uporabniški avatar
 Binch
#41855
Tut zame kar v Grosuplje ... ce me slucajno ne bo bo pa MihaPR prevzel :) Thanks
Uporabniški avatar
 alan
#41858
Ero, ce ti ne bo pretezko, prosim lepo se mojo majcko... V Grosuplju bom sigurno... menjam TF majcko za pivo ali kaksno drugo obliko (dovoljenega) pozivila... :D
Uporabniški avatar
 ero
#41908
takole je - danes popoldne je šla Pia k Žolni, kjer so pripravili le majčke. naročilo za pajkice in hlačke so pa spregledali :cry:

jutri zjutraj pokličem, da zvem, kako je lahko prišlo do tega.

no, vse majice bodo seveda v Grosupljem!
Uporabniški avatar
 alan
#41944
Hvala Pia! :cast1:
Hval Ero! :cast1:
Uporabniški avatar
 ero
#41964
ero napisal/-a:takole je - danes popoldne je šla Pia k Žolni, kjer so pripravili le majčke. naročilo za pajkice in hlačke so pa spregledali :cry:

jutri zjutraj pokličem, da zvem, kako je lahko prišlo do tega.

kot sem rekel - nehote spregledano. naročilo sem poslal v excelovi datoteki. na Žolni so videli le list z imeni na majicah, lista s celotnim naročilom pa ne :(

naredijo takoj prihodnji teden!
Uporabniški avatar
 INOT
#42030
Ko boste pobirali narocila za majcke tf me kar vpisite zraven.Me je bilo kar sram v Grosuplju...
Uporabniški avatar
 rainbow
#42133
Ero,

če bo še kaka možnost, se ob naslednjem naročilu priporočam tud jst...za majčko in pajkice.

LP
Uporabniški avatar
 ero
#42533
hoj,

zadnje stanje - pajkic in hlačk še ni, majice so pa že par dni. ta vikend bodo na voljo:

petek, 10.06. - Strahovica, Rašiški tek
sobota, 11.06. - Knežak - Mašun
nedelja, 12.06. - Logatec

če bi radi tudi kako navadno (bombažno) majico TF, mi želje in velikosti pravočasno sporočite na emajl. s seboj bom imel tudi nekaj rutk. oboje (majice in rutke) so po jurja kos in gredo v blagajno TF...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA