vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
#37575
hojla in takole je. s flisi smo imeli zaradi čudnih velikosti pri temnih barvah kar nekaj težav. a naj najprej pojasnim ozadje. veriga je taka:

proizvodnja nekje na Kitajskem -> Promodoro (Nemčija) -> Acron (Slovenija) - > TF (Ero) -> vi, kot nosilci flisov :)

no, nekje v procesu proizvodnje je Promodoro zamenjal fabriko in rezultat je zmeda, ki smo je bili deležni.

predlagam naslednje:

- če vam je flis premajhen in zanj niste našli uporabnika, mi ga vrnite. šel bo v fond TF in prepričan sem, da bo našel lastnika

- ob vrnitvi povejte, če želite nov flis ali vrnjen denar in bomo uredili

ob tem lahko seveda naročite tudi nove flise. vse velja tako kot prvič.

rok za naročila je 21.04.2005 do 10:00

naročila pošljite na moj emajl: ervin.sramel@guest.arnes.si

cene flis majic so:
otroška: 2.300,00 SIT
odrasla (S-XL): 2.600,00 SIT
odrasla (XXL): 2.800,00 SIT

dobavitelj zdaj zagotavlja prave velikosti majic!

plačilo na TRR 02013-3202514668 za Ervin Šramel, Polanškova 6, 1231 Črnuče. pri namenu plačila obvezno pripišite svoj nick.

za podrobnosti poglejte še prvotno temo :arrow:
Nazadnje spremenil ero, dne 29 Avg 2005, 22:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 ero
#37718
hoj,

nova naročila prihajajo a kake pretirane gužve ni. kul, bom imel manj dela :)

iščem pa tistega, ki je 15.04. nakazal 2.600 SIT z opisom 'PLACILO FLIS MAJICE'. prosim, naj se mi javi na emajl ervin.sramel@guest.arnes.si

zdajle se lotim še pregleda ostankov prve runde. par flisov je še nerazdeljenih in par plačil nepokritih... ja, pa še nekaj zamenjav bomo naredili.

ko bo oboje zaključeno, vam sporočim, kakšni flisi bodo ostali v TF fondu - če bi vas zamikali...
 janif
#38319
Živjo, Ero

Si me pa presenetil s tem naročilom, sicer sem računal, da bo v aprilu druga runda, ampak tole mi je kar nekako ušlo. Zdaj, ko sem s svojimi flisi naredil mal reklame, pa takole spregledam naročilo. Glede velikosti sta moja dva čisto ta prava, je pa res, da jih je brat prej sprobal. In če je njemu kaj tesno, potem je men prav.

Upam, da bo še kakšna runda ...


Lp, Jani
Uporabniški avatar
 Tatjana
#38334
ero napisal/-a:aja, da ne pozabim

prosim vse, ki bi zaradi težav z velikostjo radi zamenjali flise, naj mi to čim prej sporočijo!

do zdaj je to naredil le Sale


Jaz še vedno čakam na svoja dva. Ero, prosim poglej moje sporočilo in email.
Uporabniški avatar
 Tatjana
#41640
ero napisal/-a:
__Maja__ napisal/-a:Jaz še vedno čakam na svoja dva. Ero, prosim poglej moje sporočilo in email.

saj zdaj ju že imaš, ne?


Jap :D
Uporabniški avatar
 IgorOK
#42825
Pozdravljen Ero!

Tri flise sem narocil ze aprila (in seveda tudi placal), pa me zanima ce so ze prispeli in ce so, kam naj jih pridem iskat?

lp
IgorOK

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA