vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#60353
Drage prijateljice in prijatelji, člani Tekaškega foruma!

Čas je, da se lotimo letošnjih naročil za tekaške drese in opremo. Vse skupaj bo videti tako kot lani, tudi cene!

možnosti so:

[table][row]kaj[col]spol[col]velikosti[col]cena
[row]dres / majica brez rokavov[col]moška[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]dres / majica brez rokavov[col]ženska[col]XS, S, M, L, XL[col]3.000,00 SIT
[row]dres / majica s kratkimi rokavi[col]moška[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.600,00 SIT
[row]dres / majica s kratkimi rokavi[col]ženska[col]XS, S, M, L, XL[col]3.600,00 SIT
[row]hlačke[col]moške[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]pajkice[col]moške[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]pajkice[col]ženske[col]XS, S, M, L, XL[col]3.000,00 SIT[/table]
Velikosti so normalne, torej ne prevelike. Če ste v dilemi, raje naročite večjo številko. Po dogovoru je možno naročiti opremo tudi v otroških velikostih.

način naročila:

Vaša naročila mi sporočite po elektronski pošti ( ervin.sramel@guest.arnes.si ). Pri dresih in majicah obvezno navedite, kaj naj piše na hrbtu!
Upošteval bom tudi vaše tipkarske napake, zato bodite pozorni.

čas naročila:

Vaša naročila sprejemam od zdaj do 26.02.2006 do 24:00. Naročila, prejeta po tem času, ne bom upošteval! 27.02.2006 zjutraj gre naročilo na Žolno. Kasnejše spremembe in dopolnitve niso možne!

čas in način plačila:

Hkrati z naročilom po elektronski pošti nakažite tudi ustrezno vsoto na TRR 02013-3202514668 (NLB, Ervin Šramel, Polanškova 6, LJ).
Pri sklicu OBVEZNO navedite: dresi TF _moje_uporabniško_ime.

prevzem opreme:

Opremo bo predvidoma možno prevzeti od 16.02.2006 dalje. Kraj, čas in način prevzema bo objavljen tu. Če bi želeli opremo prevzeti v Sežani, bomo uredili prevzem v dvorani pred startom.

in kakšna je oprema?

Videz bo enak kot lani. Za prvi vtis lahko fotografije poiščete v galeriji. Prilagam dva vzorca:

Slika

Slika

Tako. Vprašanja zastavite tu, naročila pa kar po elektronski pošti. Vabljeni!
Nazadnje spremenil ero, dne 18 Maj 2006, 11:21, skupaj popravljeno 9 krat.
 Benady
#60372
Jaz bi naročil kar vse po spisku, ampak sem res v dilemi glede velikosti. Najraje bi šel vse skupaj prej pomerit. Pod Žolno je verjetno mišljeno Žolna Šport, LJ-Vič? Se pravi grem lahko tja na pomerjanje, preden naročim, ali pa potem kar tam naročim in že plačam?

Me je že parkrat neslo ocenjevanje velikosti "od oka", zato sem nekoliko nezaupljiv...
Uporabniški avatar
 ero
#60393
hoj,

kot sem rekel - številke so normalne. Tvojo dilemo lahko rešiva na dva načina:

1. najdeš nekoga, ki že ima opremo in je približno enake zgradbe, kot ti. poskusiš njegovo opremo.

2. doma imam še nekaj robe (svojo in tisto, kar še ni prevzeto od prejšnjih naročil). lahko bi poskusil to.

torej, kakšne so tvoje razsežnosti? :)

za vse: naj poudarim, da so ženske številke res ženske in tudi kroji so različni. v gornjem seznamu torej ni po naključju zapisano (na primer) ženska / moška majica.
 Nataša
#60394
Če so velikosti enake kot pri vseh prejšnjih naročilih, potem je po moje dobro vzeti eno cifro manjše drese. Vsaj pri ženskih majicah, ki so kar velike, kot smo vse nekako ugotavljale.
Uporabniški avatar
 ero
#60601
dober večer.

malo sem se že ustrašil, da letos z novo opremo ne bo nič, saj je prvo naročilo prišlo šele včeraj. no, do zdaj se jih je nekaj že nabralo. vsem, ki ste do tega trenutka opremo naročili (in nekateri tudi že plačali - hvala), sem že odgovoril.

časa je še dovolj - 10 dni. a že zdaj kaže, da letos z nami pri Žolni ne bodo imeli veliko dela...
Uporabniški avatar
 ero
#61140
hoj,

počasi zaključujem s potrjevanjem naročil in mi iz sistema 'štrlijo' tri nakazila, za katera ne vem, čigava so:
[table]
[row]znesek[col]datum[col]opis
[row]7.200[col]24.02.[col]DRESI
[row]6.600[col]27.02.[col]DRESI
[row]3.000[col]27.02.[col]PLACILO
[/table]
prosim 'lastnike' gornjih nakazil, da mi na emajl sporočijo, kdo so - hvala!
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#61375
Kot relativno nov član - od novembra 2005 - se že veselim nove opreme.
:juhuhu:

V Sežani pa prvi polmaraton za TF :lol:
Uporabniški avatar
 pegaz
#62268
ero napisal/-a:hoj, moram vas pohvaliti. prvič se je zgodilo, da ste ob zaključku zbiranja naročil vsi nakazali denar za plačilo. bravo! tako mi ob prevzemu ne bo treba zalagati :wink:

Ero,
Tudi meni so nakazali vsi za Sežano.
Saj so pridni, sam po mizi je treba udarit (Prepričevalna tehnika PRESS) ;)

Hvala za podporo, Lep let, Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA