vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
#62306
[img=right]http://www.tekaskiforum.net/__slike/2006/powerbar.gif[/img]hoj,

vaše zimske zaloge so najbrž že pošle in zdaj je skrajni čas, da jih obnovimo. torej, spet se lotevamo naročil in nabave robe iz trgovine Prosport.

bom kratek in jedrnat.

1. kaj naročamo?
vse, kar imajo v katalogu pri Prosportu

2. zakaj skupinsko naročilo?
zato, ker z večjo količino pridobimo možnost znatnega količinskega popusta

3. kakšne so potem cene?
TF cenik najbolj pogosto naročanih artiklov:
[table][row]kaj[col]cena TF
[row]Glutamine Powder 500g[col]6.500
[row]Glutamine Powder 1000g[col]12.500
[row]Optimum Glutamine Powder 600 g[col]9.000
[row]CNP Pro-Glutamine 500 g[col]9.000
[row]Sports Drink pomaranča, limona, gozdni sadeži, rok trajanja do konca aprila 2006 (700g -> 10 l)[col]1.400
[row]Sports Drink pomaranča, limona, gozdni sadeži (700g -> 10 l)[col]2.800
[row]Sports Drink Refill vrečka pomaranča, limona, gozdni sadeži (770g -> 11 l)[col]2.800
[row]Power Gel vanilija, limona, jagoda-banana, tropsko sadje, rok trajanja do konca aprila 2006[col]150
[row]Power Gel vanilija, limona, jagoda-banana, tropsko sadje[col]260
[row]Power Gel s kofeinom zeleno jabolko, črni ribez[col]280
[row]Power Bar Performance Bar čokolada, gozdni sadeži, banana, vanilija, piškoti s smetano, malina, kokos, Mocha, jabolko-cimet[col]320
[row]Power Bar Harvest arašidi, jabolko-krispi, borovnica, jagoda, čokolada, češnja[col]320[/table]
4. način naročanja
izključno po emajlu na ervin.sramel@guest.arnes.si - napišite kaj in koliko. naročil po ZS ne sprejemam!

5. način plačila
ob naročilu izračunajte vrednost vašega naročila in jo nakažite na moj TRR (NLB 02013-3202514668, Ervin Šramel, Polanškova 6, LJ, namen: Powerbar - vaše uporabniško ime). potrudite se, da bo pod opisom oziroma namenom nakazila dejansko napisano vaše ime. težite poštnim uslužbenkam in jim glejte pod prste, če jim ne zaupate!

6. do kdaj naročamo?
zadnji rok za vaša naročila IN plačila je nedelja, 26. marec do 24:00. dober teden je dovolj časa, ne? v ponedeljek 27. marca zjutraj grem v trgovino po naročeno!

7. kako pridete do robe?
prevzem bo po dogovoru na vseh prireditvah, ki se jih bom udeležil in ob drugih priložnostih, ki jih bom objavil tu. ne bojte se, tudi meni je v interesu, da naročeno čim prej pride do vas.

8. še kaj?
če bi radi naročili kaj, česar ni v gornjem ceniku, me po emajlu vprašajte za ceno.

ker so nekatere stvari v akciji zaradi roka trajanja do konca aprila, je možno, da jih v času naročila ne bo več na voljo, temu primerno bo pač potrebno prilagoditi naročilo in plačilo.

9. izvolite :)
Nazadnje spremenil ero, dne 19 Feb 2007, 09:04, skupaj popravljeno 8 krat.
Uporabniški avatar
 ero
#62528
hoj,

mogoče je tole področje malo prenizko in preveč skrito - naročil je do zdaj bolj malo.

ali ste si že sami nabrali zaloge, ali jih ne potrebujete ali ste se čisto odrekli kemiji? kaj bo zdaj? je to zadnje skupinsko naročilo, s katerim se ubadam?
Uporabniški avatar
 ero
#62850
hoj,

po začetnem zatišju ste se čez vikend zbudili iz zimskega spanca in mojo pošto je zasul pravi plaz naročil. včeraj mi jih je nekako uspelo obdelati in potrditi, ravnokar pa sem poslal naročilo na Prosport. jutri popoldne prevzamem naročeno in prva priložnost za vaš prevzem bo že v soboto na Kališču. OK, ne bom nosil vsega na hrib. spodaj pri avtu se bomo zmenili :)

za naprej bom pa sproti obveščal, kako lahko čim prej pridete do naročenega. se bomo zmenili za kak skupni trening, pa bo :)
Uporabniški avatar
 ero
#62918
hoj,

po mojem tihem pričakovanju se (žal) pojavljajo težave. gelov s pretečenim rokov ni več, sport drink refillov pa sploh ni.

tako bom vzel 'normalne' gele, za refille bomo pa še videli. če ne bo šlo drugače, jih vzamem naknadno.

tudi pri glutaminih kilskih ni, zato bo treba flikati s polkilskimi.

upam, da boste spremembe, ki se bodo malce poznale tudi pri ceni, z razumevanjem sprejeli. zame to pomeni še malo več dela in manj miru :(
Uporabniški avatar
 ero
#63007
hoj,

danes sem dvignil naročeno. ne čisto toliko in tako, kot smo naročili a bomo že uredili.

stanje je tako:

- glutamini so, kot smo naročili!
- protein tudi (dvojni)
- geli so vsi brez pretečenega roka, torej po normalni ceni
- drink refilov ni
- drink škatle so vse z rokom 25. april 2006, torej po polovični ceni

upam, da ste zainteresirani še z mano in da vam je jasno, o čem govorim. meni se namreč že malo fuzla od transmutacij in perturbacij. OK, ni panike.

sproti, ob prevzemu, bomo poračunali in razliko, če bo, boste poravnali takrat. ali pa jo dobili nazaj :)

prva priložnost bo to soboto Kališče a se bojim, da ne bo veliko prometa.

predlagam, da se vsaj Ljubljančani dobimo v torek, 4. aprila popoldne na ŽAKu, da vam tam predam naročeno. kaj pravite? uro bi še sporočil a to bi bilo enkrat od pete popoldne dalje...
Uporabniški avatar
 pegaz
#63018
ok, ero, to je dobra ideja!

hvala, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 ero
#63260
hoj,

zgleda, da bo jutri sončno :)

torej napovedujem prevzem robe (dresi TF in Powerbar) od 17:00 do 17:30 na parkirišču pri Holmerju pri ŽAKu.

saj veste, kje je to, ne? če ne, pa poglejte po forumu. navodila, kako priti do ŽAKa, so objavljena najmanj na petih koncih :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA