vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
#84827
hojla,

naslednja ponudba je načeloma namenjena tistim, ki se letos nameravamo udeleževati tekov v okviru Evropskega pokala v ultramaratonih.

torej - dekleta in fantje - ste za to, da si omislimo kvalitetne tekaške vetrovke in na njih kak lep logotip in napis. cena bi bila tam nekje do 80 € z davkom vred ( upam :) ).

z nekaterimi sem o tem že govoril, tako da vem, da je zanimanje vsaj za kakih pet do deset kosov. torej?
Nazadnje spremenil ero, dne 01 Jul 2007, 16:12, skupaj popravljeno 1 krat.
#84829
ero napisal/-a:hojla,

naslednja ponudba je naèeloma namenjena tistim, ki se letos nameravamo udeleževati tekov v okviru Evropskega pokala v ultramaratonih.

torej - dekleta in fantje - ste za to, da si omislimo kvalitetne tekaške vetrovke in na njih kak lep logotip in napis. cena bi bila tam nekje do 80 € z davkom vred ( upam :) ).

z nekaterimi sem o tem že govoril, tako da vem, da je zanimanje vsaj za kakih pet do deset kosov. torej?


Zelo zainteresiran!
L velikost povej ceno in kam nakazati in kako izvajas distribucijo.

Imas kaksno slikco in kaksen je material?
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#84835
Seveda, to je vetrovka, ki jo že dalj časa čakam.
Obvezno ZA :D
 aleksander
#84887
Jaz tudi rabim nekaj za obleči :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 meduza
#84891
ali bo možno rokave snet?
 Simona T
#84921
Tudi midva z Marjanom sva resna kandidata (torej 2x)

LP
Simona
Uporabniški avatar
 J F K
#84960
še 1x zame
PLIS
Uporabniški avatar
 ero
#85831
hoj,

vzorca sicer nisem poslikal a tisti, ki ste ga imeli v rokah, ste rekli, da je OK :)

stanje - dizajn je v zaključni fazi. TF barve (rdeča in črna) z razširjenim logotipom na živo rumeni podlagi, da bomo dobro vidni. material je windtex (saj se tako reče, ne) z mrežico na hrbtu od lopatic navzdol. rokavi bodo snemljivi!

takoj, ko se dokončno dogovorim, sporočim še ceno. od takrat dalje bom tudi sprejemal naročila in plačila.

trenutni seznam tistih, ki ste izrazili željo po vetrovki:

1 tek_v_snegu
2 ZdravkoC
3 miroR
4 aleksander
5 Pia
6 ero
7 Simona T
8 marjan
9 J F K
10 tini
11 mihaperme

? meduza

še kdo?
Nazadnje spremenil ero, dne 19 Mar 2007, 09:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#85832
ero napisal/-a:hoj,

vzorca sicer nisem poslikal a tisti, ki ste ga imeli v rokah, ste rekli, da je OK :)

stanje - dizajn je v zakljuèni fazi. TF barve (rdeèa in èrna) z razširjenim logotipom na živo rumeni podlagi, da bomo dobro vidni. material je windtex (saj se tako reèe, ne) z mrežico na hrbtu od lopatic navzdol. rokavi bodo snemljivi!

takoj, ko se dokonèno dogovorim, sporoèim še ceno. od takrat dalje bom tudi sprejemal naroèila in plaèila.

trenutni seznam tistih, ki ste izrazili željo po vetrovki:

1 tek_v_snegu
2 ZdravkoC
3 miroR
4 aleksander
5 Pia
6 ero
7 Simona T
8 marjan
9 J F K

? meduza

še kdo?


Jaz potrjujem svojo pred-zainteresiranost za nabavo.

Lp vsem maratoncem in ultrasem , polmaratoncem in tisti ki se to bodo.
Uporabniški avatar
 tini
#85836
Se jaz
Uporabniški avatar
 mihaperme
#85837
Jaz tudi :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA