vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
 ton
#94384
Prosim. Moške L.
Ampak stisne pa tale Športni petelin.
Uporabniški avatar
 Finžgar
#94704
Zdravo Ero, jst bi se še zmenil za prevzem mojega dresa. Kdaj bo naslednja priložnost? Če se da lahko pridem tudi v Črnuče, ker sem iz vasi malo naprej.

Ajde
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#94858
Mene pa zanima kdaj bo naslednja možnost za nabavo dresov?
Uporabniški avatar
 Laufer
#95066
Ero !

Mislim, da je glede na dobro kvaliteto in super dizajn velik interes za novo serijo naročil. Tudi sam bi še kaj naročil, zato prosim, žrtvuj še nekaj tvojega časa in ponovno v akcijo.
Vsi ti bodo hvaležni :cast1:

LP, Savo
Uporabniški avatar
 andreya
#95212
Jaz bi ga tudi naročila, če bo še kakšna možnost.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#95240
Še en interesent.
 Nataša
#95244
jaz tudi. Lana tudi. :wink:
Uporabniški avatar
 Sebi
#95272
jaz tudi! Jaz tudi!
Uporabniški avatar
 ero
#95276
hoj,

jutri grem na Lohnka po vetrovke. obenem se bom tudi dogovoril za časovnico za naslednje naročilo. upoštevajte, da prihaja čas kolektivnih dopustov, zato bo prevzem verjetno možen šele v drugi polovici avgusta.

konkretne datume objavim jutri v novi temi!

med tem pa še nismo zaključili prvega naročila. nekaj kosov opreme vas še čaka, dolžan sem še vetrovke in nekaj pajkic.

prosim vse, ki še niste prevzeli naročenega, da me kar pokličete na 041/402-202, da se dogovorimo za prevzem...
Uporabniški avatar
 andreya
#95278
Ooo, super :P Hvala
Nazadnje spremenil andreya, dne 01 Jul 2007, 19:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Laufer
#95289
Hvala da si uslišal naše želje. SUPER
Uporabniški avatar
 Sebi
#95290
Yeeeeeeee! Hvala!
Uporabniški avatar
 ero
#95346
hoj,

obvestilo za vse, ki ste naročili vetrovke - osem vas je.

vaše vetrovke sem danes prevzel. prosim vas, da me kar pokličete ali sporočite na emajl ( oprema@tekaskiforum.net ), kako se lahko dogovorimo za prevzem. v ljubljani sem le še ta teden do petka, potem pa me dva tedna ni.

obvestilo za vse, ki čakamo 3/4 pajkice in dolge ženske pajkice

žal imajo težave s krojem in so se ga lotili na novo. skupaj prosimo za razumevanje. vaše pajkice bodo nared ob naslednjem naročilu in prevzemu opreme TF. to bo 10. septembra!
Uporabniški avatar
 dannae
#95351
če se že dela nov kroj, pa bo morda uslišana moja pobožna želja o žepku, zadaj ali pa spredaj pri strani!!?? :roll:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA