vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 Jančika
#88226
ero napisal/-a:prevzem? na Trojkah je prva lepa priložnost.


Morda tudi v Radencih? To bi bilo za nas bolj vzhodno zelo praktično :) . Še ena interesentka za 3/4 hlače.
Uporabniški avatar
 ero
#88230
hoj in par stvari:

- vaša naročila od danes do nedelje bom potrjeval v ponedeljek, ker me vmes ni doma

- ker so težave z vzorčnimi modeli in s pomerjanjem, bomo pač morali zamakniti rok za konec naročanja. ta je zdaj torek, 17.04.2007 do 23:59 :) (popravljeno tudi v uvodnem sporočilu). upam, da nam bo kljub temu uspelo pravočasno zagotoviti opremo

- 3/4 pajkice - kar naročajte jih. ceno objavim v ponedeljek, zato do takrat počakajte z nakazili, če bodo v vašem naročilu tudi te pajkice

- delitev v Radencih? bo, če se bo našel prostovoljec zanjo. mene v Radencih ne bo. prostovoljec?

- pripenjam še uradni katalog tekaške opreme 2007. naš dizajn bo seveda prilagojen barvam TF. katalog (PDF datoteka) :arrow:

lepo se imejte - se pišemo v nedeljo in ponedeljek
Uporabniški avatar
 MihaPR
#88232
Ampak za probat je pa še vedno samo ena majica brez rokavov L in neke pajekice, ki to niso, neznane velikosti? Bo to kako drugače?
 JJ1
#88258
Ravnokar sem prejel klic, da so dresi za pomerit v trgovini!
 JJ1
#88266
Evo, sva si s soforumašem ogledala zadevo. V trgovini imajo na ogled dres brez rokavov, kratke pajkice in pa kratke hlače. Opozarjam pa, da so številke majhne, saj sem sam visok 177cm in so mi bile xl hlače le malo prevelike. Enako je z zgornjim delom. Drugače nosim medium ali pa small.
Lp
Uporabniški avatar
 meduza
#88276
meni XL (majčka, vetrovka) paše, je pa res malo ohlapno
L pa je prav oprijet, idealen za tek

višina cca 175
bolj močan

vetrovka, ??? nasega modela ni
imajo kolesarski model z snemljivi rokavi narejen iz WIND TEX-a, je vodo in veter tersen. Materijal mi zelo paše. Ali so naše iz tega materiala?
Uporabniški avatar
 dannae
#88281
še namig za punce:
kratke pajke medium so mi ulite - nosim 38/40 konfekcijo,
majčka small je ok, vendar malo tesna okoli izrezov za roke, tako, da sem se odločila z medium --> je boljše, vendar po telesu ni čisto oprijeta.
aja, za primerjavo sem: 178/62
vetrovke --> katero sem pa želela pravzaprav probat zaradi dolžine rokavov pa žal niso imeli.

material pajkic in majčke je kakovosten in prijeten na otip. material vetrovke je nekako podložen, ali dvojen, na notranji strani malo mehkejši, zunaj vetroven :roll:

upam, da sem kteri, ki ne bo uspela it probat, s tem kaj pomagala.

lep vikend
d
 mojA
#88284
SE vnaprej oproščam, če sem kje spregledala.
Ali imajo hlače oz. pajkice kakšen žep?

HVALA IN LEP VIKEND !!! :juhuhu:
Uporabniški avatar
 pegaz
#88317
meduza napisal/-a:meni XL (majčka, vetrovka) paše, je pa res malo ohlapno
L pa je prav oprijet, idealen za tek

višina cca 175
bolj močan

Meduza,zadnjič, ko sem te videl, si bil ti bolj koščen. Tako da-> :?:
Vsak mora pogledat zase.
Jaz sem recimo že 2x kupil tekaške hlačke XL, ki jih skoraj ne morem oblečt... pa nisem "bolj močan", 185/85.

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 -metka-
#88329
Še en namig za babnice: pri 160 cm in 50 kg je S majica brez rokavov ravno prav ohlapna, da ni prevelika, manjša bi bila verjetno oprijeta (pa je niti nimajo za probat). Ima pa žepek zadaj na desnem boku. Dolgih pajkic nimajo, kratke S so pa kar oprijete. Tu sem hotela vprašat, koliko je še v redu, da so hlače oz. majica oprijete? Kupujem namreč prve v življenju, pa ne vem, ali morajo biti res oprijete ali le tesno prilegajoče ali komot... DA mi ne bi nožice odmrle... :wink: Hlače naj bi bile vse brez žepka, je rekel. Za vetrovke pa je prodajalec rekel, da sploh nima nobene...

lp
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#88331
Prejšno majico od :TF) sem si vzela S pa mi je dosti prevelika (proizvajalec je Žolna). Sem približno takšne višine (in teže) kot Metka in sedaj ne vem kaj naj naročim, S ali XS. :?

Ali ne more bit majčka malo oprijeta? Ali na pol ohlapna (sej sploh ne vem kaj to pomeni :? ? ). Jest nočem, da visi dol z mene. :oops: :lol:

Ženske kaj pravite? Kaj boste naročile (ali ste že)?
Ker nisem v :Fslo na žalost ne bom utegnila sprobat te stvari. :(

Trenutne hlače (dolge - neka firma Pro in še ne vem kaj :oops: ), ki sem jih kupila v Intersportu (ni mišljeno kot reklama) imam XS in so mi prav. Je pa res, da je od proizvajalca do proizvajalca odvisno. :? Majice pa tudi nosim XS.

Čeprav imam konfekcijsko številko tam nekje 36/38 se bojim da bom spet falila in kupila prevelike stvari. :( :bum:

Hvala za pomoč. Hvala Eru, da je čas za naročilo prestavil na torek. :clap:

Lep pozdrav iz :Fita

Mojca
Uporabniški avatar
 javaman
#88336
Mene bolj zanima, a kupujete po en komad vsakega ali vec - sam se zavedam, da bo roba naslednjic sele drugo leto.
Uporabniški avatar
 pegaz
#88370
javaman napisal/-a:Mene bolj zanima, a kupujete po en komad vsakega ali vec - sam se zavedam, da bo roba naslednjic sele drugo leto.

Java, glej,
jaz recimo kupujem TF robo že tretjič. Pocasi se tega nabere, pa še razne razprodaje po raznih hervisih, tako da nakupuj po pameti.

TF uniformo nosim predvsem na tekmah, zato mi tistih nekaj kosov povsem zadošča.

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Vreme
#88372
Madona sedaj ste me zmedli s temi številkami. Saj ne vem katero bi si naročil. Premala ne bo udobna prevelika pa pa bo zgledala kot cota... :-((
Uporabniški avatar
 javaman
#88380
Jest sem visok 177 cm in imam 82 kg. Na moji sliki lahko vidis XL majico od La Coc Sportifa, ki sem jo dobil od firme - je zelo podobna nasi T-shirt na zadrgo.

Je pa res, da XL majica na meni sploh ni toliko oprijeta. Mogoce bi za nekatere bil L boljsi, mi pa XL dobro zakrije trebuh ;) Zato bom XL kar vzel.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA