vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 javaman
#88018
Bil danes v Tivoliju in se nimajo vzorcev :(

Sem jim pustil telefonsko....
Uporabniški avatar
 Vreme
#88031
ero napisal/-a:vsekakor. čakam na potrditev velikosti. za moške vem, da je M 50, L 52, ...

za ženske pa si ne bi upal pisati cifer, zato bom raje počakal na uradno proizvajalčevo obvestilo :)


Tudi na potrditev velikosti še čakamo ! :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#88107
hoj,

oprema za ogled in pomerjanje bo na voljo v Tivoliju od danes, 11.04.2007 od 16. ure dalje! prodajalec Marko ve vse :D

se opravičujem za zamudo. bomo 'skompenzirali' tako, da podaljšamo rok za oddajo naročil. še objavim...
Uporabniški avatar
 javaman
#88138
Da ne boste danes hodil - jutri bojo.

P.S.
Nisem sel tja, sem raje poklical :wink:
Uporabniški avatar
 BoF
#88141
A ti kej konfirmiraš naročila al koko že?
Uporabniški avatar
 ero
#88145
bof, nč bat, imam 'paketno obdelavo' :)

bom zvečer potrdil, kar se je nabralo od ponedeljka do zdaj.

@vsi - žal mi je, da se zatika pri vzorčnih kosih. Lohnko dobavlja tudi opremo za hokej, ki se prične v nedeljo v Ljubljani in bojda tudi tam čakajo :( vsaj tako so ravnokar povedali na TV...
Uporabniški avatar
 BoF
#88146
Glede opreme za hokej.... A jo kdo potrebuje? Pri nas lokalni švercarji že preprodajajo opremo, ki jo bodo v Frogtownu dobili bojda šele v nedeljo... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 ton
#88179
Kako grdo - gospod so nemara iz tiste rupčuge pod Mežakljo?

In resno za Erota: deški modeli kratkih hlač so pa samo klasične 'telovadke', nobenih pajkic?
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#88206
Mene bolj zanimajo 3/4 pajkice kot pa kratke. 8) Bo tudi kaj tega?? :oops: :wink:
Uporabniški avatar
 softi
#88207
ero napisal/-a:....pajkice za tričetrt. vas zanima?


Veš da nas zanima!

Lep dan
:lol:
 MirkoL
#88219
Dopoldne sem bil v Tivoliju. Prodajalec ni vedel nič. Kazal mi je sicer neko majico in kratke pajke (material v redu) ni pa bil suguren ali bodo taki modeli tudi za nas.

Lep dan vsem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA