vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#95349
Spoštovane članice in člani Tekaškega foruma, nismo še dobro končali prevzema opreme iz letošnjega prvega naročila, že je tu na vašo željo drugi razpis za zbiranje naročil za tekaško opremo TF 2007!

Na voljo so naslednji kosi opreme:

[table][row]kaj[col]spol[col]velikosti[col]cena (v €)
[row]dres (majica brez rokavov)[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]19,30
[row]majica (kratki rokavi)[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]21,50
[row]dres (telirana majica)[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]20,50
[row]kratke pajkice[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]17,00
[row]hlačke[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]18,00
[row]kratke pajkice[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]16,00
[row]tričetrt pajkice[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]19,40
[row]tričetrt pajkice[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]19,40
[row]dolge pajkice[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]22,60
[row]dolge pajkice[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]21,50
[row]vetrovka wind-stop[col]M / Ž[col]XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]70,00[/table]
Velikosti so konfekcijske. Preslikava je taka:
- ženske številke: XS = 36, S = 38, M = 40, ...
- moške številke: S = 48, M = 50, L = 52, ...

Vzorčni modeli so vam na voljo tako, da jih vidite v živo na TFjevcih, ki jih že nosimo. Tudi na novejših fotografijah je precej videti. Na nekaterih kosih v gornjem seznamu so povezave na fotke. Dogovorili sem bomo tudi, da jih boste lahko poskusili v trgovini Teamsport v hali Tivoli, kjer lahko pred naročilom preverite velikosti in kvaliteto. Prodajalcu povejte, da bi radi pogledali opremo za Tekaški forum.

Telirani ženski dres ima oprijet kroj, široke naramnice in žep z zadrgo na hrbtni strani.

Moški dres ima prav tako široke naramnice.

Vetrovka ima snemljiva rokava ter mrežico na hrbtnem delu od lopatic do pasu.


Videz opreme:

Letos je oprema oblikovana malce drugače a še vedno velja za vodilo bela osnova in rdeče linije. Gornji deli opreme imajo na hrbtu velik znak TF in nad njim napis z vašim imenom. Spredaj levo imajo manjši znak TF in prav tako manjši napis.

Spodnji deli opreme so v črni barvi z rdečimi elementi.

Vetrovka je rumena z rdeče črnimi elementi. Poglejte videz vetrovke za TFUM in si jo zamislite brez napisov, ki omenjajo ultramaratone :).


Način naročila:

Vaša naročila sprejemam IZKLJUČNO po elektronski pošti na naslov oprema@tekaskiforum.net . Naročila v tej temi ali po zasebnih sporočilih ne štejejo. Velja le naročilo po elektronski pošti!

Pri dresih in majicah obvezno navedite, kakšno ime naj bo napisano na njih!
Upošteval bom tudi vaše tipkarske napake, zato bodite pozorni.

Pri naročilu za vsak posamezen kos navedite:

kaj / spol / velikost / napis (pri dresih in majicah)


Čas naročila:

Vaša naročila sprejemam od 02.07.2007 do 05.08.2007 do 24:00. Naročila, prejeta po tem času, ne bom upošteval! 06.08.2007 zjutraj posredujem zbrana naročila izdelovalcu. Kasnejše spremembe in dopolnitve niso možne!

Prejem naročil bom potrjeval po elektronski pošti.


Čas in način plačila:

Hkrati z naročilom po elektronski pošti nakažite tudi ustrezno vsoto na TRR 02013-3202514668 (NLB, Ervin Šramel, Polanškova 6, LJ).
Pri opisu nakazila OBVEZNO navedite: dresi TF _moje_uporabniško_ime_.

Pazite! _moje_uporabniško_ime_ zgoraj pomeni, da vi vpišete svoje ime in ne mojega, kot se rado dogaja. Prosim vas, da ste tu res pozorni. Če nakazujete na pošti, se prepričajte, da je poštni uslužbenec res vpisal smiselne podatke!


Prevzem opreme:

Opremo bo predvidoma možno prevzeti od 07.09.2007 dalje. Kraj, čas in način prevzema bo objavljen tu. V septembru je dovolj prireditev, kjer se bomo lahko srečali.


Vprašanja?:

Vaša vprašanja postavljajte tu. Naročajte na elektronsko pošto oprema@tekaskiforum.net . Hvala!
Nazadnje spremenil ero, dne 11 Mar 2008, 18:12, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
 ero
#95350
še nekaj podnapisov:

- časovni roki so namerno dolgi! vmes so naše počitnice in kolektivne počitnice proizvajalca. zato si vzemite čas in v miru naročite. to pa ne pomeni, da čakajte na zadnjo sekundo!!!

- vsi, ki ste v stari temi že pisali, da želite kakršenkoli kos opreme - OBVEZNO izvedite naročilo, kot piše zgoraj. edino naročilo na emajl oprema@tekaskiforum.net je veljavno!

- velikosti? vprašajte tiste, ki novo opremo že imajo. prosite jih, naj vam pomagajo pri izbiri

- bodite pozorni pri nakazilu, da bo pri namenu / opisu nakazila res napisano vaše ime

- ... gotovo sem še kaj pozabil :) aja, če ne bom takoj potrdil vašega naročila, ni panike. tudi jaz ne visim ves čas za računalnikom. čeprav včasih tako zgleda :wink:
Nazadnje spremenil ero, dne 04 Jul 2007, 08:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 zlopi
#95384
ero napisal/-a:- bodite pozorni pri nakazilu, da bo pri namenu / opisu nakazila res napisano vaše ime

- ... gotovo sem še kaj pozabil :) aja, če ne bom takoj potrdil vašega naročila, ni panike. tudi jaz ne visim ves čas za računalnikom. čeprav včasih tako zgleda :wink:


Lp, zlopi
 Nataša
#97201
Jaz sem tudi že težila Erotu, če je dobil naročilo - pravi, da bo na vse odgovoril v paketu, ko bo imel čas. Tko da - ne smemo težit, človek je zaposlen :lol:
Uporabniški avatar
 Maša
#97207
Nataša napisal/-a:Jaz sem tudi že težila Erotu, če je dobil naročilo - pravi, da bo na vse odgovoril v paketu, ko bo imel čas. Tko da - ne smemo težit, človek je zaposlen :lol:


no, fajn, pol je v redu :lol:
Uporabniški avatar
 zdejan
#97323
Zdravo Ero!

Tale račun TRR 02013-3202514668 (NLB, Ervin Šramel, Polanškova 6, LJ) ni pravi, saj se mora začeti z SI56 itd... Rad bi nakazal preko elektronskega bančništva, pa ne gre.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#97326
usi slovenski majo si56 odspredaj
Uporabniški avatar
 andreya
#97333
Jaz sem tudi mojemu naročila :twisted: , da mi plača elektronsko na ta račun, pa ni nič zajamral, tako da upam, da je vse v redu.
Uporabniški avatar
 ero
#97383
hoj,

zapis TRR je še star. dodaj predpono za Slovenijo (SI56) in stvar je rešena.

sori, ker sem (spet) v zamudi pri administraciji. danes in jutri bom potrjeval vaša naročila in nakazila. ni panike :)
Nazadnje spremenil ero, dne 02 Avg 2007, 10:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 zdejan
#97385
V redu, uspelo mi je. S številko SI56 0201 3320 2514 668.
Uporabniški avatar
 mazi
#97412
Ojla,

Zdejan maš pa zlo Zmatrano slikco gor... :wink:
Uporabniški avatar
 zdejan
#97457
Sem že razmišljal, da bi se preimenoval v "zdelan", pa menda ne gre.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA