vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...

kakšen znak naj bo na hrbtu pd logom TF?

stare dobre rožice
35
34%
novi dobri I Feel sLOVEnia
28
27%
dovolj je napis SLOVENIA
28
27%
brez znaka, prosim. logo TF zadošča
13
13%
Uporabniški avatar
 klatez
#121742
Hmm, meni tale poudarjen love gre že malo na živce... :roll:
Če pa bi še vedno bila '70 leta prejšnjega stoletja, pa še kombinacija z rožicami in smo glavni... :wink:

Se gremo eno besedno igro - v besedi SLOVENIJA se da najti tudi še kaj drugega, a ne?

Npr.:

SloVENIja - veni vidi vici (znameniti latinski stavek Julija Cesarja - prišel videl zmagal) - torej asociacija na Slovenci smo prišli;

SLovENIja - leni :twisted:

Še kaj?
Uporabniški avatar
 Damijan
#121746
SlOVenijA
Uporabniški avatar
 Sebi
#121771
Ero, midva greva danes popoldan. 8)
Uporabniški avatar
 ero
#121772
eno malenkost sem pozabil - 24. marec je praznik. prvotno sem nameraval zaključiti zbiranje 23.03. ob polnoči a nima smisla, ker se v ponedeljek itak ne bo nič zgodilo. zato podaljšujem rok za naročila za en dan - do vključno 24.03. do polnoči.

v torek, 25.03. zjutraj pa zberem vaša naročila in jih posredujem dalje...
Uporabniški avatar
 markor
#121795
ero napisal/-a:hoj,

je bil že kdo v prodajalni v Mariboru?


Oj,
:arrow: jaz sem bil, imajo S,M in še (se mi zdi) XXL številko

:arrow: Ero, lanska L je isto velika kot letošnja :?:

Hvala in lp!
m
Uporabniški avatar
 50cent
#121806
Tudi jaz sem se danes oglasil v prodajalni...

Probal sem:
-dres (majica brez rokavov)..., ki pa se mi zdi letošnja konfekcijska številka večja kot lanska....tudi lani sem naročil dres brez rokavov in sicer številko L, katera mi je prav. V letošnji L pa sem kot vreča, zato sem probal M in mi je kot ulita, je pa res, da mi je kar kratka :? , zato je kar priporočljivo, da če kdo naroča naj gre prvo probati saj se mi zdi, da se lanske in letošnje številke malo razlikujejo...
-kratke pajkice..., na vzorčnem modelu ni bilo notranjih žepkov vendar če se ne motim, je Ero potrdil, da notranji žepki BODO :wink: .

Na splošno pa se mi sam material zdi zelo kvaliteten in mehak tako da se mi zdi, da bomo spet zadovoljni z letošnjo kolekcijo :) .

Naročilo iz moje strani sledi prav kmalu :D .

Lp :)

PS: Jaz sem še vedno za rožice in napis Slovenija :D :D 8)
Uporabniški avatar
 -metka-
#121832
Vprašanje glede vetrovk... Lani sem naročila ženski teliran dres št.36 (je to S ali XS???), letos bi rada vetrovko, ampak jih v Tivoliju nimajo, da bi jih lahko pomerila. A mi ve kdo pomagati glede velikosti (višina 158, 47kg, bolj drobnen zgornji del postave)?
Hvala!

lp, m
Uporabniški avatar
 Sebi
#121833
Metka mene je dosti več skupaj, pa mi je včeraj v trgovini prodajalka rekla naj vzamem številko 36.
Uporabniški avatar
 -metka-
#121834
:shock: meni pa zdaj ni več nič jasno...
ful si želim TF vetrovko, se pa bojim, da bi bilo pametneje, če si kupim kar eno v TS, kjer jo lahko pomerim. Ponavadi imam namreč težave, da mi je večina tekstila prevelika... :cry: (mali sem, press)
Uporabniški avatar
 ero
#121838
tole je uradna preslikava velikosti

[table][row]velikost[col]XXS[col]XS[col]S[col]M[col]L[col]L/XL[col]XL[col]XXL[col]
[row]moška[col]36[col]40[col]42[col]46/48[col]52[col]54/56[col]58[col]66
[row]ženska[col][col]34[col]36/38[col]40[col]42[col]44[col]46[/table]

pri tebi bi torej v poštev prišla vetrovka XXS - po moških velikostih

veš kaj, zmeri se in mi pošlji mere (na ZS). jutri grem itak na sestanek na Lohnko in bom konkretno vprašal :)
Uporabniški avatar
 mateja.hribar
#121845
Katera je najmanjša možna številka za ženski dres (zgornji del). Jaz sem pomerjala 38, ker niso imeli na voljo manjše. Mi pa ta številka ni bila tako zelo prevelika, kot mi običajno je. Naročila sem XS=36.

Tako je pisalo:
ero napisal/-a:...
Velikosti so konfekcijske. Preslikava je taka:
- ženske številke: XS = 36, S = 38, M = 40, ...



Ali obstaja potem tudi 34?

Mogoče bi potem raje takšno.
Uporabniški avatar
 semjul
#121849
:D

Kako ste zakomplicirali z velikostmi, da sploh ne vem ali sem si naročil pravo.

ERO je napisal

11.3.2008
dres (majica brez rokavov) M S, M, L, XL, XXL, XXXL 20,00
moške številke: S = 48, M = 50, L = 52, ...

20.3.2008
velikost XXS XS S M L L/XL XL XXL

moška 36 40 42 46/48 52 54/56 58 66

ženska 34 36/38 40 42 44 46


želim dres moje velikosti, jutri grem v MB in grem na probo, upam da bo še dovolj časa za morebitno spremembo.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA